Te pary nie wiedziały, jak się rozstać. Zrobiły to w najgorszy możliwy sposób!

16 prawdziwych historii. Nie tak powinno wyglądać zerwanie z partnerem.
Te pary nie wiedziały, jak się rozstać. Zrobiły to w najgorszy możliwy sposób!
fot. Thinkstock
01.02.2016

Prawdziwą naturę człowieka możemy poznać w najtrudniejszych sytuacjach. O ukochanym człowieku dowiesz się najwięcej nie wtedy, kiedy jest dobrze, ale kiedy przyjdzie Wam się rozstać. W takich momentach pokazujemy klasę lub wychodzi z nas wszystko, co najgorsze. Te szokujące historie udowadniają, że zazwyczaj to drugie. Internauci postanowili ujawnić, w jak brutalny sposób zostali porzuceni przez swoich byłych.

Te wyznania nie podpowiedzą Ci, jak zerwać z chłopakiem. Wręcz przeciwnie – pokażą, czego na pewno nie powinnaś robić, żeby nie wyjść na bezdusznego potwora. Przygnębiające wyznania zostały opublikowane w serwisie Reddit i udowadniają, że problem z eleganckim rozstaniem mają przedstawiciele obojga płci.

Pochwalacie te metody? Chyba nikt nie zasłużył na takie traktowanie!

 

 

jak się rozstać

fot. Thinkstock

„Po prostu się skończyło. Bez żadnego słowa, tłumaczeń, ostrzeżeń, odpowiedzi na moje pytania. Jednego dnia planowałam wspólną przyszłość z moim mężem, a drugiego już go nie było. Po prostu zniknął i zerwał kontakt. Myślę, że nie można zrobić tego gorzej”.

„Zerwaliśmy kontakt i po 3 miesiącach niespodziewanie dostałem od niej wiadomość. To było zdjęcie z sypialni, gdzie zabawiała się z nowym chłopakiem”.

jak się rozstać

fot. Thinkstock

„Mój były chłopak rzucił mnie po 7 latach poprzez zmianę statusu związku na Facebooku. Z „w związku” na „singiel”. To nie było takie złe, bo później okazało się, że o naszym rozstaniu niemal wszyscy znajomi wiedzieli wcześniej, niż ja”.

„Powiedziała mi, że to koniec, bo musi udać się na leczenie do centrum zajmującego się zaburzeniami odżywiania. A tak naprawdę była zajęta moim najlepszym przyjacielem”.

„Dowiedziałam się, że zdradza mnie z moją współlokatorką. Działo się to w czasie, kiedy przebywałam w szpitalu na leczeniu onkologicznym. Nienawidzę ich obojga”.

„Bez słowa, bez telefonu, bez sms-a. Nawet wtedy, kiedy trafiłam do szpitala na nagłą operację. Po wszystkim wróciłam do pracy (tam się poznaliśmy) i dowiedziałam się, że ma już inną partnerkę”.

 

jak się rozstać

fot. Thinkstock

„Moja siostra wybrała się w piątek wieczorem na randkę ze swoim chłopakiem. Oczywiście uprawiali też seks. Następnego ranka dostała od niego list, w którym z nią zrywa. Musiał wysłać go kilka dni wcześniej, a mimo to zaciągnął ją do łóżka”.

„Jej siostra zadzwoniła na numer stacjonarny moich rodziców (nie miałem wtedy komórki). Odebrał mój tata, ona powiedziała, że z nami koniec, a on zapytał ją, czy nie chciałaby jednak porozmawiać ze mną. Nie przewidziała, że odbierze ktoś inny”.

 

jak się rozstać

fot. Thinkstock

„Miałem 21 lat, wróciłem z pracy do domu i zauważyłem, że brakuje kilku rzeczy. Nie było telewizora, kosza na śmieci, łóżka. Spanikowany zadzwoniłem na policję, żeby zgłosić kradzież i zaginięcie dziewczyny. Wtedy zasugerowano mi, że chyba jednak zostałem porzucony”.

„Miałem wrócić wcześniej do domu z wyjazdu, więc zadzwoniłem ją uprzedzić. Odebrał jakiś obcy mężczyzna”.

 

 

jak się rozstać

fot. Thinkstock

„To było 4 tygodnie przed naszym ślubem. Nie potrafił nic wytłumaczyć. Powtarzał tylko, że przeprasza i udawał, że płacze. Problem w tym, że w jego oczach nie pojawiła się ani jedna prawdziwa łza”.

„Spakował mnie i wywiózł wszystkie rzeczy do moich rodziców. Nie było mnie tylko jeden dzień i nie miałam już gdzie wracać. Bez żadnego uprzedzenia”.

jak się rozstać

fot. Thinkstock

„Byłem z dziewczyną rok, kiedy przesłała mi filmik. W klipie śpiewała piosenkę o rozstaniu, którą napisała dla mnie. W tle tańczył jeden z moich dobrych kumpli. Najgorsze było jednak to, że przez pomyłkę puściłem to na cały regulator w czasie imprezy i wszyscy moi znajomi mogli usłyszeć tę piosenkę. I moje złamane serce”.

„Wróciłam do domu po dłuższej nieobecności, a ze skrzynki na listy wyjęłam papiery rozwodowe”.

„Moja siostra została porzucona przez chłopaka na kartce urodzinowej. W środku nie było jednak życzeń, ale zdanie, że chciałby się rozstać. Następnego dnia razem z bratem wymierzyliśmy mu sprawiedliwość”.

„To stało się w naszą trzecią rocznicę. Powiedział mi, że tam leży prezent z tej okazji, a tak w ogóle to chciałby się rozstać. Po kilku minutach dopytywał, czy możemy być dalej przyjaciółmi. Takimi, którzy ze sobą sypiają”.

 

Komentarze (14)

Ocena: 4.71 / 5
Anonim (Ocena: 5) 01.02.2016 20:10
mój sie przestał z dnia na dzień odzywać. ci to chociaż coś zrobili.
zobacz odpowiedzi (1)
Natalia (Ocena: 5) 01.02.2016 17:37
Dziewczyny, czy miałyście kiedyś do czynienia z wirtualną zdradą? Czy wasz partner kontaktował się z innymi dziewczynami przez internet, wymieniał się zdjęciami? Jeśli tak, proszę o kontakt pod nr tel: 606 501 271. Pozdrawiam, Natalia
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 01.02.2016 16:29
Może to było niedojrzałe z mojej strony, ale kiedyś "zerwałam" z moim eks poprostu blokując jego numer, facebooka, email itd. Tak nam się poukładało że po ok. 1,5 roku związku musieliśmy zacząć związek na odległość (bardzo dużą) i wogóle nie układało się między nami. Kiedyś, jak przyleciał aby mnie odwiedzić strasznie się pokłóciliśmy, chyba oboje wiedzieliśmy, że to koniec ale żadne nie miało ochoty tego przyznać, ponieważ żeganie się na lotnisku wiedząc, że tej osoby się już pewnie nigdy nie zobaczy...nie należy do łatwiejszych rzeczy. Także poprostu pożegnaliśmy się, on odleciał a ja zaraz po powrocie do domu poblokowałam go wszędzie, żeby nie mógł się ze mną skontaktować i ponownie ratować związku który od dawna przeżywał kryzys (przez ok. rok zrywaliśmy i wracaliśmy kilkakrotnie).. Od tego czasu minęło 5 lat, on sporadycznie próbuje odnawiać kontakt ale ja ignoruję.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.02.2016 11:58
moj ex zerwal przez smsa ale zmusilam go do spotkania żeby sie wytłumaczł. widzę, że to nie odosobniony przypadek
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 01.02.2016 11:41
Cóż...znam to z autopsji tyle że to mój ojciec zostawił moją mamę dla młodszej. Żeby było zabawniej powiedział jej to w momencie gdy ta jechała na salę operacyjną. Mama wtedy była w trakcie chemioterapii. Do dziś nie jestem wstanie zrozumieć ojca.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo