Zaskocz go na 7 sposobów!

Podpowiadamy, jak zaskoczyć faceta i na nowo rozbudzić jego uczucia!
Zaskocz go na 7 sposobów!
Fot. Thinkstock
16.02.2016

Niezależnie od tego, jak bardzo jesteśmy zakochane i szczęśliwe, po jakimś czasie w związku pojawia się rutyna. Niestety może być ona powodem zakończenia relacji. Zdobycie faceta to dopiero początek walki. Miłość, która nie jest pielęgnowana, prędzej czy później zanika i w takim przypadku możemy winić wyłącznie siebie. Dlatego raz na jakiś czas powinnyśmy zaskoczyć mężczyznę i przygotować dla niego niespodziankę, którą zapamięta na długo. Lepiej nie robić tego za często, bo po pierwsze wyczerpiesz wszystkie pomysły, a po drugie, za bardzo go rozpieścisz. Myślimy, że raz na 2-3 miesiące to najlepsze rozwiązanie.

Jeżeli nie masz pomysłu, jak `odświeżyć` Wasze uczucie, podpowiadamy, co może mu się spodobać. Oczywiście wszystko zależy od jego upodobań, zainteresowań i ulubionych form spędzania czasu. Z pewnością znajdziesz tu sposób na zadowolenie Twojego faceta.

 

jak zaskoczyć faceta

Fot. Thinkstock

Uczta

Stara zasada `przez żołądek do serca` sprawdza się doskonale także w dzisiejszych czasach. Przygotuj swojemu ukochanemu prawdziwą ucztę z kilku dań. Oczywiście wybierz jego ulubione potrawy.

jak zaskoczyć faceta

Fot. Thinkstock

Wypad do wesołego miasteczka

Podobno w każdym mężczyźnie drzemie małe dziecko. Dlatego fajnym pomysłem jest wspólny wypad do wesołego miasteczka. Cały dzień spędzony na rozrywkach, wspólny śmiech, a w związku z tym odsunięcie na bok wszystkich problemów to najlepsze lekarstwo na drobny kryzys i wszystkie smutki. Możecie bez żadnego skrępowania poczuć się jak dwójka rozrabiaków, jeść lody bez opamiętania i krzyczeć głośno podczas zjazdu na kolejce.

jak zaskoczyć faceta

Fot. Thinkstock

Porwanie

Jeżeli masz prawo jazdy, pożycz od kogoś samochód (a może masz swój?) i zabierz faceta na romantyczną przejażdżkę. Najlepiej zrób to bez uprzedzenia. Dowiedz się tylko wcześniej, czy nic ważnego w tym czasie nie zaplanował. Zawiąż mu oczy przepaską, zaprowadź do samochodu i wywieź w jakieś odludne miejsce. Całujcie się i rozmawiajcie, tak jak na początku Waszej znajomości. 

jak zaskoczyć faceta

Fot. Thinkstock

SPA w domowym zaciszu

Zrób swojemu mężczyźnie wieczór całkowitego relaksu i w tym celu zaproś do siebie. Wcześniej udekoruj łazienkę zapachowymi świecami, przygotuj piękne ręczniki i na początek każ mu się wykapać. Dobrym pomysłem jest podanie w trakcie lampki wina na rozluźnienie. Kiedy wyjdzie zrelaksowany z łazienki, włącz nastrojową muzykę i wymasuj mu plecy, kark oraz skronie. Na koniec włącz odpowiedni film, tzn. taki bez scen przemocy, który pozwoli na całkowite odprężenie. Niech ten wieczór będzie dla niego czasem kompletnego nieróbstwa, odpoczynku zarówno fizycznego, jak i psychicznego. Czasami każdy z nas bardzo go potrzebuje.

jak zaskoczyć faceta

Fot. Thinkstock

Noc gier video

Mężczyźni uwielbiają gry video i z pewnością miłym zaskoczeniem dla faceta będzie, jeżeli się do niego przyłączysz. Zwłaszcza w przypadku, gdy zawsze miałaś do niego pretensje, że za dużo gra. Przez jedną noc dostosuj się całkowicie do jego upodobań. Zobaczysz, na pewno to doceni.

jak zaskoczyć faceta

Fot. Thinkstock

Tydzień drobnych upominków

Przez tydzień zostawiaj mu różne drobne upominki w zaskakujących miejscach, ale takich, żeby na pewno je znalazł. Może to być lodówka, szuflada ze skarpetkami, biurko w pracy, itd. Najlepiej, gdy prezenty będą zrobione przez Ciebie własnoręcznie, w innym przypadku pomysł będzie kosztowny, a facet może poczuć się niezręcznie. Upiecz jego ulubione ciasteczka, zrób kolaż ze wspólnych zdjęć, itd. 

jak zaskoczyć faceta

Fot. Thinkstock

Liściki miłosne

Zasada będzie podobna, jak w przypadku upominków. Zostaw mu kilka liścików miłosnych w różnych miejscach. Możesz w nich napisać, kim dla Ciebie jest, a także przypomnieć wspólnie spędzone chwile, opisując je. Fajnym pomysłem jest znalezienie miłosnych sentencji, które w jakiś sposób odnoszą się do historii Waszego związku. Listy możesz połączyć z mailami i/lub SMS-ami. Na pewno będzie wzruszony i miło zaskoczony.

ZOBACZ TAKŻE: Jak sprawić, aby ON się wreszcie zaangażował?

Polecane wideo

Komentarze (10)
Ocena: 3.8 / 5
Anonim (Ocena: 2) 16.02.2016 12:40
ale tandeta
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.02.2016 12:01
Kto każe swojemu mężczyźnie iść się kąpać samemu? Mój by puknął mnie w czoło i zaprowadził do tej łazienki ze sobą, a i ja nie pozwoliłabym mu na samotną kąpiel :D
zobacz odpowiedzi (5)
Anonim (Ocena: 1) 16.02.2016 11:51
Jeżeli masz prawo jazdy, pożycz od kogoś samochód (a może masz swój?)... co to ma być, to takie dziwne, że ktoś ma swój samochód, że pierwszą opcją jest pożyczenie auta.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 16.02.2016 11:38
Mój po czymś takim by powiedział,że zwariowałam. Na pewnie nie byłby zadowolony z żadnej opcji. Może z uczty, ale an co dzień mu gotuję, więc to nic nowego.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie