To wyznanie przekona Cię, że warto zmienić status związku na Facebooku!

Jeśli go kochasz - udowodnij to w Internecie.
To wyznanie przekona Cię, że warto zmienić status związku na Facebooku!
Fot. Thinkstock
26.04.2016

Wielu twierdzi, że to temat w stylu „problemy pierwszego świata”. Nikogo normalnego nie interesuje coś takiego, jak media społecznościowe, a tym bardziej status związku na Facebooku. Takimi sprawami zajmują się wyłącznie niedojrzali ludzie, którzy nie mają prawdziwego życia. Fakt, nie jest to najważniejsza kwestia, ale dla niektórych publikacja takiej informacji to moment przełomowy.

Użytkownicy portali tego typu dzielą się na tych, którzy bezrefleksyjnie epatują swoją prywatnością, jak i na tych, którzy świadomie nie chcą się uzewnętrzniać. Czy jest coś po środku? Poznajcie dziewczynę, która długa się wahała, ale ostatecznie po kilku miesiącach poinformowała kilkuset swoich wirtualnych znajomych, że ma chłopaka.

Dziś twierdzi, że na taką otwartość powinna pozwolić sobie każda para. Dlaczego?

Zobacz również: Status związku: To skomplikowane

 

status związku na facebooku

fot. Thinkstock

„Jestem z moim chłopakiem od kilkunastu miesięcy - od listopada 2014 roku. Oficjalnie, na Facebooku, od czerwca 2015 roku. Dlaczego tak długo zwlekałam? Zaledwie miesiąc przed jego poznaniem rozstałam się ze swoim byłym i nie wiedziałam, czy to coś poważnego. Nie byłam gotowa podzielić się tą informacją z innymi. Wszyscy nasi bliscy znajomi dobrze wiedzieli, że jesteśmy razem, ale pozostały jeszcze setki wirtualnych znajomości.

Pewnego czerwcowego dnia zapytałam swojego chłopaka, czy uważa, że nadszedł czas, aby nasz związek stał się oficjalny w portalach społecznościowych. Po długiej dyskusji doszliśmy do wniosku, że jesteśmy gotowi na ten wielki krok

Tylko dlaczego to miałaby być aż tak ważna sprawa?” - pytała samą siebie publicystka portalu Elite Daily.

status związku na facebooku

fot. Thinkstock

„Dlaczego miałabym nie poinformować wszystkich, że ukochany chłopak wręczył mi kwiaty? Dlaczego mają nie wiedzieć, że idę na szkolny bal z kimś, kogo uwielbiam? W każdym razie, kiedy wreszcie ustawiłam nowy status związku, poczułam się niezręcznie. Jak jakaś nastolatka przejmująca się głupotami. Ku mojemu zaskoczeniu - nic wielkiego się nie stało. Dostałam kilka lajków, ale zdecydowana większość zignorowała tę wiadomość.

Od tego czasu nie dodaję regularnie postów na temat naszej relacji. Od czasu do czasu wrzucę kilka zdjęć z wielkich wydarzeń, takich jak ukończenie szkoły, bal maturalny, różnego rodzaju uroczystości.

Nigdy nie usłyszałam z tego powodu, że jestem dziwna i zakompleksiona, bo szukam poklasku” - twierdzi.

Zobacz również: 7 irytujących rzeczy, które robimy na Facebooku po zaręczynach

status związku na facebooku

fot. Thinkstock

„Dlaczego nikogo nie dziwi, że dodajemy setki zdjęć własnej twarzy, a wspólna fotografia z chłopakiem to już temat tabu?

Wiem, co niektórzy mogą teraz pomyśleć - a co zrobisz, jeśli ze sobą zerwiecie? Cóż, jestem niemal pewna, że pozostawię na swoim profilu wszystkie posty i zdjęcia z nim związane. Co by się nie wydarzyło, to wszystko historia mojego życia. Jeśli sama zastanawiasz się, czy dodać wspólną fotografię z cudownej randki - niczym się nie przejmuj i po prostu to zrób. To nie zniszczy twojej reputacji. Nie myśl o tym, co inni mogą o tobie pomyśleć.

Facebook i inne portale społecznościowe zostały stworzone właśnie po to. Więc tak - mój chłopak jest ważną częścią mojego życia i wszystko co razem robimy jest dla mnie istotne. Dlaczego miałabym to ukrywać?” - pyta autorka.

Zobacz również: Połowa statusów związków na FB to kłamstwo?

 

Komentarze (7)

Ocena: 3.86 / 5
Gość (Ocena: 5) 26.04.2016 23:05
Zaczęłam spotykać się z nowopoznanym chłopakiem. Ja pierwsze co chciałam zrobić to pochwalić się całemu światu że w końcu kogoś mam bo bardzo bardzo długo byłam sama. On nie kwapił się do zaznaczenia na fb że jesteśmy razem choć poznałam jego znajomych rodziców kolegów z pracy. Jak się później okazało nie chciał tego robić żeby dalej romansować sobie z innymi dziewczynami.. Tak że każdy kij ma dwa końce i jeśli coś wydaje się wam głupie to może jednak czasem być dobrym pomysłem.
odpowiedz
głupota (Ocena: 5) 26.04.2016 21:10
Zmienienie statusu na Facebooku to według niej wielki krok w związku? Ja pierdziele jakie dzieci -,- żałosny artykuł nie wiem co bardziej żałosne jest to że to czytam czy to że to komentuje heeeh no cóż z nudów wszystko można robić ;p
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 1) 26.04.2016 18:36
wstydze sie, ze wchodze na ten portal.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.04.2016 17:27
Wtf
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.04.2016 09:15
aaaaaaaaaaa hahhahahhahhahahhahahahahahahahahahahahahahhhahahahahah
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo