Najczęstszy powód rozstań? Wspólne mieszkanie! (Takiego zachowania w domu facet Ci nie wybaczy)

Te wyznania udowadniają, że czasami lepszy jest związek na odległość...
Najczęstszy powód rozstań? Wspólne mieszkanie! (Takiego zachowania w domu facet Ci nie wybaczy)
fot. iStock
10.09.2016

Są takie momenty w życiu, podczas których czujemy, że szczęście jest na wyciągnięcie ręki. Do jednych z nich można zaliczyć podjęcie dycyzji, żeby zamieszkać razem z facetem. Wspólne wicie gniazdka to wizja niczym z bajki, ale już po kilku miesiącach rzeczywistość puka do drzwi. Ukochany facet staje się po prostu domownikiem, a przy domownikach nie trzeba się tak pilnować. Można pokazać się w dresie, z przetłuszczonymi włosami i nieogolonymi nogami. Czyżby?

Rozmowa z kilkoma znajomymi facetami na temat mieszkania razem z dziewczyną pozwoliła nam stwierdzić, że mężczyźni bacznie zwracają uwagę na zachowanie swojej życiowej partnerki. Związki naszych rozmówców zakończyły się fiaskiem po tym, jak zdecydowali się na życie pod jednym dachem. Co prawda powodem nie były wyżej wymienione zaniedbania, ale na jaw wyszły poważniejsze przewinienia.

Faceci zgodzili podzielić się z nami wrażeniami na ten temat. Większość z nich przyznała, że mieszkanie z dziewczyną to dobra szkoła życia, bo pozwala odkryć niechlubne cechy i zamiary partnerek, które nigdy nie wyszłyby na jaw w normalnej relacji. Co mają im do zarzucenia?

Zobacz także: WASZE HISTORIE: Podczas stosunku facet nazwał mnie imieniem swojej byłej

mieszkanie z dziewczyną

fot. Thinkstock

Wykonywała przy mnie intymne czynności

`Po kilku miesiącach wspólnego mieszkania dziewczyna zaczęła wchodzić do łazienki w czasie, gdy brałem prysznic. Rozumiem, że raz mogło się zdarzyć, bo miała silną potrzebę, ale jej weszło to w nawyk. Nie widziała w tym nic obrzydliwego`.

`Moja dziewczyna potrafiła zrywać przy mnie plastry do depilacji nóg. Od tamtej pory cały czas mam przed oczami włosy, które na nich pozostały. Pewnego dnia poprosiła mnie też, abym wydepilował jej okolice intymne. Kiedy odmówiłem, zdenerwowała się i pokłóciliśmy się. Myślę, że są jakieś granice intymności`.

mieszkanie z dziewczyną

fot. Thinkstock

Okazała się brudasem

`Moja dziewczyna zawsze była czysta i zadbana, aż miło było popatrzeć. Niestety kiedy z nią zamieszkałem, zobaczyłem, że dba tylko o siebie. Potrafiła zostawiać na noc brudne naczynia w kuchni, nie wyrzucać śmieci przez kilka dni, gdy mnie nie było i ogólnie robić syf. Chyba nic dziwnego, że nie chciałem takiej dziewczyny`.

`Nie jestem wymagający jeśli chodzi o kobiety, ale moje doświadczenie pokazuje, że wiele z nich to brudaski. Już dwóm dziewczynom zrobiłem test i żadna go nie zdała. Z każdą mieszkałem maksymalnie kilka miesięcy. Nigdy nie poprosiłbym takiej o rękę`.

Zobacz także: Reportaż: Kiedy on mi się wreszcie oświadczy?

 

mieszkanie z dziewczyną

fot. Thinkstock

Nie dbała o swoje zwierzęta

`Moja była miała dwa koty. Nie lubię kotów, ale ona traktowała je naprawdę skandalicznie. Potrafiła uderzyć albo nawrzeszczeć. Były chude i przestraszone, a dziewczyna potem dziwiła się, że nie chcą do niej przyjść. Słyszałem kiedyś, że źli ludzie źle traktują zwierzęta. To doświadczenie naprawdę mnie do niej zniechęciło. Dopiero mieszkając z człowiekiem, zaczynasz go poznawać`.

mieszkanie z dziewczyną

fot. Thinkstock

Źle traktowała sąsiadów

`Widziałem kiedyś jak moja dziewczyna nakrzyczała na staruszkę, gdy ta zwróciła jej uwagę, że wkłada do zsypu zbyt duży worek śmieci, a ta kobieta zrobiła to w bardzo uprzejmy sposób i miała rację. Było mi za nią wstyd`.

`Gdy przeprowadziłem się do dziewczyny, okazało się, że nikt z sąsiadów jej nie lubi. Kilka razy słyszałem, jak rozmawiali na jej temat i nie mogłem uwierzyć w to, co mówili. Na początku myślałem, że to jakaś zmowa przeciwko niej, ale niestety wkrótce prawda wyszła na jaw. Olka sprowadzała do mieszkania facetów, robiła imprezy i nic nie robiła z tego, że przeszkadza innym. Nie taką dziewczynę poznałem`.

mieszkanie z dziewczyną

fot. Thinkstock

Szukała kogoś do podziału rachunków

`Mieszkałem ze swoją dziewczyną przez rok. Przez ten czas stale przekonywała mnie, żebym płacił większą część rachunków. To ja kupowałem środki czystości i płaciłem za większość produktów spożywczych. Po jakimś czasie zorientowałem się, że mnie wykorzystuje`.

mieszkanie z dziewczyną

fot. Thinkstock

Prosiła o sprzątanie swoich brudów

`Musiałem wynosić po swojej dziewczynie porozrzucane po całym mieszkaniu zużyte chusteczki higieniczne, a ona potrafiła mi nawet wcisnąć do ręki brudną podpaskę, bo miałem bliżej do śmietnika. Co prawda była zwinięta, ale to i tak okropne`.

mieszkanie z dziewczyną

fot. Thinkstock

Nie chciała dzielić się obowiązkami

`To ja robiłem w domu za sprzątaczkę`

`Kobiety w dzisiejszych czasach są naprawdę leniwe. To ja gotowałem obiady i sprzątałem. W końcu zdenerwowałem się i odszedłem od niej. Nie szukam księżniczki tylko normalnej kobiety`.

Zobacz także: 10 korzyści... rozstania!

Polecane wideo

Komentarze (19)
Ocena: 4.68 / 5
gość (Ocena: 5) 12.07.2019 16:24
Facet powinien płacić większość rachunków skoro kobieta większość sprząta i rodzi dziecko
odpowiedz
Zuza (Ocena: 3) 14.09.2016 17:45
Niestety to działa w obie strony. Facetom tez wydaje się, ze jak już z nim mieszkasz, to już Cię ma i nie musi się starać. Mój nie robi w domu kompletnie nic i jeszcze ma pretensje jak mu się zwróci uwagę. Ale z drugiej strony mieszkanie ze sobą przed ślubem może być dobre, wiesz jak będzie wyglądać to wspólne życie, a jeśli nie jest rak jak sobie tego wymarzyłaś możesz odejść bez większych komplikacji :)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.09.2016 20:53
Dziwne sytuacje :P ja z chłopakiem ostatnio byliśmy prawie 2 miesiące za granicą w pracy, cóż mieszkaliśmy w blaszanym kontenerach z dwoma kolegami. Jakoś nie było problemu z podziałem obowiązków, małe sprzeczki ale raczej ze względu na stres zmęczenie, nie jestem pedantką czasem trochę kurzu było czy za dużo rzeczy na stole. Akurat przy sobie normalnie umiemy sikać żaden problem nie raz któreś z nas wchodziło do łazienki drugiemu i żaden problem :P
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.09.2016 18:26
Nie no jaka pierdola ten facet ci brzydzi sie wyrzucic zawinieta podpaske. Jak to jest dla niego Tak skrajnie obrzydliwe to musi byc tragiczny. Zmieniac pieluszki pewnie tez sie brzydzi
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 1) 10.09.2016 16:16
powtarzacie się taki artykuł już u was był
odpowiedz

Polecane dla Ciebie