7 rzeczy, których Twój facet NIGDY dla Ciebie NIE ZROBI (Nawet go o to nie proś)

A Ty zrobiłabyś to dla niego?
7 rzeczy, których Twój facet NIGDY dla Ciebie NIE ZROBI (Nawet go o to nie proś)
Fot. iStock
11.10.2016

Mężczyźni często mówią kobietom, że zrobiliby dla nich wszystko. Co należy rozumieć przez wszystko? Czy `wszystko` w męskim słowniku oznacza to samo w damskim?

Na niektóre męskie zapewnienia oraz deklaracje trzeba spojrzeć z przymrużeniem oka. Nie dlatego, że faceci z reguły bywają nieszczerzy i próbują zbajerować dziewczynę, chociaż i tacy się zdarzają. Po prostu inaczej patrzą na rzeczywistość. `Wszystko` to dla nich miłość, starania o lepszą pracę, aby obojgu żyło się lepiej, kupowanie prezentów, pozwalanie dziewczynie dokonywać wyboru, na jaki film pójdą do kina oraz podobne kwestie.

Jednak my rozumiemy to trochę inaczej. Czasami mamy nadzieję, że mężczyzna dostosuje się do nas pod każdym możliwym względem i będzie robił co tylko w jego mocy, aby zadowolić ukochaną. W pierwszej fazie zakochania jest to możliwe, ale niestety później powinnaś patrzeć na związek bardziej realistycznie. Na co mężczyzna z pewnością się nie zgodzi? Czego nigdy dla Ciebie nie zrobi?

Na podstawie wypowiedzi opublikowanych na zagranicznych forach internetowych wyłoniłysmy klika najczęściej powtarzających się wyznań.

Zobacz także: „Zakochałam się w nauczycielu. Panie M. od geografii, mowa o panu!”

czego facet nie zrobi dla kobiety

Fot. iStock

Nie przeprowadzi się z miasta na wieś i na odwrót

Przeprowadzka jest nieskomplikowana wyłącznie z Twojej perspektywy. Mężczyzna może widzieć w niej zdecydowanie więcej minusów, zwłaszcza gdy ma dobrą pracę, wielu znajomych i rodzinę na miejscu. Poza tym przyzwyczajenia robią swoje. Dla zapalonego mieszczucha nie do pomyślenia jest przeprowadzka na wieś i na odwrót. Siła miłości nie pomoże. Nastaw się raczej na to, że to on Ciebie przekona do dostosowania się do jego potrzeb pod tym względem.

czego facet nie zrobi dla kobiety

Fot. iStock

Nie zrezygnuje z kontaktów z matką

Jeżeli nie jest toksyczna i nie zatruwa mu życia, nie zerwie z nią kontaktu. Większość mężczyzn ma bardzo dobry kontakt ze swoją rodzicielką i nic tego nie zmieni. No może oprócz jej wyjątkowej niesprawiedliwości popełnionej w ważnej dla niego sprawie. Prztyczki czy niemiłe uwagi teściowej w stosunku do Twojej osoby mogą długo pozostawać niezauważone lub lekceważone, o ile mieszczą się w granicach dobrego tonu.

Zobacz także: On jest bezpłodny. Czy mam go zostawić?

czego facet nie zrobi dla kobiety

Fot. iStock

Nie zaadoptuje dziecka

W kwestii dziecka mężczyźni bywają wręcz bezwzględni. Niektórzy nie są w stanie zaakceptować wychowywania człowieka o obcych genach. Przekazywanie własnego nasienia jest dla nich bardzo ważne. To wręcz sprawa honorowa i bezpłodność mężczyzny, który pragnie mieć potomka, sprawia, że bardzo cierpi. Mimo to, nie zgodzi się na adopcję, tylko dlatego, iż go o to poprosisz, jeżeli nie będzie przekonany do tej opcji całym sobą.

czego facet nie zrobi dla kobiety

Fot. iStock

Nie zmieni fryzury

Faceci są bardzo drażliwi na punkcie swojej fryzury i ogólnie na punkcie włosów. Próba nakłonienia go do zmiany, nie spotka się z zachwytem, a wręcz może zostać odebrana jako obelga. Mężczyźni często są zazdrośni o przystojnych chłopaków z burzą włosów i najmodniejszą fryzurą, ale nigdy się do tego nie przyznają. Raczej ich skrytykują. Poza tym fryzura jest sprawą bardzo osobistą dla faceta, prawie jak jego męskość. Dlaczego? Nie mamy pojęcia, ale nie licz na to, że ulegnie Twoim namowom.

czego facet nie zrobi dla kobiety

Fot. iStock

Nie zmieni swoich zainteresowań

O mężczyznach często mówi się, że są jak małe dzieci. Potrzebują własnej przestrzeni i jakiejś pasji, której zazwyczaj oddają się bez reszty. Mogą to być zarówno samochody, szachy, jak i wędkowanie. Zainteresowania w przypadku faceta są jak morwa, której bardzo trudno jest się pozbyć. To wręcz niemożliwe. Nie licz, że on zrezygnuje ze słuchania rapu i zamiast tego godzinami będzie słuchał muzyki klasycznej, bo to bardziej pasuje do Twojego wyobrażenia idealnego mężczyzny.

czego facet nie zrobi dla kobiety

Fot. iStock

Nie zrezygnuje ze swoich marzeń

Być może on marzy o rajdzie samochodowym, zdobyciu konkretnego górskiego szczytu, a może posiadaniu BMW. Być może posiada jakieś typowo idealistyczne pragnienia. Przekonasz się sama, że będzie dążył do ich spełnienia i tylko trudna sytuacja go od nich odwiedzie. Na pewno nie zrezygnuje z marzeń przez Twoje `widzimisię`. Chyba że trafiłaś na wyjątkowego faceta, który przedkłada Twoje życzenia nad własne albo ma bardzo uległy charakter.

czego facet nie zrobi dla kobiety

Fot. iStock

Nie zmieni przekonań religijnych

To raczej kobiety zmieniają przekonania religijne pod wpływem kontaktów z mężczyzną, a nie na odwrót. Wychowanie w konkretnej wierze w przypadku mężczyzny sprawia, że składa się ona na jego światopogląd, którego raczej nie da się wykorzenić. Nie znaczy to, że u kobiet jest inaczej, ale patrząc na to, co dzieje się na świecie, trudno jednak uwierzyć. Przykładem są chociażby chrześcijanki zakochane w muzułmanach. Czy któraś z Was słyszała o przejściu muzułmanina na chrześcijaństwo pod wpływem kobiety?

Zobacz także: Faceci nie zwracają uwagi na TE rzeczy związane z naszą fryzurą!

Komentarze (13)

Ocena: 3.46 / 5
gość (Ocena: 1) 15.03.2017 20:19
Po pierwsze: zakochany mezczyzna jest w stanie duzo zmienic w swoim zyciu, jesli tego nie robi, to po prostu nie zalezy mu tak bardzo. Po drugie: jesli kobieta spotyka sie z facetem, ale nie podobaja sie jej jego zainteresowania to po cholere sie w ogole spotykac? Nikt nie ma prawa dyktowac nam hobby, zainteresowan i marzen. Jak sie nie podoba to do widzenia.
odpowiedz
to ja mam racje (Ocena: 1) 22.10.2016 23:47
ten portal jest dla bezmozgich idiotow ktorzy nie maja ani krzty sily by wziac sie za swoje zycie i poznac kim sie tak naprawde jest, a jedynie wchodza na te durne strony z codzienna papka glupot i klamstw, bo tylko to im w zyciu zostaja. kys pls
odpowiedz
melka (Ocena: 1) 15.10.2016 15:20
artykuły tutaj to dno..
odpowiedz
inferno (Ocena: 5) 12.10.2016 22:30
zmiana zainteresowań to faktycznie dość dziwny wymóg :P nie prosi się o takie coś osoby, którą się kocha.. przecież. ja jednak zawsze marudzę mojemu facetowi na temat włosów. ma śliczne, gęste, nieco kręcone, czarne włosy, a opier*ala je ciągle i wyzywa na nie :P już nie mówię, że ma nosić jakieś hery do pasa xD ale chociaż troche dłuższe, świetne wtedy się prezentuje, ale nie przegadasz. podrosną i leci już do fryzjera. dobrze, że się chociaż nie opitala na łyso :D
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.10.2016 10:59
Jak się kogoś kocha, to nie chce się zmieniać jego zainteresowań, burzyć marzeń i planów... nie można mieć drugiej osoby tylko dla siebie według własnego widzimisie. Chyba chcemy, żeby nasza połówka była szczęśliwa? Sama nie zmieniłabym się na życzenie chłopaka - ani wyglądu, ani mojego sposobu bycia. Chyba że jest coś naprawdę spornego, wtedy mozna isc na kompromis.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo