Jak rozkochać go w sobie OD PIERWSZEGO WEJRZENIA?

Nie rzucaj się na jedzenie, pamiętaj o innych ludziach, nie narzekaj... O czym jeszcze musisz pamiętać?
Jak rozkochać go w sobie OD PIERWSZEGO WEJRZENIA?
Fot. iStock
02.10.2016

Nie jest łatwo o dobre wrażenie na mężczyźnie, a musimy je zrobić, jeżeli chcemy zwrócić jego uwagę. Kobiety, które przyciągają facetów samym wyglądem, to prawdziwe szczęściary, nie każda z nas może się do nich zaliczyć. Poza tym niektórzy przedstawiciele płci męskiej mają określony typ urody zwracający ich uwagę. To jednak nie znaczy, że szanse innych dziewczyn są równe zeru. Po prostu muszą się trochę bardziej postarać i zadziałać w inny sposób – klasą wdziękiem, urokiem... Co do pięknych dziewczyn – one także nie powinny poprzestawać na myśleniu, że wygląd wszystko załatwi. Owszem facet zaprosi na jedną randkę, może dwie, ale to nie uroda zatrzyma go na dłużej. Liczy się przede wszystkim zachowanie oraz usposobienie.

W początkowej fazie relacji musisz uczynić wszystko, co w Twojej mocy, aby wywrzeć na mężczyźnie jak najlepsze wrażenie. Kiedy już się zakocha, będzie bardziej skłonny wybaczyć niektóre gafy.

Zwróć szczególną uwagę na poniższe przejawy zachowania.

Zobacz także: 7 znaków świadczących o tym, że jesteście dla siebie stworzeni (a on uważa Cię za miłość swojego życia!)

jak go rozkochać

Fot. iStock

Nie rzucaj się na jedzenie

Nieważne, czy wybieracie się do eleganckiej restauracji, pubu czy kawiarni. Nie jedz łapczywie i nie skupiaj swojej uwagi na zamówionych produktach. Niektóre kobiety bardziej interesują się tym, co mają na talerzu, niż swoim rozmówcą i rzucają się na posiłek, jakby był ostatnim w ich życiu.

Wyglądaj jak milion dolarów

Coraz częściej słyszymy, że naturalność jest w cenie. To prawda, że faceci wolą naturalnie wyglądające dziewczyny, ale na początku dobrze jest wyglądać najlepiej jak się da i podkreślić wszystkie swoje atuty. Oczywiście w granicach dobrego smaku. Odpuść sobie krzykliwy makijaż i sztuczne rzęsy.

jak go rozkochać

Fot. iStock

Bądź naturalna

Naturalność jest ważna nie tylko w wyglądzie, ale i w zachowaniu. Chcąc zrobić dobre wrażenie, często posuwamy się do nienaturalnego śmiechu, do mówienia na siłę – gdy jesteśmy małomówne albo bardzo sztywnego i zachowawczego sposobu bycia. Uzyskamy jednak odwrotny efekt.

Miej swoje zdanie na każdy temat

Dobrze jest mieć swoje zdanie na każdy temat. Faceci lubią kobiety, z którymi można porozmawiać, wymienić opinię, a nawet wszcząć dyskusję. Przytakiwaniem we wszystkim z pewnością go nie zainteresujesz.

Zobacz także: WASZE HISTORIE: „Narzeczony mnie uderzył. Zerwać czy dać mu drugą szansę?”

jak go rozkochać

Fot. iStock

Zadbaj o tembr głosu

Niewiele zrobimy z głosem, który dała nam natura, ale można nad nim trochę popracować i postarać się, aby nie brzmiał skrzekliwie, piskliwie, itd. Podobno w samym głosie można się zakochać... Zadbaj o to, aby nie mówić szybko, zbyt cicho lub zbyt głośno, jeżeli masz tendencję do któregoś z wymienionych przejawów. To naprawdę istotne, żeby zachować umiar.

Uśmiechaj się

Nikt nie lubi smutasów. Uśmiech sprawi, że będziesz wyglądała na bardziej sympatyczną i przystępną.

jak go rozkochać

Fot. iStock

Nie przesadzaj z alkoholem

Niektóre kobiety mają z tym problem. Jeżeli masz świadomość, że Twoja głowa jest słaba, nie pij dużo. W ogóle nie pij dużo. W ten sposób prędzej zrazisz do siebie mężczyznę, niż mu zaimponujesz. Raz zrobionego wrażenia już się nie pozbędziesz.

Zwróć uwagę na swoją postawę – unikaj nerwowych gestów

Sylwetka powinna być wyprostowana, a brzuch wciągnięty. Unikaj garbienia się i sprawiania wrażenia, jakbyś chciała zniknąć albo zapaść się pod ziemię. Nasze ciało naprawdę dużo o nas mówi.

jak go rozkochać

Fot. iStock

Myśl o innych...

Jeżeli przebywacie w miejscu publicznym, pamiętaj, że nie jesteście tam sami. Ustąp miejsca staruszce w autobusie, nie pchaj się do drzwi, nie wykłócaj się w kolejce... To takie podstawy dobrego wychowania, o których zdarza się niektórym dziewczynom zapominać.

Unikaj narzekania

Unikaj narzekania na swoją pracę, zarobki, brak czasu, rodzinę. W ogóle unikaj narzekania. Sprawisz wtedy wrażenie niezadowolonej z życia, rozkapryszonej i roszczeniowej osoby.

jak go rozkochać

Fot. iStock

Unikaj kontrowersyjnych tematów do rozmowy

Takich tematów jest wiele. Nietrudno o zgrzyt, więc nawet gdy facet poruszy jeden z nich albo zapyta Cię o zdanie, lepiej powiedz, że wolałabyś nie dyskutować, bo sprawa jest kontrowersyjna. Poza tym na pewno nieodpowiednia, gdy nie znacie się zbyt dobrze.

Nie przechwalaj się

Przechwalanie jest źle odbierane w towarzystwie. Inne osoby mogą pomyśleć, że masz o sobie bardzo wysokie mniemanie i traktujesz ich z góry, a tego nikt nie lubi. Facet z pewnością poczuje się gorszy, gdy zaczniesz się popisywać. Może uznać, że Ci nie dorówna, a wtedy zechce się wycofać albo stwierdzi, że jesteś przemądrzałą księżniczką i także więcej się nie odezwie.

Zobacz także: Chcesz uniknąć kłótni w związku? Zastosuj się do tych 7 porad!

Komentarze (2)

Ocena: 4 / 5
bzdet (Ocena: 5) 04.10.2016 16:04
Najlepiej nie czytaj tego artykułu i bądź sobą :P
odpowiedz
katilo (Ocena: 3) 04.10.2016 01:23
to w koncu mam byc naturalna czy nie wykłócać sie w kolejce?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo