12 sygnałów, że on za Tobą szaleje

Tylko prawdziwa miłość jest w stanie sprawić, że dla Ciebie mężczyzna popadnie w długi. Po czym jeszcze poznać, że jesteś dla niego tą jedyną?
12 sygnałów, że on za Tobą szaleje
fot. Thinkstock
24.05.2016

Prawdziwa miłość to nie gwałtowne emocje, nie piękne słowa i nie motylki w brzuchu. Jeżeli ktoś kocha naprawdę, jego uczucie podobne jest do skały, której nic nie zachwieje ani nie wzruszy. Ponad swoje dobro i wygodę przedkłada dobro i wygodę ukochanej osoby. Jest dla niej zdolny do poświęceń oraz upokorzeń. Tylko takie uczucie jest w stanie przetrwać całe życie.

Każda zakochana kobieta zastanawia się, czy partner ją kocha. Na podstawie jego zachowania, drobnych gestów oraz słów próbuje przekonać samą siebie, że facet jest w niej szaleńczo zakochany. Problem w tym, że człowiek, który nie widzi świata poza drugą osobą, jest w stanie bardzo dużo sobie wmówić. Przynoszenie kwiatów, pamiętanie o ważnych rocznicach, namiętne pocałunki, romantyczne kolacje i piękne słowa to niewątpliwe przejawy jakiegoś uczucia. Rodzi się jednak pytanie, czy to prawdziwa miłość?

Po czym poznać, że mężczyzna kocha Cię do szaleństwa? Te sygnały są jednoznaczne.

Zobacz także: 7 sygnałów, że on kocha się w swojej „koleżance”

czy on mnie kocha

fot. Thinkstock

Trzymanie Twojej torebki

Torebka to typowy element kobiecej garderoby i jedna z ostatnich rzeczy na liście, którą mężczyzna chciałby trzymać w rękach. Jednak kiedy ukochana kobieta nie jest sobie w stanie poradzić z naręczem rzeczy, on bez wahania rusza jej z pomocą i przejmuje torebkę.

Kupowanie tamponów

Kupowanie tamponów zawsze jest odrobinę krępujące, nawet dla kobiety. Można więc sobie wyobrazić, co czuje w takiej sytuacji mężczyzna. Stanie oko w oko z kasjerką i podanie jej paczki tamponów to nie lada wyzwanie.

czy on mnie kocha

fot. Thinkstock

Obrona

Jeżeli jesteś dla niego najważniejsza, będzie bronił Cię przy każdej okazji, gdy zostaniesz postawiona w niezręcznej sytuacji lub będziesz wymagać bardziej stanowczej obrony.

Wizyty w pracy

Większość mężczyzn nie lubi pojawiać się w miejscu pracy swojej dziewczyny. Faceci mają świadomość, że będą oceniani przez jej koleżanki oraz innych współpracowników. To dość niekomfortowe uczucie, dlatego przeważnie wolą zaczekać, aż ona skończy. W przypadku, gdy stawiają się na miejscu, nie bacząc na wszystko, jesteś prawdziwą szczęściarą.

Zobacz także: Oświadczyny: Kilka słów do... rozczarowanych narzeczonych

 

czy on mnie kocha

fot. Thinkstock

Pozwalanie na rządzenie pilotem

Pilot to przedmiot, o który toczą się prawdziwe boje. Każdy ma swój ulubiony program telewizyjny bądź serial. Kiedy mężczyzna rezygnuje ze swojej przyjemności, kierując się Twoją wygodą, znaczy, że on kocha Cię na serio.

Troska o Ciebie, gdy jesteś chora

Faceci przeważnie nie lubią typowo domowych zajęć. Po czym poznać, że on za Tobą szaleje? Kiedy jesteś chora, przezwycięża swoją dumę oraz męskie uprzedzenia i wyciska Ci świeży sok z pomarańczy, gotuje rosół, a nawet podsuwa miskę pod twarz i zbiera włosy z czoła, gdy wymiotujesz…

czy on mnie kocha

fot. Thinkstock

Stanie za Tobą murem w trudnych chwilach

Prawdziwa miłość objawia się nie wtedy, gdy życie przebiega łatwo i przyjemnie, ale gdy pojawiają się nad nim ciemne chmury. To prawdziwa próba od losu. Jeżeli on jest z Tobą bez względu na wszystko i stoi za Tobą murem, to oznaka głębokiej miłości.

Oglądanie komedii romantycznych

Faceci nie znoszą ckliwych, romantycznych filmów, ale zakochany mężczyzna zrobi dla swojej dziewczyny wszystko. Jeżeli chcesz się przekonać o jego uczuciu, zaproponuj wspólne oglądanie ulubionego filmu.

czy on mnie kocha

fot. Thinkstock

Dbanie o siebie

Jesteś fanką sportu, podczas gdy on nie znosi wysiłku fizycznego? Dla Ciebie będzie starał się być fit.

Twoje szczęście jego szczęściem

Jeżeli on naprawdę Cie kocha, pozwoli wygrywać Ci na każdym polu. Może to być słowna potyczka, jak i pojedynek w piłkarzyki. Twoje szczęście jest jego szczęściem.

czy on mnie kocha

fot. Thinkstock

On stanie się Twoim Kenem

Wiedząc, że nie lubisz go ubranego w jasne rzeczy, przestanie je nosić i pozwoli Ci dokonywać wyboru w trakcie zakupów. Bez wahania zje także tuńczyka, którego przygotowałaś na obiad, chociaż nie znosi ryb.

Popadanie w długi

Jeżeli Twój facet tonie w długach, zanim zaczniesz na niego krzyczeć, dowiedz się, po co mu było tyle pieniędzy. Może kolczyki, które dostałaś na urodziny, były droższe niż myślałaś. Kiedy on nie potrafi Ci niczego odmówić do tego stopnia, że zaczyna mieć długi, to prawdziwa miłość.

Zobacz także: 8 rzeczy, których mężczyzna oczekuje od swojej kobiety, ale nigdy się do tego nie przyzna

Źródło: http://love.allwomenstalk.com/

 

Komentarze (11)

Ocena: 4.36 / 5
Anonim (Ocena: 5) 25.05.2016 11:01
To poradnik dla nastolatek? Kupowanie tamponów? Trzymanie torebki?? Mój mąż gdy jeszcze nie był mężem czuwał przy mnie dzień i nic gdy trafiłam do szpitala, zmywał naczynia gdy byłam zmęczona, chociaż przy podziale obowiązków trafiło ono do mnie a on tego nienawidzi. NIe lubi też psów a zgodził się na zabranie do nas psa mojej siostry, gdy z biegiem czasu uczuliła się na sierść. Mój mąż od 7 lat przygotowuje mi codziennie śniadania, bo nie lubię rano wstawać, dla mnie też zrezygnował z palenia papierosów. Wiec jak na tym tle ma się trzymanie torebki??
odpowiedz
Paulina (Ocena: 2) 24.05.2016 21:45
Powinniście zacząć czerpać swoją wiedzę do pisania artykułów choć trochę z książek psychologicznych. Czytanie tego typu artykułów chociażby o znakach jakie daje facet- kupuje tampony- to jakiś żart! Ogłupiacie nastolatki! Jako osoba TROCHĘ bardziej oświecona nie mogę nawet 1 zdania przeczytać do końca w tym artykule. Lepiej nie dodawać nic skoro ma to być kolejna g warta "porada/informacja". Odwiedziłam ten portal po 3 latach i w sumie nic się tu nie zmieniło. Głupoty nic więcej.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.05.2016 13:27
Wy tak na powaznie z tym artykulem? :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 24.05.2016 12:56
"Kupowanie tamponów zawsze jest odrobinę krępujące, nawet dla kobiety." Co, proszę? Współczuję komuś, kto to pisał.
zobacz odpowiedzi (1)
h (Ocena: 5) 24.05.2016 10:49
artykuł jakby Amerykę odkryli..
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo