Oznaki zakochania u faceta

Po czym poznać, że on za Tobą szaleje?
Oznaki zakochania u faceta
Fot. iStock
06.09.2016

Każda zakochana dziewczyna chciałaby mieć pewność, czy facet darzy ją tak samo głębokim uczuciem. Gdyby łatwo dało się to stwierdzić, niektóre kobiety byłyby bardziej śmiałe i w jawny sposob okazałyby swoje względy mężczyźnie. Niestety czasami trudno rozpoznać, czy on kocha. Dużo zależy też od osobowości faceta. Niektórzy zdradzają się szybciej, a inni doskonale kamuflują swoje uczucia. Na szczęście są pewne wyznaczniki, dzięki którym możemy poznać prawdę.

Po pierwsze ważne jest, jak często on inicjuje kontakt z Tobą. Czy chętnie rozmawia i szuka sposobności, aby znaleźć się tylko we dwoje? Nie każdy od razu jest na tyle odważny, aby zaprosić dziewczynę na randkę. Jeżeli macie już za sobą kilka spotkań albo jesteście w początkowej fazie związku, musisz zwrócić uwagę także na inne sygnały. Czy na spotkaniu z Tobą stara się zrobić wrażenie? Np. zaprasza Cię do fajnej restauracji zamiast na spacer czy lody. Dużo można stwierdzić także na podstawie wyglądu. Jeżeli widzisz, że jego włosy są starannie ułożone, ubranie wyprasowane jak pod linijkę i każdy szczegół pasuje do siebie idealnie, prawdopodobnie jest zakochany. Jednak to zrozumiałe, że każda z nas chciałaby mieć pewność pod tym względem.

Są jeszcze inne sygnały, dzięki którym uzyskasz jasność.

Zobacz także: PRZYGOTUJ SIĘ NA NAJGORSZE: 7 sygnałów, że on wkrótce z Tobą zerwie

czy on jest zakochany

Fot. iStock

Gesty zakochanego faceta

Przede wszystkim zwróć uwagę na jego gesty. Zakochany facet zawsze będzie stawiał Twoje zadowolenie na pierwszym miejscu. Będzie kupował Ci drobne upominki, pozwalał dokonać wyboru, jaki film obejrzycie, spać z głową opartą na swojej klacie i odgadywał w myślach Twoje życzenia. Nigdy nie pozwoli nikomu powiedzieć o Tobie złego słowa. Z pewnością jest w Tobie zakochany także wtedy, gdy dotrzymuje Ci towarzystwa na nudnych wystawach, które Ty uwielbiasz i chodzi z Tobą do włoskich knajp, chociaż nie znosi włoskiej kuchni.

czy on jest zakochany

Fot. iStock

Spojrzenie zakochanego faceta

Podobno zakochanie zaczyna się od spojrzenia. Na pewno każda z Was zwróciła uwagę, że mężczyźnie czasami zaczynają błyszczeć się oczy. Prawda jest taka, że wyglądają tak wtedy, gdy ktoś mu się podoba. Jednym z sygnałów zakochana, a przynajmniej zauroczenia, jest właśnie błysk w oku. Musisz zwrócić także uwagę na jego źrenice. Jeżeli są wąskie, nie interesujesz go, ma względem Ciebie chłodne uczucia. Natomiast mocno rozszerzone świadczą o bardzo dużym zainteresowaniu. Zakochany mężczyzna często zagląda w oczy swojej wybrance. Jeżeli czujesz, że on próbuje zatrzymać Twój wzrok, coś niewątpliwie do Ciebie czuje.

czy on jest zakochany

Fot. iStock

Mowa niewerbalna zakochanego faceta

Mowa ciała to jeden z najlepszych informatorów. Zakochany mężczyzna zazwyczaj ma na oku wybraną kobietę. Jeżeli czujesz na sobie jego wzrok lub łapiesz go na tym, jak Ci się przygląda, to dobry znak. Jednym z objawów uczucia jest też ciało skierowane ku Twojemu. Kolejny to `przypadkowy` dotyk. Ocieranie się o Twoje dłonie, dotykanie Twoich włosów, przysuwanie się do Ciebie – niby niespecjalnie, ale czujesz, że on bardzo pragnie Cię dotknąć. Czasami może nawet szukać powodów, aby tylko to zrobić. Będzie próbował zdjąć włos z Twojego ramienia albo zabierze z niego nitkę. Jeżeli do tego na Twój widok uśmiech błyskawicznie wypływa mu na usta, masz go w garści.

Zobacz także: PSYCHOTEST: Co Twoja ulubiona pozycja seksualna mówi o Tobie?

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 08.09.2016 10:01
Moj mąż tez nic mi nie kupuje. O sorry... Ostatnio dostałam na imieniny 8 róż. Ja mu kupuje prezenty na urodziny, bo na święta kupujemy tylko dzieciom, ale i tak zawsze dostanie ode mnie jakis drobiazg na BN. Od jakiegoś czasu marze o zlotej branzoletce lub kolczykach. Chciałabym, żeby zabrał mnie do jubilera, ale nic z tego. Wiele razy mu suherowalam, a nawet powiedziałam wprost, ze jest mi przykro, ze nic nie dostałam z okazji urodzin. Tez nie zrobilo to na nim wrażenia:-( po prostu jestem juz tak sfrustrowana, ze nic mi sie nie chce. Ile mogę sprzatac, gotowac, prac i sama chodzić do pracy? Czuje sie niedoceniona:-(
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.09.2016 13:32
Mój facet nigdy nie kupił mi żadnego upominku bez okazji :(
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo