6 sygnałów, że on jest zajęty i nie mówi Ci prawdy o swojej dziewczynie!

Mężczyźni to krętacze. Przekonaj się, czy on jest z Tobą szczery i na pewno nie ma stałej partnerki.
6 sygnałów, że on jest zajęty i nie mówi Ci prawdy o swojej dziewczynie!
Fot. iStock
20.01.2017

Kiedy spotykamy fajnego faceta, chciałybyśmy wierzyć, że jest solidny, odpowiedzialny i prawdomówny... Jednak różnie bywa, zwłaszcza z tym ostatnim. Co prawda drobne kłamstewka zdarzają się zarówno kobietom, jak i mężczyznom, ale są też kłamstwa dużego kalibru. W nich specjalizują się najczęściej faceci. Przeważnie chodzi o zdradę, flirt z inną kobietą na boku, ale także oszustwo dotyczące statusu związku. Nie zawsze tylko „legalna” partnerka mężczyzny jest poszkodowana. Czasami ofiarą pada również ta druga kobieta, która nie ma pojęcia, że jej wybranek kogoś ma. Dlatego nie można od razu oceniać żadnej dziewczyny i przypinać jej łatki złodziejki cudzych mężczyzn.

Chociaż każda z nas najchętniej wyparłaby z głowy myśl, że on może kogoś mieć i jest w stanie wymyślić milion wymówek, dlaczego dziwnie się zachowuje, lepiej poznać prawdę wcześniej. Dzięki temu zauroczenie nie zdąży przerodzić się w poważne uczucie i oszczędzisz sobie rozczarowania. Niewykluczone, że także nieprzyjemności ze strony jego prawdziwej dziewczyny, która może nie dać wiary Twoim usprawiedliwieniom. Prędzej uwierzy w ściemę ukochanego niż słowa obcej kobiety. Niestety w naszym społeczeństwie przyjęło się obwiniać płeć żeńską. Dla faceta zawsze znajdzie się jakieś usprawiedliwienie.

Oto sygnały, które powinny Cię zaniepokoić. Wskazują, że facet prawdopodobnie nie jest wolny...

Zobacz także: Nigdy nie powiem jej, że…

on ma dziewczynę

Fot. iStock

Zawsze odpisuje Ci o tych samych dziwnych porach

Piszesz do niego wiadomości, a on zawsze odpisuje o tych samych dziwnych porach i zazwyczaj jest to wczesny ranek albo późny wieczór? Wszystko wskazuje, że musi się z tym kryć. Jego dziewczyna prawdopodobnie śpi, tymczasem on znajduje chwilę dla Ciebie. Przede wszystkim zwróć uwagę, jak często powtarza się ten schemat. Jeden czy dwa razy to jeszcze nie powód do niepokoju.

on ma dziewczynę

Fot. iStock

Wymiguje się od rozmów na temat statusu związku

Czasami faceci postępują bardzo podstępnie. Unikają rozmów na temat swojego statusu związku (w wielu przypadkach po prostu nic nie wspominają, a kobiety naiwnie wierzą, że w takim razie mężczyzna jest wolny). Gdy wszystko wyjdzie na jaw, mają wymówkę, że przecież nigdy nie skłamali. Musisz wziąć pod uwagę jedno – faceci bywają niezłymi krętaczami. Wszelkie uniki potraktuj jako ostrzeżenie. Najlepiej spytaj wprost, czy kogoś ma i nie daj się zbyć.

Zobacz także: 5 gestów kłamcy - rozszyfruj je!

on ma dziewczynę

Fot. iStock

Nie chce się z Tobą spotykać w popularnych miejscach

Zajęty facet z pewnością nie chce, żeby jego dziewczyna dowiedziała się o spotykaniu na boku z innymi kobietami. Dlatego, kiedy on zamierza się z Tobą zobaczyć, wybiera mało znane miejsca. Często są usytuowane na obrzeżach miasta. Generalnie zabiera Cię tam, gdzie najmniej spodziewa się ujrzeć kogoś znajomego, a już najbardziej swoją partnerkę.

Być może szuka oryginalnego miejsca i pragnie Cię oczarować. Żeby to sprawdzić, zaproponuj na kolejne spotkanie najpopularniejszy lokal w okolicy i powiedz, że to Twój ulubiony. Jeżeli będzie próbował protestować, prawdopodobnie ma nieczyste sumienie.

on ma dziewczynę

Fot. iStock

Jest niezdecydowany

Spotykacie się już od jakiegoś czasu i potraficie przegadać razem całą noc, ale on jest niezdecydowany co do następnego ruchu. Nie próbuje Cię brać za rękę i pocałować. Wiele razy miałaś wrażenie, że przymierzał się do działania, ale za każdym razem coś go powstrzymywało. Czyżby myśl o dziewczynie? Uważaj, Ty się zakochasz, a on dalej będzie niezdecydowany. Poza tym niewykluczone, że Tobie kiedyś wywinie podobny numer.

on ma dziewczynę

Fot. iStock

Zrobienie zdecydowanego ruchu zabiera mu sporo czasu

Podczas spotkań z Tobą jest podenerwowany. Widzisz, że mu się podobasz i nie masz pojęcia, dlaczego tak bardzo zwleka z bardziej zdecydowanym ruchem. Kilka razy przymierza się do objęcia albo złapania Cię za rękę zanim to zrobi. Nie jest nieśmiały, więc ten powód trzeba wykluczyć. Poza tym ma minę, jakby coś przeskrobał. Ten schemat powtarza się za każdym razem, gdy w jakiś subtelny sposób okazuje swoje zainteresowanie. Zupełnie jakby balansował na granicy...

on ma dziewczynę

Fot. iStock

Gdy linia została przekroczona, zachowuje się w sposób niekonsekwentny

Stało się. Pocałował Cię. Niestety potem zachowuje się niekonsekwentnie. Bywa chłodny, a potem czuły i tak na zmianę. To prawdopodobnie świadczy o wyrzutach sumienia. On wie, że gra nie fair, ale jednocześnie nie może zdecydować się na zakończenie znajomości z Tobą. Pierwszy raz przydarzyła mu się taka sytuacja i nie wie, jak postąpić. Nie jest złym facetem. Zastanawia się, czy to coś poważnego czy po prostu chwilowe zauroczenie.

Zobacz także: Czy spotykasz się z kłamcą?

 

Polecane wideo

Komentarze (6)
Ocena: 4.33 / 5
nnnn (Ocena: 5) 20.01.2017 16:08
Ojejku, ile juz takich związków widziałam. Wymusić? Co tzn wymusić? Twój facet w ogóle z tobą rozmawia o czymkolwiek co sie dzieje w jego życiu czy notorycznie zakrzykujesz go swoimi potrzebami, swoimi uczuciami i tego czego ty potrzebujesz? Nawet najbardziej zamknięty facet przy kobiecie przez którą czuje sie kochany i rozumiany się otwiera, sam z siebie. Bez wywierania presji. Proponuje ci sie zamknąć gdy on zaczyna mówić i zacząć słuchać, zdziwi cię, jak wiele ma do powiedzenia gdy dajesz mu miejsce na dokończenie zdania.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.01.2017 11:55
A ja mam wrażenie, że mój jest ze mną tylko dlatego, żeby nie być sam. Być może przesadzam, bo ma dość skryty charakter i to dlatego, ale pomimo tego, że jesteśmy razem rok, to dopiero niedawno usłyszałam, że kocha, i to w zasadzie dlatego, że to z niego "wydusiłam". Ma masę koleżanek, przez co ja już sobie wmawiam, że szuka na boku innej. Nie wiem, może przesadzam, widzę że bardzo trudno mówić mu o uczuciach i tak sobie myślę, że gdyby był ze mną na siłę, to po co miałby się męczyć rok.. Eh, już sama nie wiem co o tym sądzić. Niby nigdy mnie nie zawiódł, nie wykręcał się od spotkań, ale to, że nie potrafi mi powiedzieć, że mu na mnie zależy albo że jestem dla niego ważna, jakoś mnie martwi.
zobacz odpowiedzi (4)

Polecane dla Ciebie