Pary zdradzają swoje najbardziej skrywane sekrety. 20 wyznań bez cenzury!

Nigdy wcześniej się do tego nie przyznali. Masz z nimi coś wspólnego?
Pary zdradzają swoje najbardziej skrywane sekrety. 20 wyznań bez cenzury!
Fot. Thinkstock
25.05.2016

Nie od dziś wiadomo, że związek z drugą osobą to nie zawsze sielanka. Chociaż czasami stwarza takie wrażenie. Niektóre pary tylko wyglądają na idealne i szczęśliwe, a rzeczywistość jest zdecydowanie bardziej skomplikowana. Potwierdzają to anonimowe wyznania internautów, którzy zdradzili swoje największe związkowe sekrety za pomocą aplikacji Whisper.

Na pierwszy rzut oka wydają się szaleńczo zakochani, a tak naprawdę mają dosyć swojego partnera. Albo rzeczywiście są sobie bliscy, ale ich życie intymne zupełnie kuleje. Ukrywają swoje prawdziwe emocje i nigdy wcześniej nie opowiadali o nich tak otwarcie. Może dzięki wyrzuceniu tego z siebie będą szczęśliwsi…

Oto ich najbardziej skrywane tajemnice, których się wstydzą i obawiają. Coś Ci to przypomina?

Zobacz również: Czy warto czekać z seksem do ślubu? (Wyznania osób, które się na to zdecydowały. Żałują?)

 

tajemnice związku

fot. Thinkstock

„Przez pierwszy rok związku on bardzo często chodził w moich majtkach. Wydawało nam się to całkiem zabawne i oboje nas nakręcało”.

„Wszyscy uważają nas za najszczęśliwszą parę na świecie, a tak naprawdę od miesięcy ze sobą nie rozmawiamy. Żyjemy ze sobą jak obcy ludzie”.

„Przez 50 procent czasu, kiedy go widzę, stwierdzam, że kocham go nad życie. Przez drugą połowę zastanawiam się, czy nie powinnam go rzucić”.

„Zdaję sobie sprawę, że nasza relacja nie jest dla mnie zbyt zdrowa. Męczę się psychicznie, ale nie wyobrażam sobie życia bez niego”.

 

tajemnice związku

fot. Thinkstock

„Naszym największym sekretem jest to, że… jesteśmy razem. Moi znajomi go nienawidzą, dlatego utrzymujemy nasz związek w tajemnicy przed nimi”.

„Między nami nie ma typowego układu chłopak i dziewczyna. Zamiast czułości jest ciągły śmiech. Zachowujemy się przy sobie jak dwóch starych kumpli”.

„To mój chłopak przekonał mnie do tego, by spróbować seksu analnego. I to dzięki niemu nie wyobrażam sobie niczego bardziej przyjemnego”.

„Przez mojego partnera stałam się jedną z tych dziewczyn, które zawsze boli głowa. Robi mi się niedobrze na myśl o tym, że miałabym się z nim jeszcze kochać”.

tajemnice związku

fot. Thinkstock

„Tak naprawdę szaleńczo się kochamy, ale nie potrafimy tego okazać. Cały czas ze sobą walczymy, upokarzamy się wzajemnie, wyzywamy. To się kiedyś źle skończy”.

„Wyglądamy na grzecznych i nudnych. Nikt nie wie, co wyprawiamy w sypialni. Namówiłam go na sado maso i teraz co wieczór obwiązujemy się linami. W grę wchodzi także przemoc”.

„Ukrywam przed wszystkimi, że przez 4 lata związku ani razu nie uprawialiśmy ze sobą seksu. Dobrze nam się bez tego żyje i niczego mi nie brakuje”.

„Zdradziłam miłość swojego życia i wbrew namowom niektórym, nie mam zamiaru się do tego przyznawać. Jesteśmy dla siebie stworzeni, a to był tylko jednorazowy wybryk”.

Zobacz również: SZOKUJĄCE WYZNANIA MĘŻCZYZN: Jak zaciągnąłem ją do łóżka?

 

tajemnice związku

fot. Thinkstock

„Nikt nie wie, że nasz związek… nie jest prawdziwy. Zostałam z nim, chociaż wyjechał bardzo daleko. Dzięki temu mogę powiedzieć, że mam chłopaka, a tak naprawdę czuję się jak samotna frajerka”.

„Prawdopodobnie nikt z naszych gości nie podejrzewa, że fotele, stoliki a nawet podłoga którą widzą, to miejsca gdzie regularnie się kochamy”.

„Mój chłopak nie wie o tym, że mam innego chłopaka. Ten drugi nie wie o tym pierwszym. Nie chcę żadnego z nich zdradzać, ale po prostu nie umiem się zdecydować”.

„On jest nieobliczalny. Nie potrafię się przy nim wyluzować, bo jest nadopiekuńczy. Wścieka się nawet o to, że mówię cześć koledze spotkanemu na ulicy”.

tajemnice związku

fot. Thinkstock

„Jesteśmy ostatnimi ludźmi na świecie, których można by o to podejrzewać. Uwielbiamy swingować, czyli wymieniać się partnerami z innymi parami”.

„Moja siostra nie wie o naszym związku. Wyprowadziła się do innego kraju i wszyscy to przed nią ukrywają. Problem jest taki, że kocham jej byłego faceta”.

„Wytatuowałam sobie na pośladku jego imię, bo kazał mi to zrobić. Jestem przez niego zastraszona. Kiedy odważę się odejść, on na pewno zechce mnie zniszczyć”.

„Nikt nie wie, że on jest ode mnie o 7 lat młodszy i zaczęliśmy się spotykać, kiedy był jeszcze niepełnoletni”.

Jest się czego wstydzić?

Zobacz również: Zapytaliśmy 15 osób o ich najbardziej wstydliwe wpadki

 

Komentarze (5)

Ocena: 4.2 / 5
berry (Ocena: 1) 27.05.2016 05:13
polowa tych dziwnych historyjek nadaje sie na fabule ukrytej prawdy a druga polowa to przeciez normalne sprawy z ktorymi zmagają sie typowe pary. Nie rozumiem o co tyle zachodu. Droga redakcjo, czekam na artykul pod tytulem: "Co zrobic kiedy puscisz bąka przy znajomych?". Aczkolwiek widzac poziom intelektualny redakcji mozliwe ze taki artykul juz istnieje. Że-na-da. Kiedys bylo ciekawiej ale zeszliscie na psy. Tyle w temacie.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.05.2016 17:42
Jakie świństwo własnej siostrze? Przecież oni już nie są parą. Nikomu go nie odbiła, więc w czym problem?
odpowiedz
domi (Ocena: 5) 25.05.2016 22:43
Jak można zrobić takie świństwo własnej siostrze ?
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 25.05.2016 07:04
Tak, jest się czego wstydzić - pisania takich durnych artykuyłów..
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo