7 sygnałów, że kochasz swojego faceta bardziej niż on Ciebie

Co z tym zrobisz? Decyzja należy wyłącznie do Ciebie.
7 sygnałów, że kochasz swojego faceta bardziej niż on Ciebie
Fot. iStock
06.11.2016

Wszystkie chciałybyśmy, aby nasi mężczyźni byli zaangażowani w związek w takim samym stopniu jak my, ale nie zawsze mamy to szczęście. Bardzo często zdarza się, że jedna z osób jest znacznie bardziej zakochana niż druga i zazwyczaj można dostrzeć sygnały, które o tym świadczą.

Uczucie sprawia, że kobieta staje się słaba i bezbronna. To dlatego niektóre osoby płci żeńskiej bez mrugnięcia okiem wybaczają zdrady, przymykają oczy na drobne przewinienia partnera i udają, że pewnych wad w ogóle nie ma – z miłości. Mimo wszystko świadomość, że jest się osobą bardziej zaangażową niż partner, może ustrzec przed popełnieniem poważnych, życiowych błędów.

Na co powinnaś zwrócić uwagę? Obecność tych sygnałów w Twoim związku świadczy, że to Tobie zależy bardziej... Co z tym zrobisz? Decyzja należy wyłącznie do Ciebie.

Zobacz także: Jak poznać, że mu się podobam?

kto kocha bardziej

Fot. iStock

Robisz wszystko, o co Cię poprosi

Zawsze jesteś do jego dyspozycji, nieważne, o co poprosi. Zmieniasz weekendowe plany, bo powiedział, że kupił bilety do kina albo chce żebyście pojechali na Mazury do domku jego kolegi. Ciągle wykorzystuje Twoją dobroć, a Ty nie masz nic przeciwko, w końcu chcesz pokazać, jak bardzo jest dla Ciebie ważny. To dlatego pomagasz mu zająć się przez kilka godzin młodszą siostrą, wyręczasz w robieniu zakupów, a nawet pisaniu pracy zaliczeniowej. Całą rzeczywistość podporządkowałaś pod jego osobę, a on nawet nie jest w stanie tego docenić ani odwdzięczyć się tym samym.

kto kocha bardziej

Fot. iStock

Przeważnie to Ty piszesz pierwsza

On najwyraźniej Cię olewa. Zawsze ma coś lepszego do zrobienia. Obiecuje, że napisze, a potem tego nie robi. W rezultacie pierwsza piszesz Ty. I tak jest prawie za każdym razem. Kiedy się spotykacie, ukochany przeważnie ma doskonałe wymówki, patrzy Ci czule w oczy i mówi piękne słowa, a potem znowu milczy przez tydzień. Jeżeli się odzywa, zawsze prosi, żebyś to Ty do niego wpadła, a nie na odwrót. W 99% ma w tym jakiś osobisty interes.

Zobacz także: 8 najgorszych błędów, które popełniają zakochane kobiety

kto kocha bardziej

Fot. iStock

Pamiętasz wszystkie ważne wydarzenia

Pamiętasz Waszą pierwszą randkę oraz pierwszy pocałunek. Potrafisz dokładnie opisać nawet scenerię miejsca spotkań i co on na sobie miał. To Ty pamiętasz o wszystkich rocznicach i starasz się je upamiętnić. On zazwyczaj o nich zapomina, a jeżeli zwracasz mu uwagę, przeważnie mówi, że to zawracanie głowy. Nie widzi sensu w celebrowaniu ważnych wydarzeń z Waszego wspólnego życia.

kto kocha bardziej

Fot. iStock

Chętnie podkreślasz, że jesteście parą (a on się przed tym wzbrania)

Wychodząc gdzieś razem, lubisz podkreślać status Waszego związku. Bierzesz go za rękę albo obejmujesz. Niestety często spotykasz się wtedy z jego uwagami, niechęcią, a sama możesz pomarzyć, żeby zrobił coś podobnego. To Ty robisz Wam wspólne selfie, oznaczasz wypady we dwoje na Facebooku i opowiadasz o związku wszystkim znajomym. Do tego o wiele częściej lajkujesz oraz komentujesz jego posty niż on Twoje.

kto kocha bardziej

Fot. iStock

Częściej niż on wychodzisz z propozycjami spotkań

Ukochany facet potrafi naprawdę długo milczeć. Czasami Wasze spotkania ograniczają się do jednego tygodniowo i tylko dlatego, że to Ty wyszłaś z inicjatywą. Wyraźnie widać większą kreatywność po Twojej stronie. Planujesz wspólne wycieczki, rezerwujesz bilety do kina, teatru i szukasz idealnego miejsca na romantyczny spacer. On tymczasem ma jedno miejsce, do którego ciągle Cię zaprasza, ale najchętniej i tak wolałby siedzieć w domu u Ciebie albo u niego.

kto kocha bardziej

Fot. iStock

On wie o Tobie wszystko, Ty nie wiesz o nim niektórych istotnych rzeczy

Po jakimś czasie zaczęłaś otwierać się przy facecie coraz bardziej i jest już świadomy wszystkich ważnych faktów z Twojego życia. Naturalnie chciałabyś wiedzieć tyle samo o nim, ale on milczy. Zbywa Twoje pytania, odpowiada wymijająco, a czasami masz nawet wrażenie, że kłamie. Faceci czasami wstydzą się przeszłości i boją się reakcji dziewczyny, ale nie zawsze to jest powodem takiego zachowania. Być może po prostu nie zależy mu na rozwoju związku i Twoje zaangażowanie zaczyna go denerwować.

kto kocha bardziej

Fot. iStock

Wiesz, że w jego życiu był już ktoś bardzo ważny

To dosłownie strzępki informacji, ale wiesz, że w jego życiu była bardzo ważna kobieta. On nie chce o tym mówić albo podaje Ci zaledwie kilka mało istotnych faktów. Istnieje ryzyko, że jesteś osobą, przy której chce zapomnieć i odbudować życie na nowo. Pomocą w tym przypadku powinni okazać się jego znajomi i przyjaciele. Od nich postaraj się dowiedzieć, jak było naprawdę. Możesz też zagrać w otwarte karty i spytać, czy jesteś dla niego ważniejsza niż poprzednia wybranka i co do Ciebie czuje.

I jak? Kto w Twoim związku kocha bardziej?

Zobacz także: Po czym rozpoznać zawodowego `GRACZA`?

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
Masakra.... (Ocena: 5) 24.11.2016 20:35
Ale bzdury... Skąd te przykłady z podstawowej ławki..
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.11.2016 04:27
a to miłość można zmierzyć? nie wiedziałam ;)
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo