Jaki powinien być Twój facet?

Sprawdź, czym kierować się przy wyborze partnera.
Jaki powinien być Twój facet?
10.02.2016

Serce czy rozum? To pytanie kobiety zadają sobie od wieków, kiedy myślą o wyborze faceta. Z pewnością jest wiele argumentów przemawiających zarówno za pierwszą, jak i drugą odpowiedzią. Na forach internetowych można przeczytać wypowiedzi dziewczyn, które żalą się, że posłuchały głosu serca, ponieważ klepią biedę albo są zdradzane – one żałują, że kiedyś podążyły za uczuciem. Nie brakuje jednak osób wypowiadających się negatywnie o wyborze z rozsądku. Co prawda pod względem materialnym niczego im nie brakuje, ale w sercu czują pustkę. Oczywiście oprócz tych dwóch wymienionych kwestii istnieje kilka innych, które powinnyśmy wziąć pod uwagę. Czy zawsze będziemy mogły liczyć na swojego faceta? Czy możemy mu zaufać?

Na podstawie analizy wpisów i listów publikowanych w Internecie nasz portal przygotował zestaw kryteriów, którymi powinnaś się kierować przy wyborze faceta. Kolejność jest bez znaczenia. Czy weźmiesz naszą listę pod uwagę? Wybór należy do Ciebie.

idealny partner

Ambitny, ale nie pracoholik

Ambicja u mężczyzny jest ważna, ponieważ dzięki niej będzie on dążył do osiągnięcia wyższej stopy życiowej. Zwróć jednak uwagę, czy Twój wybranek nie wykazuje zapędów w kierunku pracoholizmu. W takim przypadku musisz liczyć się z tym, że nie będzie poświęcał Ci zbyt dużo czasu i to praca będzie numerem 1 w jego sercu.

idealny partner

Stawiający dobro rodziny na pierwszym miejscu

Większość dziewczyn myśli o założeniu rodziny w przyszłości. Jeżeli jesteś zakochana i myślisz poważnie o swoim facecie, zrób delikatny wywiad, co w jego życiu liczy się najbardziej i czy chciałby kiedyś założyć rodzinę. Zwłaszcza wtedy, kiedy dla Ciebie jest ona bardzo istotnym elementem życia.

idealny partner

Uczciwy

Facet musi być uczciwy. Jeżeli widzisz, że jest krętaczem, lepiej go sobie odpuść. W przyszłości może wpędzić Was w długi i narazić na poważne kłopoty.

idealny partner

Kochający

My hołdujemy zasadzie, że facet powinien być zakochany w nas jeszcze bardziej niż my w nim. Zadaj sobie pytanie: czy on naprawdę Cię kocha? Czy okazuje to? Jeżeli wyczuwasz delikatne zgrzyty w tej sferze, pogadaj z nim, bo za kilka lat może porzucić Cię dla innej. Niektórzy mężczyźni są z kobietami z wygody, a w międzyczasie rozglądają się w poszukiwaniu prawdziwej miłości. Nie daj się zwieść i zaślepić.

idealny partner

Pracowity

Większość kobiet przyznaje, że mężczyzna nie musi być bogaty i pochodzić z wpływowej rodziny. Ważna jest przede wszystkim jego zaradność i pracowitość. Te dwie cechy gwarantują Ci stabilność materialną, a w razie kryzysu możesz spodziewać się, że wyjdzie z niego obronną ręką.

idealny partner

Lubiący dzieci

Pragniesz mieć w przyszłości gromadkę dzieci? Obserwuj, jak facet na nie reaguje i w jaki sposób się o nich wypowiada. Nie zniechęcaj się jednak w przypadku, kiedy nie będzie reagował dużym zapałem. Faceci muszą do tego dojrzeć, ale dobrze by było, gdybyś poznała jego poglądy. Wtedy nie obudzisz się za kilka lat ze świadomością, że jesteś od dłuższego czasu w związku z mężczyzną, który ma zupełnie inne plany na przyszłość niż Ty.

idealny partner

Pociągający fizycznie

Raczej nie licz na to, że on nagle zacznie pociągać Cię fizycznie. Pociąg fizyczny zazwyczaj pojawia się jako pierwszy i jest kluczem do udanego życia seksualnego. Dziewczyny, które wybierają miłość z rozsądku, przeważnie łudzą się i mylą uczucie przyjaźni z miłością, w której dużą rolę odgrywa także namiętność.

idealny partner

Wierny

Prawie każdemu facetowi zdarza się obejrzeć dyskretnie na ulicy za bardzo atrakcyjną dziewczyną albo podziwiać za urodę jakąś aktorkę. Chociaż wkurza nas to, raczej nie mamy się czego obawiać. Zwróć jednak uwagę, czy on nie posuwa się w tym za daleko i nie usprawiedliwiaj go, bo kiedyś możesz być tą zdradzoną.

Polecane wideo

Komentarze (5)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 10.02.2016 23:03
normalny,nie zaden ulizany pedalek ...
odpowiedz
Jola (Ocena: 5) 10.02.2016 15:25
Towarzyski, koleżeński, a co najważniejsze kulturalny i obyty
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.02.2016 14:09
Jestem z takim już od trzech lat :) Jest pięknie ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.02.2016 10:52
po co mi facet, który lubi dzieci, skoro ja nie lubię
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie