Najgorsze błędy, jakie popełniają zakochane kobiety. Aż trudno w to uwierzyć!

Unikaj podobnego zachowania!
Najgorsze błędy, jakie popełniają zakochane kobiety. Aż trudno w to uwierzyć!
Fot. Thinkstock
07.07.2016

Kiedy kobieta zakochuje się w mężczyźnie z wzajemnością, przeżywa jeden z najpiękniejszych okresów swojego życia. Uczucie czasami przesłania jej cały świat. To facet staje się najważniejszą osobą w jej życiu.

Nie bez powodu powstało powiedzenie, że zakochani patrzą na świat przez różowe okulary. Można powiedzieć, że każda zakochana kobieta je nakłada, gdy poznaje mężczyznę życia. Z jednej strony budzi to lekką zazdrość, a z drugiej wywołuje śmiech, bo zapatrzone w ukochanego dziewczyny popełniają mnóstwo błędów. Jeśli chcą utrzymać związek, muszą pamiętać o kilku zasadach. Jesteś zakochana? Koniecznie przeczytaj, o co chodzi!

Nie planuj od razu ślubnego scenariusza i gromadki dzieci

Kobiety mają nawyk planowania w wyobraźni całej przyszłości. Zakochały się i od razu widzą się z ukochanym za 10 lat, najpierw w sukni ślubnej, a potem w otoczeniu gromadki dzieci. Reczywistość może zweryfikować te marzenia. Jeżeli nie chcesz się rozczarować, nic nie planuj. A na pewno nie mów facetowi o tych planach...

Zobacz także: Te szczegóły sprawiają, że facet NAGLE ZRYWA z dziewczyną (Prawdziwe wypowiedzi)

 

błędy zakochanych kobiet

Fot. Thinkstock

Nie usprawiedliwiaj go

Usprawiedliwiasz każde jego potknięcie i nie gniewasz się, gdy mocno nadszarpuje Twoje zaufanie? To niedopuszczalne, a robi tak wiele kobiet. Zakochane dziewczyny są w stanie znieść bardzo dużo dla mężczyzny. Nie przeszkadzają im notoryczne spóźnienia wybranka, ciągłe przekładanie spotkań czy inne przejawy egoizmu. W ten sposób można doprowadzić jedynie do tego, że facet będzie Tobą pomiatał i szybko się znudzi taką partnerką. `Mój były facet umawiał się ze mną tylko na seks. Kiedy chciałam wyciągnąć go na spacer czy do kina, zawsze miał jakąś wymówkę. Czułam wewnętrzny niepokój, ale usprawiedliwiałam go przed sobą. Zerwał ze mną po dwóch miesiącach` - żali się w Sieci jedna z forumowiczek.

błędy zakochanych kobiet

Fot. Thinkstock

Nie stawiaj go w centrum swojego życia

Jednym z najczęściej popełnianych błędów jest stawianie faceta w centrum swojego świata. Zainteresowania i znajomi odchodzą na bok. `Znałam kiedyś dziewczynę, która porzucała to, co akurat robiła i goniła do chłopaka, bo akurat pomieszkiwał u niej i nudził się` - czytamy na jednym z forów. To przykład postawy, która nie wzbudzi u faceta szacunku. Jeżeli nie będzie musiał ciągle na nowo zdobywać wybranki, znudzi się i odejdzie.

Zobacz także: Czy on jest dobrym materiałem na chłopaka? Spójrz na jego stopy!

błędy zakochanych kobiet

Fot. Thinkstock

Nie otwieraj się przed nim za szybko

Faceci lubią tajemnicze kobiety, więc nie opowiadaj mu na kilku pierwszych spotkaniach historii całego życia, a zwłaszcza o wszystkich związkach, chorobach i problemach. To nie są tematy, z którymi od razu powinien się zapoznać. Możesz wystraszyć go swoją bezpośredniością. Zrobisz na nim lepsze wrażenie i bardziej go w sobie rozkochasz, gdy będziesz stopniowo odkrywać przed nim swoją historię.

błędy zakochanych kobiet

Fot. Thinkstock

Nie pokazuj mu, jak wiele dla Ciebie znaczy

Zakochana kobieta nie musi mówić facetowi: `Kocham Cię`, bo wyraża to jej cała postawa. Maślane oczy, wymowny uśmiech i ciało klejące się do ciała ukochanego mówią wszystko. Nie można już bardziej dać tego do zrozumienia. Facet, widząc takie przywiązanie zbyt szybko, może się przestraszyć. Nie zachowuj się jak kobieta-bluszcz.

błędy zakochanych kobiet

Fot. Thinkstock

Nie wypieraj niepokojących faktów z jego przeszłości

Zakochana kobieta, nawet jeżeli jest świadoma niepokojących sygnałów i faktów w zachowaniu oraz przeszłości ukochanego, często je wypiera. Jej umysł zachowuje tylko pozytywne informacje. Nieważne, że facet ma na Facebooku zdjęcia z innymi dziewczynami, a z Tobą tylko jedno. Nieważne, że był w kilkunastu związkach. Nieważne, że przez kilka lat nie był w stanie utrzymać się w ani jednej pracy. Wszystko da się usprawiedliwić, a zwłaszcza zakochanej kobiecie.

błędy zakochanych kobiet

Fot. Thinkstock

Nie tresuj go

Facet to nie zwierzątko. Nie próbuj zmieniać jego stylu ani nawyków, chyba że są naprawdę rażące. Kobiety często popełniają ten błąd i chcą przerobić faceta na ideał, który stworzyły w swojej wyobraźni. Albo pokochasz go takim, jaki jest, albo będziesz musiała pogodzić się z rozstaniem. Nikt normalny nie zniesie tresury.

Zobacz także: 7 sygnałów świadczących o tym, że on spycha cię na dalszy plan!

Komentarze (3)

Ocena: 4 / 5
Facet (Ocena: 2) 10.07.2016 22:05
4 I 5 to wierutne bzdury. Jedynka tak samo: jeśli pragniesz długiego związku, to mu o tym powiedz. Co do 3, NIE przesadzaj. Za to 6 to całkowita prawda
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.07.2016 12:44
właśnie mam ten problem. spotykam się z facetem ok. pół roku, a nie mogę bez niego żyć. chciałabym być z nim non stop w kontakcie. żadne jeszcze nie powiedziało, że kocha, ale spotykamy się i jest miło (bez seksu). wiem, że jestem głupia i nie powinnam aż tak się do niego przywiązywać, ale no cóż... jak się tego oduczyć i nie traktować go jak centrum świata?
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo