SPRAWDZIAN UCZUĆ: 7 rzeczy, które zrobi dla Ciebie facet tylko wtedy, jeśli naprawdę Cię kocha

Chwila prawdy: co on tak naprawdę do Ciebie czuje?
SPRAWDZIAN UCZUĆ: 7 rzeczy, które zrobi dla Ciebie facet tylko wtedy, jeśli naprawdę Cię kocha
Fot. Thinkstock
27.07.2016

„Mój chłopak codziennie wyznaje mi miłość. Jest tylko jeden problem. Od dłuższego czasu wydaje mi się, że to są tylko puste słowa. Mówi mi „kocham cię”, ale zamiast przytulić mnie wieczorem, woli przeglądać swój telefon. Mówi „jesteś dla mnie wszystkim”, a potem biegnie na piwo do najlepszego kumpla. O wszystko muszę go prosić dwa, trzy razy. Czy tak postępuje zakochany facet? Wolałabym, żeby okazywał mi uczucia inaczej. Twierdzi, że mnie kocha, ale ja nie czuję się kochana” – czytamy na jednym z zagranicznych forów internetowych.


Ta wypowiedź poruszyła nas do tego stopnia, że podpytałyśmy kilka zaprzyjaźnionych dziewczyn o to, co ich zdaniem robi naprawdę zakochany facet. Co ciekawe, żadna z naszych respondentek nie odpowiedziała na to pytanie stwierdzeniem: „Jak facet kocha, to mówi to wprost”. I tutaj dochodzimy do sedna sprawy. Prawdziwa miłość to taka, która nie objawia się słowami, tylko czynami.


Stworzyłyśmy listę zachowań, które dotyczą zadurzonych facetów. Odważysz się sprawdzić, jak ważna jesteś dla swojego partnera?


Białe małżeństwo: Jak to jest wyjść za mąż i... nie uprawiać seksu?

zakochany facet

Fot. Thinkstock

Nie będzie w stanie się na Ciebie długo gniewać


Mężczyzna, który jest naprawdę zakochany w kobiecie, nie będzie potrafił się na nią długo gniewać. Nawet jeśli coś przeskrobiesz albo powiesz w złości kilka słów za dużo, nie trzaśnie drzwiami i nie zostawi cię samej. Zostanie przy tobie dopóty, dopóki wszystkiego sobie nie wyjaśnicie i się nie pogodzicie.

zakochany facet

Fot. Thinkstock

Nie będzie spokojnie patrzył na Twoje łzy


Zakochany facet nie zniesie widoku twoich łez i zrobi wszystko, żebyś odzyskała równowagę. Będzie cię przytulał, pocieszał, uspokajał. Twój płacz nie będzie dla niego powodem do żartów czy szyderstwa.

zakochany facet

Fot. Thinkstock

Obroni Cię


Kiedy będzie ci się działa jakakolwiek krzywda, zakochany partner stanie w twojej obronie. Za każdym razem będziesz mogła liczyć na jego wsparcie – bez względu na to, czy zaczepi cię akurat na ulicy jakiś opryszek, czy ktoś dokuczy ci w pracy. Jeśli będzie trzeba, facet użyje pięści, by wziąć cię w obronę.


7 typów kobiet, z których śmieją się faceci (Być może jesteś na tej liście...)

zakochany facet

Fot. Thinkstock

Zaprzyjaźni się z Twoją rodziną


Stosunek faceta do „teściów” to najlepszy sprawdzian męskich uczuć. Zakochany mężczyzna zrobi dosłownie wszystko, żeby zostać zaakceptowanym przez rodzinę ukochanej. A jeśli nie zapała do niej sympatią, i tak postara się być z nią w poprawnych stosunkach.

zakochany facet

Fot. Thinkstock

Będzie Ci dawał mimowolne buziaki


Jeśli facet na każdym kroku daje swojej dziewczynie buziaki w czoło, w kark, w nos, czy w głowę, musi mu na niej bardzo zależeć. Zwłaszcza, jeśli robi to mimowolnie, wręcz mechanicznie, ulegając potrzebie chwili.

zakochany facet

Fot. Thinkstock

Naprawi wszystko, nawet jeśli o nic go nie poprosisz


Facet słyszy, że twoja lodówka wydaje dziwne dźwięki i bez proszenia sprawdza, o co chodzi? Albo widzi, że drzwiczki w szafie się poluzowały i bez słów je przykręca? To prawdziwy dowód jego uczuć. Nie musisz o nic go prosić. Sam chce ci pomagać.

zakochany facet

Fot. Thinkstock

W nocy wtula się w Ciebie lub łapie Cię za rękę


Jeśli chłopak nawet podczas snu chce cię mieć jak najbliżej siebie, o czym to może świadczyć? Oczywiście o sile jego uczuć. Zakochany mężczyzna będzie tulił swoją partnerkę, chwytał ją za ręce, dawał buziaki. I przykrywał kołdrą, żeby nie marzła w nocy.


Ile z tych rzeczy robi Twój chłopak?


Czego tak naprawdę kobiety pragną w związku?

Komentarze (17)

Ocena: 4.88 / 5
anonim24 (Ocena: 5) 31.07.2016 18:28
Miesiąc temu rzucił mnie chłopak po 5 letnim związku, nagle i bez żadnej zapowiedzi, twierdząc, że mając 24 lata on jest niedojrzały i nie chce tak poważnego związku. W tamtej chwili skończyłam studia i dostałam pracę w zawodzie. Okazało się, że mój stary znajomy pracuje w tym samym miejscu. Pewnego dnia szef wysłał mnie i tego kolega na delegacje, wylądowaliśmy w łóżku. Nie wiem do tej pory co ja sobie myślałam, zdarzyła mi się pierwszy raz w życiu taka sytuacja. Ustaliliśmy między sobą, że stało się, pośmialiśmy się z siebie i więcej tematu nie poruszyliśmy. Od tamtej pory coraz bardziej nas do siebie ciągnie, codziennie rozmawiamy, przekomarzamy się :) Zaprosił mnie na grilla do swojej paczki znajomych, ze względu, że do tej pory utrzymywaliśmy bardzo koleżeńskie stosunki pojechałam. Było to dość kawałek od domu więc siła rzeczy zostałam tam na noc. Spaliśmy w jednym łóżku nic nie robiąc jedynie całą noc gadając i się przytulając. Po czym nagle ten mój kolega powiedział, że myśli o mnie i że on nie rozumie co się między nami dzieje. Szczerze mówiąc, byłam w niemałym szoku skoro to on podkreślał, że przecież zdarzyło się tak raz i koniec tematu. Zaprosił mnie na obiad jutro. Nie mam pojęcia co o tym myśleć. Proszę o jakieś rozjaśnienie mi sytuacji, bo ja jestem totalnie zbita z tropu.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 28.07.2016 18:24
U mnie po paru latach nadal mój mężczyzna robi to wszystko. I tak, uważam, że jestem szczęściarą, a on moim największym skarbem :)
odpowiedz
jola (Ocena: 5) 28.07.2016 09:00
U mnie w 2 letnim związku wszystko dokładnie jak tu opisane, poza naprawianiem zepsutych rzeczy, mój mężczyzna nie jest złotą rączką i naprawia coś ( chociaż nie lubi tego robić ) jedynie kiedy o to ładnie poproszę. Im dłużej jesteśmy razem tym okazywanie jego uczuć jest bardziej zauważalne.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.07.2016 22:47
Słusznie czujesz sie nie kochana,jego słowa sa puste,, mężczyźni wiedza ze te słowa działają na kobietę, ja tez prosiłam swojego mężczyznę po 3 lub 5 razy nie docierały,komputer był jego miłością, nie jestesmy razem od tygodnia, bo szkoda zycia na ciągłe nerwy,jesli bedziesz dalej w tym tkwić bedzie gorzej.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.07.2016 22:06
Co to za pierdoly z wałka :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo