Co facet mówi o Tobie swoim kumplom?

Faceci zdradzają na temat swoich dziewczyn różne sekrety. Przekonaj się, o czym najczęściej rozmawiają z kolegami!
Co facet mówi o Tobie swoim kumplom?
Fot. Thinkstock
09.06.2016

Faceci są uważani za tę bardziej `ludzką` płeć, ponieważ nie mają tak skomplikowanych charakterów jak kobiety, konflikty rozwiązują honorowo i przeważnie nie są złośliwi. Jeżeli chodzi o sprawy osobiste, ich zachowanie pozostawia wiele do życzenia. Pod tym względem mężczyźni, tak samo jak kobiety, lubią omówić we własnym gronie kwestie dotyczące związków.

O czym dyskutują mężczyźni, kiedy w ich towarzystwie nie ma kobiet? Czy można spodziewać się, że zajmują się jedynie omawianiem swoich hobby i piciem piwa? Wręcz przeciwnie. Żaden temat nie zajmuje ich tak bardzo, jak kobiety. To właśnie w męskim gronie mogą podzielić się spostrzeżeniami na temat partnerki oraz wyznać, co ich boli.

Jakie sekrety na temat partnerek faceci zdradzają swoim kumplom? Możesz być pewna, że poruszyli te oto kwestie…

Zobacz także: Mężczyźni wyznają: Nie zaprosiłem jej na drugą randkę, bo...

kumple

Fot. Thinkstock

Porównuje Cię z byłymi

Porównywanie z innymi kobietami to prawdziwy dramat każdej z nas. A co jeśli jego eks lepiej całowała, gotowała lepsze obiady i miała większe piersi? Mężczyzna nigdy nie powie Ci wprost, że pod pewnym względem jego poprzednia dziewczyna była lepsza niż Ty, bo dobrze wie, że awantura wtedy gwarantowana. Na szczęście może powspominać razem z kumplami… Ale pamiętaj, że porównanie może wypaść na korzyść Ciebie.

kumple

Fot. Thinkstock

Opowiada, co sprawiło, że się w Tobie zakochał

Mężczyźni rzadko rozmawiają o uczuciach, ale czasem im się to zdarza. Gdy rozmowa schodzi na poważne tematy, faceci zwierzają się, co wyróżnia ich dziewczyny spośród innych i co sprawiło, że wybrali właśnie je. Płeć przeciwna czasami opisuje nawet moment poznania z wybranką. Kto by ich podejrzewał o taki romantyzm…

Zobacz także: Co zrobić, by związek na odległość przetrwał?

 

kumple

Fot. Thinkstock

Zdradza prawdziwe zamiary wobec Ciebie

Czasami naprawdę trudno jest zweryfikować prawdziwe intencje faceta wobec kobiety. Może być bardzo zakochany i słabo to okazywać albo na odwrót. Wszystko zależy od charakteru i prawdziwych zamiarów. Przy kolegach ten temat nigdy nie jest niewygodny. Faceci chętnie opowiadają swoim znajomkom od piwa, czy traktują dziewczynę poważnie, czy jest jedynie chwilową przygodą. Jeżeli on się wykręca od odpowiedzi, a Ty chcesz się dowiedzieć, co on naprawdę o Tobie myśli, lepiej podpytaj jego kumpli. Wcześniej zapewnij im jednak zapas trunków.

kumple

Fot. Thinkstock

Opowiada o Twojej matce

O tak. W tym przypadku może wybuchnąć prawdziwa bomba. Jeżeli facet poznał Twoją rodzicielkę i nie przypadli sobie do gustu, możesz być pewna, że ona będzie jednym z tematów poruszanych przez grupę rozochoconych facetów. Prawdopodobnie będą czynione pewne charakterologiczne porównania Ciebie i Twojej matki… Faceci mogą się zastanawiać na głos, czy nie przejęłaś po niej zbyt wielu cech.

kumple

Fot. Thinkstock

Zdradza Twoje brzydkie nawyki

Która kobieta nie ma brzydkich nawyków? Może nigdy nie ścielisz łóżka, zapominasz opuścić deskę klozetową po skorzystaniu z WC albo nie cierpisz zmywać i brudne naczynia często stoją w zlewie przez kilka dni? Faceci zwracają uwagę na takie rzeczy, chociaż sami przeważnie są bałaganiarzami. Od swoich kobiet oczekują jednak większego zaangażowania w sferę czystości. Możesz być pewna, iż Twój facet napomknie kumplom, że wolałaby, abyś zmieniła niektóre nawyki. To prawda - mężczyźni lubią chwalić się kobietami, ale jak już zaczną narzekać - przypominają nas.

kumple

Fot. Thinkstock

Opisuje Twój wygląd

Przy kobietach faceci starają się zachować pozory, ale we własnym towarzystwie ich hamulce znikają. Możesz być pewna, że Twój wygląd zostanie omówiony ze szczególnym uwzględnieniem biustu, pupy, oczu i włosów. Dobrze jest także uświadomić sobie, że określenia padające w męskim gronie są zazwyczaj sprośne i mało wyszukane… Pocieszające jest jednak, że pod tym względem mężczyźni bardzo się chwalą. Twoje niedoskonałości nie wyjdą na światło dzienne, ale za to wszyscy dowiedzą się, jak doskonały masz biust.

Zobacz także: Młoda mężatka wyznaje: Jesteś kiepską żoną, jeśli nie wyglądasz seksownie!

 

Komentarze (7)

Ocena: 4.43 / 5
Wiedzma (Ocena: 5) 27.06.2016 09:58
Mój facet twierdzi, ze z kolegami w ogole nie rozmawiają na tematy swoich kobiet..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.06.2016 20:22
to raczej nie dotyczy mojego faceta bo niby przyjaciel okazał się nie przyjacielem :P nie ma na tyle dobrych kolegów żeby takie rzeczy mówić, no chyba że na temat mojej kuchni to zawsze pierwszy :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.06.2016 23:59
Ściema, nie wrzucajmy wszystkich go jednego worka...
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 09.06.2016 09:51
Zaprzyjaznilam sie z kumplami mojegp faceta i teraz traktuja mnie jak jedna z nich. I to wszystko prawda. Zwierzaja sie z takich szczegolow, mowia sobie wiecej niz dziewczyny.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 09.06.2016 07:36
Niestety to chyba wszystko jest prawda . Fajny artykul
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo