To niepozorne zdjęcie staruszków zachwyciło świat! O co chodzi?

Prawie 1,5 mln polubień w kilka dni! Wzruszająca historia...
To niepozorne zdjęcie staruszków zachwyciło świat! O co chodzi?
fot. zrzut ekranu facebook.com/lovewhatreallymatters
23.02.2016

To zdjęcie nie jest zbyt wyraźne, nie widać dokładnie twarzy jego bohaterów, sceneria pozostawia wiele do życzenia i można się przyczepić do kilku innych szczegółów, ale to nic, bo niesie za sobą coś więcej. Niemal 1,5 miliona polubień w zaledwie kilka dni najlepiej świadczy o tym, jak wielki kryje się w nim ładunek emocjonalny. Pół miliona udostępnień i ponad 130 tysięcy komentarzy to też nie jest dzieło przypadku.

Niepozorna fotografia została opublikowana na profilu Love What Matters – strony, która celebruje proste, ale także piękne momenty. Na jej łamach regularnie pojawiają się historie udowadniające, że świat i ludzie wcale nie są tacy źli, a prawdziwa miłość istnieje. Ten obrazek jest na to najlepszym dowodem.

Co przedstawia?

 

viral

fot. zrzut ekranu facebook.com/lovewhatreallymatters

Na zdjęciu widzimy dwoje przygarbionych staruszków, którzy odwiedzili drogerię. Oboje z poświęceniem szukają czegoś na półce z kosmetykami do makijażu. Niby nic, a jednak... Wystarczy przeczytać załączony opis.

 

viral

fot. zrzut ekranu facebook.com/lovewhatreallymatters

„Ten mąż pomaga swojej żonie w doborze kosmetyku do makijażu, który najlepiej pasuje do jej karnacji. Ona była bardzo przejęta tym, że nie mogła znaleźć odpowiedniego koloru, ale on okazał się niesamowicie cierpliwy i pomocny. Pani ze zdjęcia przeżywała typowo kobiecy moment, w nerwach przyglądając się kolejnym specyfikom. Jemu udało się ją uspokoić, pomógł jej znaleźć poszukiwany kosmetyk i pocałował ją w czoło. W ten prosty sposób pokazał, jak wielką miłością ją darzy. Ta historia to doskonałe przypomnienie, że nasze ciała się starzeją, ale uczucia wcale nie muszą” - czytamy na profilu Love What Matters.

Pod zdjęciem, poza milionem polubień, pojawiło się tysiące wzruszających historii, które udowadniają, że podobne obrazy możemy uchwycić na co dzień. Wystarczy się uważnie przyjrzeć. I znowu uwierzyć w prawdziwą i bezinteresowną miłość.

Polecane wideo

Komentarze (2)

Ocena: 3 / 5
ja (Ocena: 1) 28.02.2016 14:56
Fascynujące, ta informacja odmieniła moje życie..
odpowiedz
Enigmatyczna ja (Ocena: 5) 23.02.2016 23:22
SUodko
odpowiedz

Polecane dla Ciebie