Randka, która zaprowadzi Cię przed ołtarz (Tak zaczyna swoją znajomość większość małżeństw!)

Tajemnicą sukcesu jest pierwsza randka. Co powinniście na niej robić, by w przyszłości się pobrać?
Randka, która zaprowadzi Cię przed ołtarz (Tak zaczyna swoją znajomość większość małżeństw!)
Fot. Thinkstock
27.05.2016

Zegar tyka coraz szybciej i dochodzisz do wniosku, że czas się wreszcie ustatkować? Kolejne przyjaciółki biorą ślub, a Ty nawet nie masz chłopaka? Wciąż marzysz o związku na całe życie? Wiemy jak załatwić sprawę szybko i skutecznie. Okazuje się, że znalezienie męża nie jest specjalną filozofią - dowiadujemy się z badania przeprowadzonego przez jeden z portali randkowych.

Serwis PlentyOfFish zapytał o to swoich byłych użytkowników, którzy niegdyś szukali miłości w Internecie, a dzisiaj są już szczęśliwymi małżonkami. Tajemnicą sukcesu jest… pierwsza randka. Badanie wykazało, że im bardziej jest spontaniczna i mamy czas na spokojną rozmowę, tym większe szanse na zbudowanie trwałego związku.

Nie ma sensu wymyślać spektakularnych atrakcji. To w prostocie tkwi siła!

Zobacz również: EXCLUSIVE: Seryjna narzeczona

 

pierwsza randka

fot. Thinkstock

WSPÓLNY POSIŁEK

 

Historie ankietowanych udowadniają, że zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem jest randka przy jedzeniu. Nie ma znaczenia, czy to ekskluzywna restauracja czy raczej klimatyczna knajpka. Wystarczy, że siedzicie ze sobą przy wspólnym stole, a pomiędzy posiłkami macie czas na szczerą rozmowę. W ten sposób zaczyna aż 65 procent małżonków!

 

pierwsza randka

fot. Thinkstock

ROMANTYCZNY SPACER

 

Druga najbardziej skuteczna opcja to zwyczajny spacer, który nie wymaga specjalnego przygotowania, a przy okazji nic nie kosztuje. Pomimo przechodniów i głośnych samochodów - to moment bardzo intymny i doskonały na wymianę myśli. Nie warto układać specjalnej trasy. Wystarczy iść przed siebie i zabawiać towarzysza niezobowiązującą rozmową.

Zobacz również: 11 nietypowych randek

pierwsza randka

fot. Thinkstock

WYJŚCIE NA KAWĘ

 

Wspólny obiad czy kolacja to już jednak oficjalne wyjście. Spontaniczna kawa na mieście wydaje się mniej wymagająca. Z reguły nie jest to długie spotkanie, ale może być bardzo treściwe. Przy aromatycznej małej czarnej aż chce się rozmawiać, a badanie jednoznacznie wykazuje, że wymiana myśli i poglądów to klucz do sukcesu. Czasami najprostsze rozwiązania okazują się najlepsze.

pierwsza randka

fot. Thinkstock

WIZYTA W BARZE

 

Znacznie mniej par zaczynało swoją znajomość sącząc drinki czy piwo, ale to też może się udać. Taka randka polecana jest przede wszystkim osobom nieśmiałym, które bez wspomagania raczej nie są duszami towarzystwa. Odrobina wina czy złocistego napoju działa rozluźniająco i rozwiązuje języki. Jak pokazuje badanie, często kończy się to ślubem.

Wiedziałaś, że to takie proste?

Zobacz również: O CZYM NIE ROZMAWIAĆ NA PIERWSZEJ RANDCE?

 

Komentarze (5)

Ocena: 4.8 / 5
Słona (Ocena: 5) 27.05.2016 19:11
W moim wypadku znaliśmy się już jakiś czas, a randka pierwsza to był teatr a druga kawiarnia. Ślub będzie juz za 2 miesiące
odpowiedz
Kasia (Ocena: 5) 27.05.2016 11:23
U mnie by się zgadzało. Poznaliśmy się na studiach, ale pierwsza randka to kawa i ciastko
odpowiedz
ania (Ocena: 4) 27.05.2016 10:10
.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.05.2016 10:09
u mnie kawka , ślub za 2 lata :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.05.2016 08:50
Prawda to ! W moim przypadku spacer, jeszcze raz spacer ,bar z jedzeniem , szpital gdzie wylądowała jak już był zakochany,potem znów spacer..
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo