Tak go poderwiesz, a tym zatrzymasz go przy sobie na dłużej. Faceci zdradzili, co się dla nich liczy!

Na co innego zwracają uwagę przy pierwszym spotkaniu, a inaczej patrzą na nas, kiedy jesteśmy już w związku.
Tak go poderwiesz, a tym zatrzymasz go przy sobie na dłużej. Faceci zdradzili, co się dla nich liczy!
Fot. Thinkstock
14.01.2016

Czego pragną mężczyźni? Gdyby wierzyć stereotypom, należałoby uznać, że szanse na powodzenie ma wyłącznie kobieta o urodzie miss, która za dużo nie mówi i chętnie się kocha. To jednak krzywdzące uogólnienie, bo nie wszyscy faceci są wzrokowcami, a nawet jeśli zakochują się w naszym wyglądzie, z czasem doceniają także inne zalety. I nie jest to jedynie pobożne życzenie, ale fakt, który wynika z wiarygodnych badań przeprowadzonych na grupie 20 tysięcy mężczyzn.

Portal MSN razem z serwisem Chemistry postanowiły sprawdzić, na co w pierwszej kolejności zwracają uwagę panowie. Liczy się pierwszy kontakt, który decyduje o zainteresowaniu daną kobietą oraz cechy niezbędne w dłuższej perspektywie, czyli już stałym związku. Do wyboru był m.in. uśmiech, pociąg seksualny, sylwetka, poczucie humoru czy zarobki. W jakiej kolejności ułożyli je panowie?

Sprawdź dwa stworzone przez nich rankingi – tego, co liczy się tu i teraz oraz czego oczekują, kiedy jesteśmy już w związku.

 

jak zdobyć faceta

Fot. Thinkstock

8. Zarobki – kolejna kwestia, która przy pierwszym kontakcie nie miała znaczenia. Mężczyźni chcą wiązać się z kobietami, które są stabilne finansowo. 

9. Sylwetka – wszystko wskazuje na to, że panowie dopuszczają do siebie myśl, że z czasem trochę się zaniedbamy.

10. Oczy – po latach już nie chcą w nie patrzeć. Dlaczego?

 

jak zdobyć faceta

Fot. Thinkstock

CO POCIĄGA MĘŻCZYZN W STAŁYM ZWIĄZKU?

 

1. Uprzejmość – awans z miejsca 3. na 1.! Na dłuższą metę panowie doceniają przede wszystkim nasz ugodowy charakter i życzliwość.

2. Poczucie humoru – kolejna cecha nawiązująca do naszego charakteru, a nie wyglądu. W związku ma być wesoło i radośnie.

3. Umiejętności interpersonalne – i znowu zaskoczenie, bo nie oczy i ciało, ale umiejętność rozmowy znalazła się na podium.

4. Pociąg seksualny – dopiero na czwartym miejscu, co nie powinno nas specjalnie smucić. Okazuje się, że bliskość emocjonalna jest ważniejsza od tej fizycznej.

 

jak zdobyć faceta

Fot. Thinkstock

5. Inteligencja – nieco wyżej, niż w przypadku pierwszego wrażenia. Panowie marzą o związku z kobietą, która ma coś do powiedzenia i posiada przynajmniej minimalną wiedzę.

6. Uśmiech – spadek z 6. miejsca. Czyżby faceci nie wierzyli, że na dłuższą metę dadzą nam powody do uśmiechu?

7. Umiejętność słuchania – nowość na liście. Twój partner nie tylko chce słuchać tego, co masz do powiedzenia, ale mieć możliwość wyrażenia także swojego zdania.

 

jak zdobyć faceta

Fot. Thinkstock

CO POCIĄGA MĘŻCZYZN PRZY PIERWSZYM KONTAKCIE?

 

1. Pociąg seksualny – okazuje się, że to najważniejsza kwestia. Bez tzw. chemii panowie nie mają ochoty na pogłębienie znajomości.

2. Uśmiech – żaden z nich nie zainteresuje się smutasem, który wyrazem twarzy przeprasza za to, że żyje. Uśmiechaj się, nawet jeśli nie masz ku temu powodu.

3. Uprzejmość – faceci uwielbiają grzeczne kobiety, które potrafią się zachować w każdej sytuacji. Nie gustują raczej w tych pozujących na złe dziewczyny.

4. Poczucie humoru – jeśli nie potrafisz się śmiać i rozśmieszać innych, raczej nie przypadniesz mu do gustu. Powagę zachowaj na później.

5. Sylwetka – jaka? Każdy z nich ma inne preferencje, ale przynajmniej wiemy na pewno, że nasze ciało nie jest bez znaczenia.

jak zdobyć faceta

Fot. Thinkstock

6. Oczy – najlepiej duże i w ulubionym dla faceta kolorze. To też kwestia gustu, ale przynajmniej znalazły się wyżej, niż biust.

7. Inteligencja – dopiero pod koniec listy znalazło się miejsce dla naszego umysłu. Czyżby panowie obawiali się konkurencji?

8. Umiejętności interpersonalne – powinnaś być duszą towarzystwa, która potrafi zainteresować sobą nie tylko adoratora, ale także wszystkich wokół.

9. Zęby i usta – jedna z najmniej istotnych kwestii, ale wciąż ważna. Zęby powinny być równe i zdrowe, a usta odpowiednio duże.

10. Włosy – i po co się tak starać? Okazuje się mężczyźni najmniejszą wagę przykładają do naszego uczesania. Powinno być schludne i tyle.

 

Komentarze (1)

Ocena: 1 / 5
xyz (Ocena: 1) 15.01.2016 19:15
Chuju muju dzikie węże. Podpisujecie umowy z 12 latkami, które piszą tu "artykuły", czy to wasze córki?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo