Jak poderwać faceta, który mi się podoba?

Te gesty dadzą mu do zrozumienia, że jest w Twoim typie.
Jak poderwać faceta, który mi się podoba?
Fot. Thinkstock
02.09.2016

Trudno wyznać miłość komuś, kogo znamy od niedawna. To krępujące i dziwne. W takich sytuacjach najlepiej sprawdza się mowa niewerbalna, czyli gesty i niedopowiedzenia. Te znaczą czasami więcej, niż tysiąc słów i nie pozostawiają miejsca na błędną interpretacje. Istnieją zachowania, które jednoznacznie świadczą o tym, że on wpadł Ci w oko.

Jak to wyrazić? Ostentacja nie jest w tym przypadku wskazana. Liczy się dyskrecja i naturalność. Gesty niby od niechcenia, ale znaczące i wymowne. Bez przekroczenia granicy śmieszności. Tylko w ten sposób on nie tylko poprawnie je odczyta, ale być może odwzajemni się tym samym. A wtedy do bliższej znajomości już tylko jeden krok.

Spróbuj. To nie takie trudne!

Zobacz również: 8 sygnałów, że on nieustannie o Tobie myśli

 

jak poderwać chłopaka

fot. Thinkstock

Jak dyskretnie pokazać chłopakowi, że mi się podoba

Zwróć jego uwagę

On musi Cię zauważyć. Nie możesz być kolejną osobą w tle, ale postacią pierwszoplanową. Bądź pewna siebie, zabawna, wykorzystaj atuty swojej urody i nie przepraszaj za to, że żyjesz. Kiedy Cię dostrzeże, możesz przejść do kolejnego etapu.

Nawiąż kontakt wzrokowy

Od tego tak naprawdę wszystko się zaczyna. Ma to być niby przypadkowe spojrzenie, ale znaczące w swojej wymowie. Bez męczącego świdrowania go wzrokiem, które tylko go speszy. Kiedy też na Ciebie spojrzy, zakłopotana ucieknij wzrokiem gdzie indziej. I spróbuj znowu.

jak poderwać chłopaka

fot. Thinkstock

Uśmiechnij się

Szczery uśmiech będzie dla niego potwierdzeniem, że jesteś nim zainteresowana. Dzięki niemu poczuje się pewniej i być może nawiąże bardziej bezpośredni kontakt. W końcu nie uśmiechasz się do byle kogo.

Poproś o pomoc

Kiedy dojdzie między Wami do rozmowy, postaraj się, aby poczuł się męsko. Faceci uwielbiają udzielać rad i pokazywać swoją siłę. Wymyśl coś, w czym mógłby Ci pomóc. Jeśli tez mu się podobasz - na pewno nie odmówi.

 

jak poderwać chłopaka

fot. Thinkstock

Skomplementuj

Tylko nie przesadź. Wyznania typu „jesteś najprzystojniejszym mężczyzną na świecie” zostaw na później. Na razie możesz zwrócić uwagę na jego buty, zegarek albo koszulę. Niby pochwalisz tylko rzecz, ale on odbierze to bardzo osobiście.

Uważnie słuchaj

Czasami trudno się powstrzymać, by nie wlepić wzroku w obiekt westchnień i zupełnie odpłynąć. To jednak kiepska strategia. W czasie rozmowy bądź uważna i wyłapuj wszystkie dane. Wykorzystasz je kolejnym razem, a on ucieszy się, że tak sporo o nim wiesz.

Zobacz również: Najgorsze odpowiedzi facetów na wyznanie „Kocham Cię” (Panowie, tak się nie robi...)

jak poderwać chłopaka

fot. Thinkstock

Jak zasugerować chłopakowi, że mi się podoba

Pamiętaj o małych gestach

Mrugnięcie okiem, przygryziona warga, poprawienie włosów - brzmi jak rada z najtańszego poradnika, ale to naprawdę działa. Nie wykonujemy ich przypadkowo, ale raczej podświadomie. Facet natychmiast wyczuje, że w ten sposób z nim flirtujesz.

Nawiąż kontakt cielesny

Spokojnie, chodzi tylko o przypadkowe muśnięcie jego dłoni. W ten sposób przełamiesz największą barierę, która Was od siebie oddziela. Staniesz się dla niego automatycznie bliższa i bardziej godna zaufania. Pod warunkiem, że to wyłącznie mały gest, a nie ostentacyjne macanie.

jak poderwać chłopaka

fot. Thinkstock

Pytaj

Wasza rozmowa nie może polegać na tym, że Ty opowiadasz o sobie, a on tylko przytakuje. W ten sposób wyjdziesz na narcyza i niewiele się o nim dowiesz. Mężczyzna poczuje się dowartościowany i ważny, kiedy będziesz spragniona informacji o nim. Zapytaj, co sądzi na dany temat, a będzie Twój.

Prowokuj

Oczywiście, ciągłe przytakiwanie sobie będzie zwyczajnie nudne. Z premedytacją daj mu do zrozumienia, że w czymś się myli albo Ty uważasz inaczej. Wywołasz skrajne emocje, ale te są zawsze lepsze od przewidywalności.

Zobacz również: 9 najgorszych sposobów na poderwanie faceta

Polecane wideo

Komentarze (6)
Ocena: 5 / 5
kazik (Ocena: 5) 03.11.2020 22:29
emm...
odpowiedz
Anastazja (Ocena: 5) 29.11.2019 17:03
Witam,mam pytanie a mianowicie pracuje w jednej pracy,i jest tam bardzo boski facet podoba mi sie bardzo,rozmawiamy itd ,powiecie mi czy jak on patrzy sie mi prosto w oczy i uśmiecha to cos oznacza bo ja jestem juz zagubiona
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.09.2016 14:10
Dziewczyny jak poderwać barmana? Często na mnie zerka, bardzo mi się podoba
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie