Nietypowe fakty na temat udanego seksu (Chcesz mieć orgazm? Przeczytaj!)

Co wspólnego ze sferą seksualną ma grillowany ser i posiadanie zwierzaka?
Nietypowe fakty na temat udanego seksu (Chcesz mieć orgazm? Przeczytaj!)
Fot. Thinkstock
07.06.2016

Udane życie seksualne to podstawa trwałej i stabilnej relacji. Na jakość oraz częstotliwość uprawiania miłości ma wpływ nie tylko zaangażowanie kobiety oraz mężczyzny, ich dbałość o wygląd fizyczny i o to, żeby nie pojawiła się rutyna. 

Różnorodne badania, które przeprowadzono w Stanach Zjednoczonych, dowiodły, że o sferze seksualnej decydują bardzo różne czynniki, także te typowo środowiskowe, nasze poglądy czy to, co jemy. W przypadku tego ostatniego wcale nie mamy na myśli typowych afrodyzjaków.

Chociaż niektóre wnioski mogą wydawać się śmieszne albo wręcz  absurdalne, powinnyście je poznać. 

Jesteśmy pewne, że będziecie w szoku, kiedy poznacie niektóre fakty.

Zobacz także: Kiedy warto zerwać zaręczyny lub uciec sprzed ołtarza?

życie erotyczne

Fot. Thinkstock

Ludzie o odmiennych poglądach politycznych nie mają udanego życia seksualnego

Jeżeli wierzyć popularnemu stwierdzeniu, to przeciwieństwa się przyciągają. Przeczą temu jednak badania opublikowane w ` American Journal of Political Science`. Zgodnie z ich założeniem bardziej przyciągają się ludzie o podobnych poglądach politycznych.

życie erotyczne

Fot. Thinkstock

Właściciele psów uprawiają seks częściej niż właściciele kotów

Na podstawie badania udało się stwierdzić, że osoby, które posiadają psy uprawiają seks częściej niż właściciele kotów. Zostało ono przeprowadzone na 1500 osobach przez firmę VetPlus. Okazało się, że u psiarzy dochodzi do miłosnych zbliżeń ok. trzy razy w tygodniu, natomiast w przypadku kociarzy o jeden raz mniej. Jeżeli chodzi o tych ostatnich bardziej prawdopodobne jest również to, że mieszkają z rodzicami.

życie erotyczne

Fot. Thinkstock

Wszystko zależy od sposobu poruszania się

Belgijscy naukowcy przeszli samych siebie. Odkryli, że na podstawie obserwacji chodu kobiety można wywnioskować, czy miała orgazm pochwowy. Podobno panie, które często szczytują w ten sposób, poruszają się w sposób zmysłowy, energiczny oraz płynny.

Zobacz także: Zachowania, przez które faceci Cię rzucają

życie erotyczne

Fot. Thinkstock

Seks najlepszy na starzenie mózgu

Seks dosłownie sprawia, że życie staje się lepsze, także w sferze zdrowotnej. Badania przeprowadzone na University of Maryland wykazały, że regularny seks w średnim wieku poprawia funkcje poznawcze mózgu oraz działanie obszaru odpowiedzialnego za tworzenie nowych wspomnień. Wraz z wiekiem funkcje te przestają działać jak należy, ale seks jest lekarstwem spowalniającym proces.

życie erotyczne

Fot. Thinkstock

Mężczyźni z poczuciem humoru częściej zadawalają swoje kobiety

W `Evolutionary Psychology` opublikowane zostały badania dowodzące, iż kobiety mają bardziej intensywne orgazmy, kiedy dochodzi do nich z zabawnymi mężczyznami, którzy jednocześnie są pewni siebie i mają wysokie dochody. Wyszło także na jaw, że kobiety, które mają facetów z dużym poczuciem humoru, częściej inicjują miłosną zabawę.

życie erotyczne

Fot. Thinkstock

Miłośnicy grillowanego sera częściej uprawiają seks

Chociaż to zabawne, że pomiędzy częstotliwością uprawiania seksu a jedzeniem grillowanego sera może być jakaś zależność, jest tak w istocie. Na 4600 Amerykanów zostało przeprowadzone badanie i wykazało, że miłośnicy tego przysmaku uprawiają miłość trochę częściej niż osoby nie doceniające smaku grillowanego sera. Przyczyny nie zostały wyjaśnione. 32% ludzi jedzących grillowany ser uprawia seks co najmniej 6 razy w miesiącu, przy czym ta sama częstotliwość jest zachowana przez 27% osób nie jedzących tego przysmaku. Różnica jest niewielka, ale jednak zauważalna.

Zobacz także: Po czym poznać, że jesteście sobie pisani?

 

Źródło: sheknows.com

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo