Miłosny algorytm zgodności: Oblicz, czy Ty i Twój facet do siebie pasujecie!

Daty urodzenia skrywają całą prawdę o waszej relacji.
Miłosny algorytm zgodności:  Oblicz, czy Ty i Twój facet do siebie pasujecie!
Fot. iStock
01.01.2017

Na zgodność związku wpływa mnóstwo rzeczy. Zastanawiałyście się kiedykolwiek, co sprawia, że relacja jest udana? Może Was to zadziwić, ale wiele w tym przypadku powiedzą o Was Wasze daty urodzenia.

Jeśli chcesz sprawdzić, czy Ty i Twój partner macie szansę na zbudowanie trwałego i zgodnego związku, sięgnij po numerologię. Wystarczy, że obliczysz algorytm zgodności.  Zsumuj wszystkie cyfry z Waszych dat urodzenia tak, aby ich ostateczny wynik był jednocyfrowy.

Przykład: Ty urodziłaś się 10.07.1989 roku, a twój partner 11.09.1986. Sumujesz:

1+0+0+7+1+9+8+9 = 35 = 3+5 = 8 (Twoja liczba)

1+1+0+9+1+9+8+6 = 35 = 3+5 = 8 (jego liczba – szczęśliwie też 8!)

8+8 = 16 = 1+6 = 7 – oto Wasz ALGORYTM ZGODNOŚCI.

Skoro znasz już liczbę Waszego związku, czas dowiedzieć się, co ona oznacza.

JEDYNKA

Podstawą waszego związku jest wspólne działanie, gdyż w ten sposób wykazujecie się wewnętrznym potencjałem. Z drugiej strony możliwe są między wami spięcia, w końcu 1 to liczba liderów. W waszym przypadku powinniście nauczyć się sztuki kompromisu i słuchać potrzeb drugiej strony. Czeka was ciężka praca, ale wasz związek ma szansę na osiągnięcie upragnionej harmonii.

ZAKAZANA MIŁOŚĆ: Po ślubie zakochałam się w innym...

numerologia

Fot. iStock

DWÓJKA 

Nie lubicie ckliwych aktów miłości i zmian. Raczej mocno stąpacie po ziemi i skupiacie się na wspólnym budowaniu dobrobytu, który dla dwójek ma ogromne znaczenie. Pomyślcie nad założeniem wspólnego biznesu – z pewnością osiągnęlibyście w nim sukces. Niestety, mogą między wami pojawiać się kłótnie o pieniądze, które ciężko będzie przezwyciężyć.

TRÓJKA

Nuda to ostatnie, co was czeka, gdyż trójka to liczba charakterystyczna dla związków niestałych. Dla zgodności waszej relacji lepiej by było, gdyby uczucie przyjaźni przeważało nad namiętnością. Partnerzy z `trójki` są też bardziej podatni na skoki w bok. Mówi się, że ten związek jest najtrudniejszy ze wszystkich.

numerologia

Fot. iStock

CZWÓRKA 

W waszej relacji najbardziej liczą się duchowa bliskość i nowe wrażenia, podczas gdy sprawy finansowe są u was na dalszym planie. Charakterystyczne są dla was umiejętności organizacyjne, a także poczucie stałości i komfortu, które dają w waszym związku mnóstwo ciepła. Czasem bardzo intensywna energia, która jest między wami, zakłóca jednak inne strefy waszego życia.

numerologia

Fot. iStock

PIĄTKA 

Ten związek to prawdziwa burza namiętności. Choć jego podstawą jest ognista miłość, to niestety nie wszystko idzie gładko – partnerzy są skoncentrowani przede wszystkim na sobie, co może prowadzić do konfliktów. Warto więc popracować nad relacją i nauczyć się słuchać siebie nawzajem. Poleca się, by nadmiar energii przenieść na strefę biznesową, bo z pewnością przyniesie ona wam sukces w interesach.

Przygotuj się na szok: 7 dziwnych rzeczy, które faceci uważają za atrakcyjne u kobiet

numerologia

Fot. iStock

SZÓSTKA 

To najbardziej harmonijna relacja. Podstawą jej jest partnerstwo i wzajemna pomoc. Związek `szóstka` jest przeważnie trwały i spokojny, bez większych konfliktów i oparty na przyjaźni. Problemy rozwiązujecie szczerą rozmową. Nawet kiedy uczucia z biegiem lat trochę przygasną, pozostanie między wami zażyłość i wsparcie. Idealny wariant dla prowadzenia wspólnego biznesu.

numerologia

Fot. iStock

SIÓDEMKA 

Harmonijna sielanka. Prawie się nie kłócicie i zawsze jesteście w stanie się dogadać. Pomaga wam tu duża taktowność, która gwarantuje powodzenie tego związku. Co więcej, wszystkie problemy natury rodzinnej i finansowej, rozwiązujecie wspólnie. Po prostu związek idealny.

numerologia

Fot. iStock

ÓSEMKA 

To niestandardowy związek. Choć ciągnie was do siebie, to jedno z was bardziej popycha tego drugiego, pomagając mu w realizacji jego celów. W związku z tym może w osobie `popychającej` pojawić się poczucie wewnętrznego niezadowolenia i podejrzenia o bycie wykorzystywanym. W tej relacji ważne jest, aby wzajemnie się dowartościowywać. Uwaga, partnerzy mogą być o siebie dość zazdrośni!

numerologia

Fot. iStock

DZIEWIĄTKA 

Mówi się o tym związku, że to para filozoficzna. Sukces relacji w dużej mierze zależy od sfery finansowej – jeśli nie będziecie w niej sobie radzić, może powstać na tym tle mocna rysa na waszym związku. Jeśli stworzycie rodzinę, jedno z was będzie musiało przejąć na siebie więcej obowiązków domowych, a drugie zająć się utrzymaniem. Wtedy osiągniecie harmonię. Warto jednak zastanowić się, czy nie pozostać w strefie przyjaźni, aby w przyszłości nie doprowadzić do rozłamu rodziny.

Polecane wideo

Komentarze (5)
Ocena: 4.2 / 5
Ewa (Ocena: 5) 01.03.2017 14:04
totalne głupoty, mnie wyszło 9 a jesteśmy ze sobą już 35 lat - przytoczę ostanie zdanie napisane przez debila :czy nie pozostać w strefie przyjaźni, aby w przyszłości nie doprowadzić do rozłamu rodziny.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.01.2017 10:18
Moim znajomym, którzy są najbardziej kłótliwą parą jaką kiedykolwiek w życiu poznałam wyszło, że są 6 - czyli harmonijnym związkiem. Taaaaa
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 01.01.2017 21:49
1+0 i wychodzi liczba jednocyfrowa, w tym przypadku jeden.
odpowiedz
xyz (Ocena: 1) 01.01.2017 20:11
Klamcy! Nam wyszla 10! I co Wy na to?!
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie