Urodziłaś się w latach 80/90? Tych 6 rzeczy nie wybaczysz facetowi!

Z badania wynika, że drażni nas np. podniesiony kołnierz.
Urodziłaś się w latach 80/90? Tych 6 rzeczy nie wybaczysz facetowi!
Fot. Thinkstock
18.06.2016

Mówi się o nich coraz głośniej. Nie bez powodu, bo millenialsi to osoby powoli wchodzące w dorosłość, od których zależy przecież przyszłość świata. To oni za 10-20 lat będą dyktować warunki. Wielu się tego boi, bo o ludziach urodzonych w latach 80. i 90. nie wszyscy mają dobre zdanie. Są przebojowi, ale przy tym nieco bezczelni. Uzależnieni od nowych technologii i pozbawieni autorytetów. Uważają, że wszystko im się należy.

To jednak nie moment na analizę socjologiczną i psychologiczną tego pokolenia. O millenialsach wspominamy tym razem z powodu ciekawego badania zrealizowanego przez telewizję MTV. Na podstawie ankiety przeprowadzonej na grupie niemal 1000 osób w wieku 18-34 lata wiemy, co najbardziej cenią w związkach. A raczej - z kim na pewno nie chcieliby go stworzyć.

Oto 6 największych wad, które natychmiast ich odrzucają. Kogo nigdy nie zaprosiliby na randkę?

Zobacz również: 20 zachowań, przez które tracisz na atrakcyjności

 

millenialsi

fot. Thinkstock

Ktoś, kto ma kryminalną przeszłość

 

Dla najmłodszych sprawa jest jasna. Nawet najdrobniejszy zatarg z prawem okazuje się dyskwalifikujący. Wbrew pozorom, młodym dziewczynom wcale nie imponują gangsterzy z więziennym doświadczeniem. Cenią grzecznych chłopców, którzy zawsze trzymają się przepisów. W tym punkcie można ich tylko pochwalić, choć z drugiej strony - każdy zasługuje na drugą szansę.

 

millenialsi

fot. Thinkstock

Ktoś, kto nie posiada telefonu komórkowego

 

Millenialsom nie mieści się w głowie, że ktoś mógłby funkcjonować bez smartfona. Dla wielu z nich to najważniejszy przedmiot umożliwiający kontakt, a także lansowanie się w Sieci. Ktoś, kto nie ma konta na Facebooku i nie dzieli się zdjęciami na Instagramie - jest z góry podejrzany. Internet jest dla nich podstawową potrzebą, jak oddychanie czy jedzenie. Osoba stroniąca od nowych technologii to z automatu dziwak.

 

millenialsi

fot. Thinkstock

Ktoś, kto pali papierosy

 

Palenie naprawdę nie jest już sexy. Po latach promowania przystojniaków z papierosem w zębach, dziś liczy się przede wszystkim zdrowy tryb życia. Ideał ma być silny, zdrowy i umięśniony. Wegetarianizm, organiczna żywność, czyste powietrze - dla młodych to gorące tematy. Osoba trująca się na własne życzenie, a jednocześnie świadoma, czym może się to skończyć, nie może być do końca normalna.

Zobacz również: Kochamy męskie rurki, nie znosimy kucyków (Tak wygląda nasz ideał!)

millenialsi

fot. Thinkstock

Ktoś, kto kiepsko całuje

 

W całym tym zestawieniu nie ma ani słowa o seksie. Dla młodych podstawową formą bliskości i wyrażania uczuć są pocałunki. I to nie byle jakie, bo tylko mistrz w tej dziedzinie jest w stanie zawrócić im w głowie. Technika najwyraźniej świadczy o temperamencie, doświadczeniu, pewności siebie i potrzebach. Ludzie w wieku 18-34 lata często uzależniają dalszą znajomość od tego, jak całuje się druga osoba.

 

millenialsi

fot. Thinkstock

Ktoś, kto chodzi z podniesionym kołnierzem

 

Nawet nie wiemy, jak to wytłumaczyć. W badaniu zrealizowanym przez MTV można było wskazać na cokolwiek, a piątą najczęściej podawaną odpowiedzią było właśnie to. Najwyraźniej podniesiony kołnierz wyjątkowo źle im się kojarzy. Tak noszą się cwaniacy, podrywacze, a może i kryminaliści. Osoba świadoma swego ciała i obowiązującej mody nigdy się na to nie zdecyduje. Dla nich to szczyt obciachu.

 

millenialsi

fot. Thinkstock

Ktoś, kto nie mówi w tym samym języku

 

Podobno młodzi są obywatelami świata, ale w miłości oczekują jednak pełnego zrozumienia. Lubią uczyć się języków i poznawać nowe kultury, choć najlepiej dogadują się z rodakami. Wbrew pozorom, to nie jest pokolenie emotikonów i emoji - słowa mają dla nich moc. Pod warunkiem, że są zrozumiałe dla obydwu stron. Bez całonocnych rozmów nie wyobrażają sobie udanego związku.

Zobacz również: Cechy, które nieodwracalnie psują wrażenie o każdym przystojniaku

 

Polecane wideo

Komentarze (20)

Ocena: 4.1 / 5
Mmm (Ocena: 5) 22.06.2016 10:34
To socjologowie ustalili taka cezurę czasowa dla pokolenia millenialsow i cos w tym jest. Moj facet jest z lat 80 a nie noże sie rozstać ze smartfonem a co do kołnierzyków to widzom MTV kojarzą sie z Ekipa z New Jersey itp. Zagadka rozwiązana.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.06.2016 13:29
kryminalna przeszłość jest nie do przyjęcia, niech patologia mnoży się między sobą... Ja tam nie mogłabym wypaczyć bycia bezrobotnym i braku znajomości angielskiego z mniejszych rzeczy.Rocznik 88.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 19.06.2016 00:21
A co z p-z---i w rurkach
odpowiedz
Anonim (Ocena: 2) 18.06.2016 20:01
94 rocznik i kocham łobuzów :) mój chłopak taki jest i miał problemy z prawem, byłam zdziwiona gdy mi o tym powiedział, ale nawet przez chwilę nie myślałam nad rozstaniem :) też pali i nie przejmuje się sportem :) zgodzę się, że postawione kołnierzyki są strasznie obciachowe i dorzucę od siebie, że nienawidzę jak facet ma koncie zbyt wiele partnerek seksualnych
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 3) 18.06.2016 18:16
Hmmm... przestrzeń 20 lat to dość długi okres- jak ktoś się urodził w 1980 r. to kwalifikuje się już do średniego pokolenia, a osoba urodzona w 1999 r. jest jeszcze nastolatką, co prawda już zbliżającą się do pełnoletności wielkimi krokami. Poza tym uważam te kryteria za dziwne- nigdy kobiety mające chociaż trochę szacunku dla siebie nie oglądały się za cwaniaczkami, gangsterami i zawsze ceniły zadbanych i porządnie ubranych mężczyzn. Poza tym nikt normalny nie patrzy na sprzęt elektroniczny drugiej osoby, tylko na to, jakim jest ona człowiekiem (chociaż bez komórki w obecnych czasach, to jak bez ręki ;-) ) A podpunkt z całowaniem jest dla mnie trochę dziecinny...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie