7 kroków, by być najlepszą dziewczyną w jego życiu. Nigdy nie będzie chciał odejść!

Zastanawiałaś się kiedyś, co uczyni Cię wyjątkową w jego oczach?
7 kroków, by być najlepszą dziewczyną w jego życiu. Nigdy nie będzie chciał odejść!
Fot. Thinkstock
20.12.2016

Byliście zaledwie na kilku spotkaniach, ale to w zupełności wystarczyło, abyś zdała sobie sprawę, że ten facet jest mężczyzną twojego życia. Przystojny, inteligentny, ze świetnym poczuciem humoru – czego chcieć więcej? Jest tylko jeden problem. Chciałabyś, żeby on jak najszybciej odwzajemnił twoje uczucia, a nawet... uznał, że jesteś najwspanialszą dziewczyną, z którą kiedykolwiek się spotykał.

Zastanawiasz się, co uczyni Cię wyjątkową w jego oczach? Poznaj kilka prostych sposobów, które uczynią Cię najlepszą partnerką.

Zobacz także: Najczęstsze kłamstwa facetów

Wspieraj go

Powinno Ci to przychodzić naturalnie, ale jeśli tak nie jest, pójdź o krok dalej, a na pewno nie pożałujesz. Komplementuj, co ci się w nim podoba. Twój partner stanie się bardziej pewny siebie i będzie o wiele lepiej wspominał czas spędzony z Tobą.

zakochani

Fot. Thinkstock

Zostawiaj liściki

W ten sposób pokazujesz mu, że nie jest Ci obojętny. Wielokrotnie zdarzy się, że rankiem wyjdziesz z domu później niż on. To idealna okazja, żeby zostawić przy jego łóżku słodki liścik. Możesz napisać na nim coś miłego, sexy, czy coś, co zmotywuje go do działania. Niezależnie od tego, czy twój chłopak odwdzięczy się tym samym, będzie to dla niego miła niespodzianka.

Mów wprost to, co masz na myśli

Wiele kobiet dokłada wszelkich starań, by swoje myśli ubierać w ładne słowa, jednak nierzadko takie zabiegi czynią wypowiedź mniej klarowną dla odbiorcy. Wolimy swoje uczucia „owijać w bawełnę” tylko po to, by nie urazić partnera, podczas gdy ten nigdy nie dowie się, co właściwie kryje się w naszej głowie. Podstawą zdrowiej relacji jest rozmowa, a bez wzajemnego zrozumienia niemożliwe jest zbudowanie udanego związku. Jeśli następnym razem chłopak zapyta Cię, jak się czujesz, nie mów „dobrze” jeśli akurat tak nie jest.

zakochani

Fot. Thinkstock

Bądź nieprzewidywalna

Ta prosta zasada sprawdza się niemal w każdej dziedzinie życia. Nieważne, czy zostawisz ukochanemu liścik na lodówce, czy zabierzesz go na skok ze spadochronem.   Bądź nieprzewidywalna, pozwól by twój partner mógł odkrywać Cię krok po kroku.

Nie dopuść do momentu, kiedy oboje poczujecie się ze sobą na tyle komfortowo, że przestaniecie o siebie zabiegać. Wspólne nabywanie nowych umiejętności i doświadczanie nowych rzeczy działa stymulująco na związek i wzmacnia więzi pomiędzy ludźmi.

Zobacz także: 5 prawdziwych powodów, dla których faceci nas oszukują

zakochani

Fot. Thinkstock

Bądź wdzięczna

Wielokrotnie widuję pary, w których dziewczyna zupełnie znudzona życiem, zapomina ile zawdzięcza swojemu chłopakowi. Po miesiącach randkowania wiele kobiet nie pamięta już np. o wszelkich kosztach, jakie ponosi ich partner. Jeśli chłopak płaci za Ciebie w restauracji, ofiaruje swoją pomoc, czy poświęca czas, nie zapomnij mu podziękować. Każdy lubi być doceniony.

Nie zapominaj również o jego potrzebach. Zamiast ciągle oczekiwać czegoś od niego, daj też coś od siebie.

zakochani

Fot. Thinkstock

Nie trać zainteresowania

Tą zasadę powinnaś stosować w przypadku każdej relacji. Od każdego człowieka możemy się czegoś nauczyć, a twój partner z pewnością ma Ci wiele do przekazania, niezależnie od tego, czy to wypowiada czy nie. Zadawaj pytania dotyczące jego pracy, studiów czy zainteresowań. Pozwoli Ci to lepiej zrozumieć kwestie, które są dla niego ważne. To Was do siebie przybliży.

zakochani

Fot. Thinkstock

Osobiste prezenty

Kiedy dajesz mu prezent, spraw by był przeznaczony tylko i wyłącznie dla niego. Wszelkie uniwersalne opcje nie wchodzą w grę. Postaraj się, by było to coś, co będzie mu przypominało o Tobie, może nawet symbolizować wasz związek. Przykład? Jeśli twój facet jest miłośnikiem muzyki, zabierz go na koncert. Z pewnością tego nie zapomni.

Zobacz także: Czy ON kłamie, mówiąc, że Cię kocha? Sprawdź!

Komentarze (6)

Ocena: 3.67 / 5
a (Ocena: 5) 20.12.2016 19:20
Poj****** Was ? Im jesteście bardziej dobre tym bardziej oni to wykorzystują. Oni mają w dupie takie dobre. Całe życie byłam dobra, dawałam wszystko z siebie, wspierałam, chwaliłam, byłam szczera, serce na dłoni - faceci tego NIE doceniają. Szanują tylko wyrachowane i przebiegłe. Nie skaczcie nad królami, niech oni coś zrobią dla Was.
zobacz odpowiedzi (4)
gość (Ocena: 1) 20.12.2016 07:11
Idealnie ubrane w słowa, zgadzam się.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo