7 sytuacji, w których partner NIGDY nie powinien Cię zobaczyć

Przesadna otwartość nie popłaca. Tego przy nim nie rób!
7 sytuacji, w których partner NIGDY nie powinien Cię zobaczyć
Fot. iStock
16.08.2016

Szczerość w związku jest zdecydowanie przereklamowana. Brzmi dobrze, ale rzadko sprawdza się w praktyce. To, że jesteście razem, wcale nie oznacza, że on powinien wiedzieć o Tobie wszystko i nie możesz mieć przed nim żadnych tajemnic. Czym innym jest perfidne kłamstwo, które może mieć bezpośrednie przełożenie na Wasze relacje, a czym innym zachowanie niektórych kwestii tylko dla siebie. W trosce o niego i zdrową atmosferę.

Nie jest prawdą, że jeśli go kochasz, on powinien być obok Ciebie zawsze i wszędzie. Wciąż istnieją sytuacje na tyle intymne, że powinny rozgrywać się za zamkniętymi drzwiami i poza zasięgiem jego wzroku. Być może nawet nie przyszło Ci do głowy, by się nimi dzielić, ale uwierz - naprawdę zdarzają się pary, w których nie ma żadnych tematów tabu. A to nie jest do końca zdrowe…

W jakich sytuacjach on nigdy nie powinien Cię zobaczyć?

Zobacz również: 7 rzeczy, których facet w Tobie nienawidzi

 

kłopotliwe sytuacje w związku

fot. Thinkstock

Korzystanie z toalety

Większości z nas trudno w to uwierzyć, ale niektóre związki są na tyle otwarte, że partnerzy towarzyszą sobie także w WC. Dla niektórych to zupełnie normalne, że w czasie porannej toalety jedna osoba siedzi na muszli klozetowej, a druga w tym samym momencie bierze prysznic. W skrajnych przypadkach to nawet zrozumiałe, ale lepiej nie czynić z tego normy. Tak będzie lepiej dla zdrowia psychicznego, bo przynajmniej w toalecie powinniśmy mieć szansę na chwilę samotności i zebranie myśli.

kłopotliwe sytuacje w związku

fot. Thinkstock

Ukrywanie bałaganu

Już dawno minęły czasy perfekcyjnych pań domu, które za punkt honoru stawiały sobie idealny porządek. To jednak nie powód, by zdradzać swoje bałaganiarskie nawyki. Jeśli zamiatasz sprawy pod dywan (i to dosłownie), rób to na osobności i bez świadków. Twój facet nie chciałby się dowiedzieć, że sprzątanie w Twoim wykonaniu polega na przerzucaniu śmieci z jednego miejsca na drugie, a jedyne na co Cię stać, to upchnięcie niepotrzebnych rzeczy na dnie szafy. Stwarzaj przynajmniej pozory, że Ci zależy.

kłopotliwe sytuacje w związku

fot. Thinkstock

Zmiana podpaski

Kolejny wątek toaletowy, który wydaje się oczywisty, ale jednak nie dla wszystkich. Coraz częściej wychodzimy z założenia, że menstruacja nie powinna być tematem tabu. Facet może, a wręcz musi wiedzieć, z czym to się wiąże. Machanie mu przed nosem zakrwawioną podpaską albo wymiana tamponu w jego obecności to jednak zbyt brutalne rozwiązanie. Nawet jeśli się nie brzydzi, to chyba jednak nie chciałabyś być kojarzona z tak nieprzyjemną sferą życia. Prawdziwa dama wie, kiedy warto zamknąć za sobą drzwi łazienki.

Zobacz również: Drobiazgi, które niszczą związki (Być może zniszczą także Twój)

kłopotliwe sytuacje w związku

fot. Thinkstock

Kłótnia z rodzicami

Sprzeczki zdarzają się nawet w najbardziej kochających rodzinach, ale zrób wszystko, żeby on nie musiał być świadkiem karczemnej awantury w Waszym wykonaniu. Zdecydowanie lepiej zachować pozory, że zawsze świetnie się dogadujecie. Jeśli koniecznie musicie rozładować emocje - zróbcie to bez jego udziału. Po pierwsze - wprawisz go w ogromne zakłopotanie. Po drugie - będzie musiał opowiedzieć się po którejś ze stron. Po trzecie - nie jest powiedziane, że akurat za Tobą stanie murem. Po czwarte - zobaczy, do czego jesteś zdolna. I można tak wymieniać w nieskończoność.

kłopotliwe sytuacje w związku

fot. Thinkstock

Depilacja intymna

Jeśli on goli przy Tobie swoją twarz - nie ma problemu. Jeśli Ty depilujesz sobie w jego obecności nogi - to też nie jest żadna sensacja. Na tym powinniście jednak poprzestać. Zastanów się tylko, czy chciałabyś zobaczyć, jak manewruje golarką wokół własnego krocza. To intymne i niezbyt widowiskowe, więc róbcie to na osobności. Pochwal się dopiero efektem końcowym. Nieskończone dzieło wcale nie zadziała na jego zmysły. Chyba, że w negatywnym sensie.

kłopotliwe sytuacje w związku

fot. Thinkstock

Okłamywanie innych

Bardzo niebezpieczna sytuacja. Oboje znacie prawdę, a Ty z zimną krwią okłamujesz kogoś w jego obecności. On dostrzega, z jaką łatwością Ci to przychodzi. I na pewno nie jest zadowolony z tego, że sam niedługo może stać się ofiarą Twojej intrygi. Lepiej, żebyś kojarzyła się ze szczerością i prawdomównością. Poza tym - on przy okazji Cię rozgryzie i już zawsze będzie wiedział, kiedy go okłamujesz. Chyba nie chcesz zdradzać wszystkich swoich trików…

kłopotliwe sytuacje w związku

fot. Thinkstock

Obgryzanie paznokci lub skórek

Niby nic, ale potrafi obrzydzić na równi z puszczaniem bąków. Seksowna kobieta raczej nie kojarzy się z paluchem w ustach i wypluwaniem odgryzionych fragmentów tkanek. Najlepiej w ogóle zrezygnuj z tego nawyku, a jeśli nie możesz się powstrzymać, rób to na osobności. Nie krępuj się, jeśli usta zastąpisz nożyczkami lub obcinaczem. Operowanie własnymi zębami może wydawać Ci się całkiem przyjemne, ale jemu od tego widoku aż przewraca się w brzuchu.

Zobacz również: Do tych miejsc lepiej nie zabieraj swojego faceta

Komentarze (25)

Ocena: 4.04 / 5
gość (Ocena: 1) 21.08.2016 12:12
Ze też l u d z i e mogą być tak obrzydliwi.Na samą myśl o takich, że tak powiem ,,ŻYGAM,,
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 17.08.2016 22:42
Porady dla gimnazjalistek...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.08.2016 16:32
Nie przesadzajmy... Korzystanie z toalety to osobista sprawa i bez przesady że srac przy kimś czy zmieniać tampona
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.08.2016 10:58
Tu mowa chyba tylko o jakiś szczeniackich związkach lub związkach na etapie "wszystko co ludzkie jest mi obce" czyli udawanie ideałów ... wieloletnie szczęśliwe pary raczej nie mają (przynajmniej nie powinny mieć) przed sobą tajemnic ani się siebie wstydzić...
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 17.08.2016 07:44
Co za bzdury. Menstruacja " jest nieprzyjemną sferą życia". Facet "nie powinien wiedzieć do czego jestem zdolna". Ile lat ma auto r artykulu? Chyba 19...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo