Cała prawda o seksie małżeńskim

Mężatki zdradzają, jak wygląda ich życie intymne. Czy są usatysfakcjonowane?
Cała prawda o seksie małżeńskim
Fot. Thinkstock
31.03.2016

Czy namiętność wygasa po zawarciu małżeństwa? Jak szybko małżonkowie zaczynają odczuwać rutynę w sferze seksualnej?

Nie da się ukryć, że jakość życia seksualnego ma ogromny wpływ na szczęście małżonków. Niestety namiętność przeważnie wygasa po kilku latach bycia razem, chociaż nie ma na to reguły. Na istnienie chemii wpływa wiele czynników, między innymi to, czy partnerzy dbają o tę sferę. Dużą rolę odgrywają również osobiste przeżycia i dramaty. Kobiety nie zawsze pamiętają o tym, że przy facecie zawsze trzeba dbać o wygląd, natomiast mężczyźni zaniedbują ukochane pod względem adoracji oraz zacieśniania więzi poprzez rozmowę. Jak widać, zależności jest mnóstwo i na każdy związek trzeba spojrzeć indywidualnie.

Na portalu askman.com zostały zebrane anonimowe wyznania mężatek na temat ich seksualnego pożycia. Stwierdziłyśmy, że stanowią ciekawą lekcję dla każdej młodej kobiety. Przyjmy się tym wypowiedziom. Kilka naszych zaprzyjaźnionych małżeństw także dodało coś od siebie.

Co ukrywają niektóre z kobiet i co powiedzieliby na to ich mężczyźni?

Polecamy: 8 irytujacych rzeczy, które słyszą WSZYSCY nowożeńcy

seks po ślubie

Fot. Thinkstock

Seks z moim mężem tak naprawdę nie istnieje. Jako wymówki używam naszych dzieci i w związku z tym śpię w innym pokoju niż mąż.

Jesteśmy małżeństwem od dwunastu lat, ale teraz jesteśmy bardziej usatysfakcjonowani z jakości życia seksualnego niż dziesięć lat temu. Zdarza się.

seks po ślubie

Fot. Thinkstock

Mój mąż dawał mi znać dzisiejszego poranka, że mnie pragnie, ale ja udawałam, że wciąż śpię. Nie podzielałam jego zapału.

Mam odczucie, że mój mąż jest zakłopotany tym, jak często pragnę uprawiać z nim miłość oraz sposobem, w jaki to robię. Nie jestem zbyt delikatna.

seks po ślubie

Fot. Thinkstock

Ja i mój mąż jesteśmy jak ogień i woda. Na początku bardzo trudno było nam się zgrać w tej sferze, ale musze przyznać, że miłość naprawdę wszystko przezwycięża.

Mieliśmy spadek jakości życia seksualnego przez kilka miesięcy, ale teraz jest naprawdę wspaniale. W naszym przypadku problemem była zbyt duża aktywność zawodowa, co odbijało się na związku. Na szczęście zdążyliśmy to naprawić, zanim było za późno.

seks po ślubie

Fot. Thinkstock

Jestem seksualnie sfrustrowana. Mam męża, a nie uprawiałam z nim seksu od miesięcy. On wydaje się w ogóle tego nie zauważać.

Czuję się okropnie z tym, że mój mąż czuje się zbyt zmęczony na seks. On bardzo ciężko pracuje, ale ja potrzebuję tego intymnego zjednoczenia z nim.

seks po ślubie

Fot. Thinkstock

Mój mąż był moim pierwszym partnerem seksualnym. Wbrew powszechnym opiniom nigdy nie myślałam o tym, jak byłoby z innymi. Jest mi z nim wspaniale i pod każdym względem czuję satysfakcję.

Zazdroszczę moim koleżankom. Wszystkie mają udane życie seksualne. Niestety mój mąż od około roku jest pod tym względem egoistą. Nie wiem, co zrobić, żeby znowu zaczął się starać.

A Ty jesteś mężatką? Jak układa się Tobie i Twojemu mężowi w sprawach intymnych?

seks po ślubie

Fot. Thinkstock

Po piętnastu latach małżeństwa wciąż mam taką samą ochotę na seks z moim mężem.

Ostatniej nocy bardzo starałam się, żeby pomiędzy mną i mężem do czegoś doszło. Starałam się to kluczowe słowo. W końcu zmęczyłam się czekaniem i zasnęłam.

Nie zgadniesz, ile kosztują te suknie ślubne! Wyglądają TANIO?

seks po ślubie

Fot. Thinkstock

Ja i mój mąż po raz pierwszy uprawialiśmy seks wczoraj. Oczekiwałam, że będzie wspaniale. W ogóle tak nie było.

Kocham mojego męża i uwielbiam uprawiać z nim seks. Moim jedynym zastrzeżeniem jest zupełny brak spontaniczności w tej sferze.

Fryzury na ślub

Polecane wideo

Komentarze (41)
Ocena: 4.71 / 5
Anonim (Ocena: 5) 25.04.2016 00:37
To ja jestem chyba seksoholiczką Uwielbiam sex z moim mężem, a i oboje mamy duży temperament
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.04.2016 09:13
a kogo obchodzi jakiś seks,tyle spraw na głowie,małe dzieci,obowiazki poza tym moj maz zrobł sie gruby obrzydliwy spasł sie,kto by chciał seks miec z takim...chetnie rozwiodłabym sie ale mam troje dzieci i nie dam rady finansowo.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 03.04.2016 10:55
Mnie rowniez w ogole nie interesuja sprawy sexu.Nigdy nie miałam temperamentu.Niestety mam wrazenie ze mezczyzn na tym swiecie interesuja tylko mecze piwo i wlasnie seks to jakis podgatunek! Kobiety w tym ja maja inne zainteresowania- teatr ,opere,nauka obcych jezykow,ksiazki,podroze i inne. zwiazku z tym ,ze jak juz wspomniałam mezczyzna to ograniczony podgatunek postanowilam nie byc w zwiazku z zadnym mezczyzna.Ominie mnie zmuszanie sie do seksu i ogladanie wiecznie niezadowolonego pana domu. Z reszta poki nie ma nakazu na robienie czegos na co nie ma sie ochoty.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 4) 02.04.2016 20:47
Jak dla mnie to sex mógłby nie istnieć:( Nie sprawia mi on tyle przyjemności jak mojemu partnerowi. Godzę się żeby nie był zły na mnie. Mam budowę taką, że jetem bardzo wąska, każde zbliżenie to ból...nawet ginekolog pow. mi że jestem przypadkiem na parę tysięcy o takiej tam budowie. Naturalnie też nie dam rady urodzić eh
odpowiedz
kmt (Ocena: 5) 01.04.2016 20:56
Ja jestem ze swoim ponad 7 lat, 5 lat po ślubie i mamy świetne sexy. Bardzo dobrze wie, czego oczekuje. Jesteśmy wobec siebie bezwstydni, mówimy otwarcie o co chodzi. Dobrze się rozumiemy, dlatego nie zamieniłabym go na żadnego innego. Dziecko niczego w naszym pożyciu nie zmieniło, zobaczymy jak będzie dalej bo mamy w drodze fasolkę;)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie