O czym rozmawiać na pierwszej randce? Faceci wskazali tematy!

Sprawdź, o czym chcą rozmawiać. 3 zalecane wątki i 3 absolutnie zakazane.
O czym rozmawiać na pierwszej randce? Faceci wskazali tematy!
fot. Thinkstock
30.01.2016

Większości z nas przed pierwszą randką towarzyszy ogromny stres i niepokój. Czy facet okaże się wystarczająco ciekawy? A co najważniejsze – czy ja sprostam jego oczekiwaniom i pokażę się z najlepszej strony? Tego nie da się uniknąć. Skoro się denerwujesz, to znaczy, że Ci zależy. Warto jednak przygotować sobie listę tematów, które można poruszyć. Takich, dzięki którym opowiesz o sobie jak najwięcej, poznasz swojego rozmówcę, a przy okazji nie zrazisz go do siebie.

Możesz zaufać autorom poradników uczuciowych, których kompetencji nikt nigdy nie sprawdził, albo zaufać randkującym facetom. Portal towarzyski Zoosk sprawdził, o czym tak naprawdę chcą rozmawiać panowie w czasie pierwszego spotkania. W ten sposób powstała krótka lista tematów zalecanych i tych absolutnie zakazanych. Wystarczy o nich pamiętać, by wspólny wieczór nie zakończył się katastrofą, a wręcz doprowadził do czegoś więcej.

Poznaj 3 wątki, które koniecznie powinnaś poruszyć i tyle samo niemile widzianych.

 

o czym rozmawiać na randce

fot. Thinkstock

O CZYM ROZMAWIAĆ NA RANDCE? O DZIECIACH

 

Według większości poradników matrymonialnych to temat absolutnie zakazany. Według prawdziwych mężczyzn, którym zdarza się randkować – wręcz przeciwnie! 41 procent ankietowanych facetów ma ochotę rozmawiać o naszych planach związanych z macierzyństwem. Powinnaś dać mu do zrozumienia, czy lubisz dzieci, czy chciałabyś je mieć, kiedy planujesz powiększyć rodzinę itp.

o czym rozmawiać na randce

fot. Thinkstock

O CZYM ROZMAWIAĆ NA RANDCE? O PRACY

 

Panowie lubią konkrety i wiedzieć, z kim tak naprawdę mają do czynienia. Przy okazji lubią się też chwalić. Życie zawodowe to bardzo ważna kwestia, bo sporo o nas mówi. 66 procent z nich uważa, że powinnaś opowiedzieć o swojej pracy i dalszych planach. Oni odwdzięczą się tym samym. Tylko pamiętaj, że kłamstwo ma krótkie nogi, więc nie przedstawiaj się jako dyrektor finansowa, jeśli jesteś ekspedientką w sklepie.

 

o czym rozmawiać na randce

fot. Thinkstock

O CZYM ROZMAWIAĆ NA RANDCE? O PRAWDZIWYM ŻYCIU

 

Dorośli ludzie powinni oczekiwać od siebie szczerości i konkretów. Kolorowanie rzeczywistości i ukrywanie niektórych faktów i tak kiedyś wyjdzie na jaw, więc szkoda czasu na intrygi. Jesteś w trakcie rozwodu? Powiedz o tym. Masz dzieci z poprzedniego związku? Nie ma się czego wstydzić. Właśnie straciłaś pracę? Wyrzuć to z siebie. 56 procent mężczyzn docenia pełną szczerość.

 

o czym rozmawiać na randce

fot. Thinkstock

O CZYM NIE ROZMAWIAĆ NA RANDCE? O BYŁYCH

 

Jeśli przypadkiem wspomnisz o byłym facecie, oczywiście nic strasznego się nie stanie. Żaden mężczyzna nie oczekuje, że będziesz jego pierwszą. Nie wdawaj się jednak w szczegóły. Dla 56 procent ankietowanych panów najgorszym tematem rozmowy jest liczba dotychczasowych partnerów seksualnych. Oni nie chcą tego wiedzieć i sami nie mają zamiaru chwalić się swoimi doświadczeniami. To zawsze ryzykowne, bo możemy wyjść na zbyt łatwe albo przesadnie konserwatywne.

 

o czym rozmawiać na randce

fot. Thinkstock

O CZYM NIE ROZMAWIAĆ NA RANDCE? O PIENIĄDZACH

 

Zaledwie 8 procent badanych mężczyzn twierdzi, że chciałoby poznać Twoje zarobki. Okazuje się, że to kwestia kompletnie nieistotna, a wręcz kłopotliwa. Postaraj się uwieść go swoim charakterem, a nie milionami na koncie lub zupełnym brakiem środków i związanym z tym współczuciem. Na takie tematy przyjdzie czas, jeśli coś między Wami zaiskrzy.

o czym rozmawiać na randce

fot. Thinkstock

O CZYM NIE ROZMAWIAĆ NA RANDCE? O SEKSIE

 

Tak jak w przypadku byłych partnerów i liczby seksualnych zdobyczy – żadnych szczegółów! 68 procent ankietowanych uważa, że ujawnianie swoich preferencji na pierwszej randce należy uznać za nietakt. W ten sposób wyjdziesz na osobę niewyżytą. Fetysze, pozycje i doświadczenia – na to przyjdzie pora, kiedy zdecydujecie się skonsumować swoją znajomość.

 

Komentarze (3)

Ocena: 4 / 5
Anonim (Ocena: 5) 30.01.2016 20:31
Mówić o pracy a nie mówić o zarobkach? Przecież często jak człowiek opowie co robi to od razu wiadomo o jaki pułap zarobków, są zawody w których nie da się zarabiać źle jak i takie w których nie da się zarabiać dobrze.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 2) 30.01.2016 13:15
Ale dziwnie wygląda ta parka z 7 strony, ona taka pofarbowana tleniona blondynka, a on tak naturalniej.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.01.2016 12:46
56% mezczyzn docenia pelna szczerosc. Heh szalenstwo a pozostale AŻ 44% lubi byc oklamywanym?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo