Kim dla niego jesteś?

Być może wmawiasz sobie uczucie z jego strony, a on jest po prostu miły...
Kim dla niego jesteś?
Fot. Thinkstock
27.04.2016

Męskie zachowanie nie zawsze jest jednoznaczne i czasami może wywołać wiele problemów oraz nieporozumień. Czy on jest po prostu miły, a może ze mną flirtuje i jego gesty oznaczają coś więcej? To pytanie zadaje sobie wiele dziewczyn. Kobietom trudno jest wejść w męski świat, podobnie jak mężczyznom w damski. Uśmiech mężczyzny dla niego samego może oznaczać wyłącznie sympatię, wdzięczność, radość albo po prostu dobry humor. Natomiast jego towarzyszka widząc to, może zacząć budować w myślach zamki z piasku i postrzegać uśmiech jako wyraz szczególnego zainteresowania jej osobą.

Podobne sytuacje mogą doprowadzić do tego, że zwyczajnie ośmieszysz się, a do tego stracisz szansę zainteresowania go sobą. Lepiej nie wyprzedzać faktów i nie nadinterpretować niektórych sytuacji. Jeżeli masz problem z rozróżnieniem tego, kim dla niego jesteś, przygotowałyśmy zestaw wskazówek.

Zobacz także: Mocne wyznania kobiet: Koszmarna randka w ciemno...

czy on mnie kocha

Fot. Thinkstock

Zmienia temat, kiedy kierujesz rozmowę na sprawy intymne

Chcąc sprawdzić, czy on czuje coś więcej, być może rozpoczynasz rozmowę na tematy intymne, nakłaniasz go do zwierzeń i tym samym próbujesz zbliżyć się do niego. Niewykluczone, że próbujesz również flirtować. Jeżeli on za każdym razem zmienia temat i nie podchwyca zabawy, odpuść sobie te zagrywki, bo możesz się ośmieszyć. Jedna zachęta wystarczy.

czy on mnie kocha

Fot. Thinkstock

Od razu odpowiada na Twoje wiadomości

Jeżeli on od razu odpowiada na Twoje wiadomości, raczej nie łudź się, że coś do Ciebie czuje. Gdyby był zainteresowany, zadbałby o to, aby nie sprawiać wrażenia desperata. Podobnie jest w przypadku kobiet. One również potrafią odczekać pół godziny albo i dłużej, zanim odpiszą na SMS-a. Wszystko po to, żeby nie zostać postrzegane jako łatwa zdobycz. 

czy on mnie kocha

Fot. Thinkstock

Przestrzega zasad dobrego zachowania

To, że on przepuszcza Cię w drzwiach czy odbiera od Ciebie płaszcz, nie musi jeszcze oznaczać, że jest w Tobie zakochany i w ten sposób próbuje okazać swoje względy. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że po prostu jest bardzo dobrze wychowany i tak samo postępuje z każdą dziewczyną. Jeżeli chcesz mieć pewność, zwróć uwagę, jak traktuje inne. Jednak kiedy opierasz swoje przypuszczenia jedynie na tym, prawdopodobnie rozczarujesz się. On po prostu jest miły.

Zobacz także: Zachowania, przez które faceci Cię rzucają

 

czy on mnie kocha

Fot. Thinkstock

Lubi kontakt fizyczny 

Nie wszyscy mężczyźni to typowi twardziele. Są osobnicy płci męskiej, którzy lubią uściski i pocałunki na przywitanie. Nie krepują się pocieszyć i objąć ramieniem, gdy towarzyszka płacze albo podać jej swoją pomocną dłoń. Czasami może nawet zdarzyć się, że facet pocałuje Cię w czoło albo ramię. Ty pewnie już analizujesz w myślach, co to znaczy i opisujesz całą sytuację na forach internetowych, a on po prostu taki jest – lubi bliskość i kontakt fizyczny z drugim człowiekiem. Poza tym zakochani mężczyźni na początku zazwyczaj trzymają się na dystans, są wręcz onieśmieleni dziewczyną, która wpadła im w oko.

czy on mnie kocha

Fot. Thinkstock

Ma opinię miłego chłopca/mężczyzny

O niektórych facetach, mówi się, że są miłymi chłopcami czy też mężczyznami. Tę tendencję przejawiają często nasze babcie, starsze ciotki – ogółem kobiety w sędziwym wieku. Mili chłopcy są dla nich zawsze uprzejmi, służą radą oraz pomocą, a one odwdzięczają się im tym mianem. My z kolei możemy być im wdzięczne za to, że ich słowa są cenną wskazówką. Jeżeli słyszysz, że ktoś tak mówi o facecie, który wpadł Ci w oko, znaczy, że jest miły. Dla wszystkich, nie tylko dla Ciebie.

czy on mnie kocha

Fot. Thinkstock

Prawi Ci niewinne komplementy

To, że on prawi Ci komplementy nie znaczy jeszcze, iż możesz zacząć skakać do góry z radości. Jest bowiem różnica pomiędzy komentarzem: `Wyglądasz zjawiskowo` a `Masz fajną bluzę`. Jeżeli komplement, który usłyszałaś, mógłby równie dobrze powiedzieć swojej siostrze, on jest po prostu miły. Nie wmawiaj sobie uczucia z jego strony.

Zobacz także: Po czym poznać, że jesteście sobie pisani?

 

Źródło: cosmopolitan.com

 

Komentarze (11)

Ocena: 4.27 / 5
Anonim (Ocena: 5) 06.05.2016 17:45
co za kuraw bzdury
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 28.04.2016 20:54
Artykuł ukradziony z cosmopolitana...
odpowiedz
???? (Ocena: 5) 28.04.2016 20:04
Beznadziejny artykuł. Otwiera drzwi- źle, jest miły-źle, szuka kontaktu fizycznego- jeszcze gorzej! Jeśli mężczyzna jest zakochany i pewny siebie to będzie blisko, będzie prawił komplementy, odpisywał na sms-y i odbierał telefony i dawał sygnały , że mu zależy właśnie w prostych gestach, naturalnie i otwarcie!
zobacz odpowiedzi (1)
Całka (Ocena: 1) 27.04.2016 23:33
Kłamstwo, faceci rzadko są mili w ten sposób dla dziewczyn, to że odpisuje od razu to źle? Że wykazuje zainteresowanie? Że daje kwiaty? Trzeba się puknąć w głowę, żeby takie brednie pisać.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 27.04.2016 14:54
dziewczyny, od ok. pół roku jestem z chłopakiem, ale mam problem. nie wiem czy przesadzam, ale jestem o niego bardzo zazdrosna. wkurza mnie jak lajkuje innym dziewczynom zdjęcia na fejsie czy insta, nie wiem czy z nimi też pisze. i jeśli są to koleżanki z dzieciństwa, ze szkoły, to jeszcze spoko (jesteśmy na studiach), ale jeśli lajkuje na instagramie jakimś dziewczynom, których nie zna... a ostatnio jedną taką nieznajomą dodał na fejsie do znajomych.. to szlag mnie trafia. nie powiedziałam mu tego, bo nie wiem czy mówić, że mnie to denerwuje, że zaznajamia się z jakimiś laskami z insta. według mnie to mega słabe, ale nie chcę go tracić. co zrobić?
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo