Jak utrzymać zainteresowanie faceta, który jest kobieciarzem?

Oto metody, by zatrzymać jego uczucie na zawsze.
Jak utrzymać zainteresowanie faceta, który jest kobieciarzem?
Fot. Thinkstock
05.03.2016

Zdobycie faceta to dopiero połowa sukcesu. O wiele trudniejsze jest utrzymanie jego uczucia oraz zainteresowania. Konkurencja jest bardzo duża, zwłaszcza jeśli chodzi o młodsze dziewczyny. Pamiętajmy, że my Polki jesteśmy zaliczane do najpiękniejszych kobiet na świecie.

Mężczyźni to wbrew pozorom słabsza płeć, podatna na manipulacje, komplementy i okazywanie zainteresowania. W pewnych sytuacjach trudno jest im oprzeć się pokusie, aby nie zrobić skoku w bok, nawet gdy kochają. Faceci rozdzielają te dwie sfery, i co tu ukrywać, nie myślą za pomocą mózgu. Jedynym wyjściem jest bycie na tyle fascynującą, żeby innej kobiecie nie udało się go zwieść.

Niektórych facetów można zaliczyć do gatunku kobieciarzy. Co prawda niekoniecznie musi się to wiązać ze skokiem w bok, ale z dużą liczbą koleżanek, `niewinnymi flirtami` i dyskretnym rozglądaniem się na boki. Ryzyko istnieje. Serce nie sługa, nagle nie zakochasz się w facecie, który jest pod tym względem aniołem, więc co robić?

Oto wskazówki, dzięki którym zatrzymasz jego uwagę.

kobieciarz

Fot. Thinkstock

Wyjeżdżaj

Pozwól mu za sobą zatęsknić i raz na jakiś czas opuszczaj wspólne gniazdko. Faceci zaczynają rozumieć, jakimi byli szczęściarzami dopiero wtedy, gdy coś tracą. Dlatego daj mu posmakować tego uczucia. Rób sobie mały wypad raz na miesiąc. Nie musisz wyjeżdżać do innego miasta czy zagranicę, ponieważ wiąże się to z kosztami, ale dobrym pomysłem jest np. weekendowy nocleg u koleżanki.

kobieciarz

Fot. Thinkstock

Zmieniaj się

Niektórzy mężczyźni tak często poddają się fascynacji, ponieważ szybko się nudzą i ciągle szukają odmienności. Jeżeli masz podejrzenia, że Twój facet jest jednym z nich, nie pozostaje Ci nic innego, jak zmieniać się… Raz bądź słodka i dziewczęca, innym razem kobieca i seksowna, a jeszcze innym pruderyjna i zachowawcza. Zmiana powinna być widoczna zarówno w ubiorze, jak i zachowaniu. Zobaczysz, jak będzie go to kręciło.

kobieciarz

Fot. Thinkstock

Doceniaj go

Nawet jeżeli potrafisz wykonać prace, które z reguły przypisane są facetom, nie pokazuj mu tego. On musi czuć się męski i potrzebny. W innym przypadku będzie szukał potwierdzenia swojej męskości w ramionach innej kobiety.

kobieciarz

Fot. Thinkstock

Śmiej się

Atmosfera, jaka panuje w otoczeniu, jest bardzo ważna. Nastrój, który wytwarzają inni, udziela się także nam. Dlatego rób wszystko, co w Twojej mocy, aby wytwarzać wokół siebie pozytywną energię. Śmiej się, a przynajmniej uśmiechaj, unikaj narzekania i zrzędzenia. Dzięki temu zawsze, gdy facet o Tobie pomyśli, będziesz mu się kojarzyła z czymś ożywczym i przyjemnym.

kobieciarz

Fot. Thinkstock

Zaskakuj go

Niespodzianka zawsze jest mile widziana. Od czasu do czasu możesz zaserwować mu śniadanie do łóżka. Dobrym pomysłem jest też wysyłanie czułych SMS-ów bez żadnej konkretnej okazji czy przyczyny. Jeżeli masz taką możliwość, porwij go od czasu do czasu na `nieplanowaną` wycieczkę.

kobieciarz

Fot. Thinkstock

Zakładaj sukienki

Faceci mogą zapewniać nas bez końca, że najbardziej liczy się dla nich wnętrze kobiety, ale to nieprawda. Oczywiście nie chodzi o to, żebyś zamieniła się w Miss World albo poddała zabiegom plastycznym. Każda z nas ma jakieś wady, a ideałów nie ma. Postaraj się po prostu często zakładać sukienki oraz spódnice. Na ulicach przeważnie można zauważyć kobiety ubrane w spodnie, więc będziesz wyróżniać się na tym tle. Faceci zwracają na to uwagę, dlatego dbaj o kobiecy, seksowny wygląd.

Komentarze (8)

Ocena: 4 / 5
Anonim (Ocena: 5) 06.03.2016 22:50
Dziewczyny, zaslugujecie na lepszych ;))
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.03.2016 16:30
Spotykalam sie z facetem, ktory pewnego dnia mi oznajmil, ze kogos poznal, ale jesli mu z nia nie wyjdzie, to moze dalej spotykac ze mna.
zobacz odpowiedzi (1)
Egnaro (Ocena: 1) 05.03.2016 10:22
Po co komu zainteresowanie takiego faceta? To nie facet tylko dziecko.
zobacz odpowiedzi (4)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo