Jakich kłamstw mężczyźni nie wybaczają? TOP 7

Bycie nieszczerą w tych sprawach może mieć poważne konsekwencje dla związku...
Jakich kłamstw mężczyźni nie wybaczają? TOP 7
Fot. Thinkstock
22.01.2016

Czy całkowita szczerość w związku jest możliwa? Na to pytanie każda z nas powinna odpowiedzieć sobie sama. Przeważnie jest jednak tak, że w obawie przed konfliktem naginamy lekko prawdę, a niektóre rzeczy przemilczamy. Zdarza się, że o pewnych sprawach nie mówimy, ponieważ wstydzimy się albo boimy odrzucenia. Niestety podjęcie takiej, a nie innej decyzji może skutkować poważnymi następstwami – nawet rozstaniem. Dlatego czasami lepiej jest powiedzieć prawdę. 

Jesteście ciekawe, w jakich kwestiach nie należy okłamywać faceta? Oto one.

Przy okazji sprawdźcie, jak nauczyć partnera szczerości.

Twoja praca

Wstydzisz się tego, ze podajesz frytki w McDonald`s? Pamiętaj, że żadna (no może z jednym wyjątkiem) praca nie hańbi. Kłamstwo będzie bardziej kompromitujące. Dla niego liczy się to, jaka jesteś, pracę zawsze można zmienić. Nie będzie widział w tym nic wstydliwego, jeśli sama nie będziesz patrzeć na swoją pracę w ten sposób.

kłamstwa kobiet

Fot. Thinkstock

Dzieciństwo

Nie każdy z nas miał szczęśliwe i udane dzieciństwo. O pewnych wydarzeniach wolelibyśmy zapomnieć, ale są to sprawy, o których powinniśmy mówić z partnerem. Jeżeli mu ufasz, nie musisz się wstydzić. On może poczuć się zraniony, kiedy dowie się, że zataiłaś to przed nim. Poza tym rozmawianie o tym, co boli, zbliża.

kłamstwa kobiet

Fot. Thinkstock

Status związku

Jeżeli w Twoim życiu jest ktoś inny, np. były chłopak, z którym coś jeszcze Cię łączy, bądź wobec niego szczera. Po pierwsze zatajenie tego byłoby bardzo nie fair, po drugie w tym przypadku kłamstwo miałoby bardzo krótkie nogi.

kłamstwa kobiet

Fot. Thinkstock

Twój wiek

Niektórzy faceci lubią młodsze kobiety, ale nie brakuje takich, którzy wolą starsze. Pamiętaj, że on wybrał Cię dlatego, że podobasz mu się fizycznie i świetnie czuje się w Twoim towarzystwie. Nie będzie kochał Cię mniej, jeśli wasze metryki nie będą do siebie pasowały według utartego schematu.

kłamstwa kobiet

Fot. Thinkstock

Problemy zdrowotne

Jeżeli masz problemy zdrowotne, które mają duży wpływ na Twoje życie i mogą powodować pewne dysfunkcje, on zasługuje na to, aby wiedzieć. Nieważne czy chodzi o choroby fizyczne czy natury psychologicznej. Zobaczysz, że on doceni Twoją szczerość. Pamiętaj, że to, co dotyczy Ciebie, dotyczy również jego.

kłamstwa kobiet

Fot. Thinkstock

Uczucie względem niego

Jesteś z nim dla pieniędzy albo po prostu nie umiesz być sama? Niestety, ale prędzej czy później on zauważy, że coś jest nie tak. Nie tylko wyjdziesz na nieuczciwą osobę, która bawi się cudzymi uczuciami, ale zranisz go. Naprawdę chcesz kogoś skrzywdzić dla własnej wygody? 

MĘSKIM OKIEM: Kłamstwa faceta, za które powinnaś mu podziękować

kłamstwa kobiet

Fot. Thinkstock

Twoi byli

Niezależnie od tego, czy miałaś 8 chłopaków czy żadnego, powiedz mu o tym. Opisz mu również pokrótce każdego chłopaka i wasze relacje. Dzięki temu on lepiej będzie mógł zrozumieć Twoje pragnienia i obawy, co przełoży się na lepszą jakość związku.

Polecane wideo

Komentarze (6)
Ocena: 4.33 / 5
Anonim (Ocena: 5) 22.01.2016 20:49
boję się podpunktu o uczuciach, mam faceta uwielbiam go, cierpię gdy nie możemy się zobaczyć (mieszkamy dość spory kawałek od siebie) myślę o wspólnym życiu z nim, nawet o dzieciach mimo, że nigdy ich nie chciałam, ale jednak boje się, że to nie miłość a strach przed spędzeniem reszty życia samotnie
odpowiedz
aguloska (Ocena: 5) 22.01.2016 19:28
Jezuuu, ciagle jak go nie urazić jak go uszczęśliwić jak mu zrobić dobrze... Ja pierdo** to chyba portal dla islamistek !!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.01.2016 09:55
Po kiegio mam mu opowiadać o swoich byłych??!
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie