Jak przyłapałam go z inną... (Wyznania zdradzonych)

Oni złapali swoich partnerów na zdradzie. W jaki sposób to wspominają?
Jak przyłapałam go z inną... (Wyznania zdradzonych)
Fot. Thinkstock
22.05.2016

W życiu uczuciowym nic nie boli tak, jak zdrada. Świadomość, że osoba, którą kochamy, dopuściła się fizycznego aktu z kimś innym (albo - co gorsza - zakochała się), przewraca życie do góry nogami. Ten czyn zawsze ma konsekwencje. W najlepszym przypadku osoby decydują się na pozostanie razem. Czasami dlatego, że tak jest wygodnie i bezpiecznie, `bo co ludzie powiedzą`, `bo są dzieci`. Ale nawet ten najlepszy przypadek wiąże się z wewnętrzną walką, którą zdradzeni często przegrywają i czasami do końca życia noszą w sobie głęboką ranę. 

Zranienie jest tym większe, im bardziej brutalny był sposób, w jaki osoba dowiedziała się o niewierności drugiej połówki. Zdarza się, że donoszą życzliwi znajomi. Czasem kobieta sama zaczyna coś podejrzewać i węszyć w rzeczach mężczyzny, a czasem winny sam przyznaje się do występku. Wtedy zdrada staje dosłownie przed oczami, w całej ohydzie. 

Portal cosmopolitan.com zebrał wyznania kilku kobiet oraz mężczyzn, którzy przyłapali swoich partnerów na zdradzie. Oto niektóre z nich.

Zobacz także: 7 oznak, że on Cię upokarza (A Ty udajesz, że tego nie widzisz)

zdrada w związku

Fot. Thinkstock

PizzaHog123

Poszedłem na chwilę do domu, żeby wziąć ładowarkę do telefonu. Zastałem moją dziewczynę, kiedy uprawiała miłość z innym mężczyzną. W kilka sekund przeszedłem od spokoju do szaleństwa. Zanim zrobiłem coś pochopnie, odwróciłem się i wyszedłem.

zdrada w związku

Fot. Thinkstock

Prannke

Mój facet zgodził się iść ze mną na lunch w przerwie od pracy w dniu moich urodzin. Dostałam wolne kilka minut wcześniej i zobaczyłam, jak podwozi go do pracy inna kobieta. Okazało się, że mój ukochany jest kobieciarzem i żadna z nas nie wiedziała o tej drugiej. Rzuciłyśmy go, a teraz jesteśmy przyjaciółkami. Byłam nawet na jej weselu w grudniu. Życie potrafi być naprawdę zabawne.

zdrada w związku

Fot. Thinkstock

chillhoneybunny28

Pewnego dnia wpadłam do domu mojego ówczesnego chłopaka, bo zapomniałam ładowarki do telefonu. Zastałam go w łóżku z inną. Zrobiłam im zdjęcie i wysłałam do jego matki.

Zobacz także: Ta historia może Cię przekonać, że warto wybaczyć zdradę (Ona nie żałuje!)

 

zdrada w związku

Fot. Thinkstock

chipmunksyndrome

Pewnego dnia musiałem zajść do domu po coś do jedzenia, bo czekało mnie zastępstwo w pracy za chorego szefa. Jeden z nas musiał w niej być przez cały czas. Kiedy przekroczyłem drzwi, zastałem ich razem na kanapie, ubrania były porozrzucane po podłodze. Poczułem, że moja głowa płonie. Zacząłem widzieć wszystko w czerwieni i zrozumiałem, że jeżeli za chwilę nie wyjdę, stanie się coś złego. Dlatego opuściłem dom. Zamknąłem drzwi, wyłączyłem telefon i wsiadłem do samochodu.

Wróciłem do pracy i udawałem, że nic się nie stało. Ona próbowała do mnie dzwonić i pokazała się dwie godziny przed tym, jak przestałem pracować. Powiedziałem jej, że jestem z klientem i wróciła do domu. Ja nie. Tę noc spędziłem w samochodzie. Potem wróciłem do domu, ale tylko dlatego, że następnego dnia musiałem iść do pracy. Ona była w środku i spytała, czy możemy mieć otwartą relację. Powiedziałem, że nie, w końcu oszukała mnie. Jesteśmy rozwiedzeni.

zdrada w związku

Fot. Thinkstock

takhesis

Moja mama wróciła do naszej starej posiadłości i zastała w niej ojczyma uprawiającego seks z dziewczyną na podwórku. To była ich 35. rocznica ślubu. Moja mama wezwała gliny i kazała ich stamtąd usunąć.

zdrada w związku

Fot. Thinkstock

Grinder312

Przyłapałem moją narzeczoną na zdradzie na sześć tygodni przed naszym ślubem. Zastałem ją w objęciach mojego współpracownika. Rzuciłem pracę, a ona kazała mi pokryć pozostałe koszty ślubu, ponieważ nie mieliśmy już 90-dniowego limitu. Na dodatek wszystko zostało podpisane na moje nazwisko. Potem ona prześladowała mnie. Zdobyłem zakaz zbliżania się do mojej osoby. To był naprawdę niezły bałagan.

Zobacz także: Tych błędów nie wybaczają mężczyźni (Sprawdź, co nie ujdzie Ci na sucho!)

 

Polecane wideo

Komentarze (7)

Ocena: 2.86 / 5
Anonim (Ocena: 5) 23.05.2016 16:35
Najbardziej przeraża mnie scenariusz zdrady chłopaka z przyjaciółką bądź zdrady dziewczyny z przyjacielem. Na szczęście nie doświadczyłam owego, ale współczuje tym co przeszli takie okropieństwo. Brr!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 23.05.2016 15:57
co za zalosne doslowne tlumaczenie tekstu przez kogos kto chyba nawet matury z angielskiego nie pisał. Nie tylko ta czerwień, mnóstwo innych zwrotów.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.05.2016 23:08
nie wiem chyba bym sie zalamala po zdradzie.Chyba by mi sie zyc odrchcialo i bym wyszla za maz za kogos kto by mnie kochal.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 2) 22.05.2016 03:28
Polecam popracować nad angielskim. "Zacząłem widzieć wszystko w czerwieni"? Serio? W angielskim "to see red" oznacza "wpaść w furię".
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie