Kobiece wyznania: Mój chłopak odszedł ode mnie, bo…

Oto najbardziej absurdalne powody rozstań. To wydarzyło się naprawdę!
Kobiece wyznania: Mój chłopak odszedł ode mnie, bo…
16.10.2015

Rozstania nigdy nie są przyjemne, zwłaszcza gdy jedno z partnerów nadal kocha swoją drugą połówkę. Zostajemy przecież pozbawieni tego, co znaliśmy najlepiej, a równocześnie dysponujemy bardzo nikłą wiedzą o tym, co nastąpi dalej.

Jakie są zatem najczęstsze powody rozstań? Dlaczego mężczyźni od nas odchodzą?

Przed Wami historie, które wydarzyły się naprawdę. Niestety.

koniec miłości

Zerwał ze mną, bo seks był nudny

- Nigdy nie przypuszczałam, że facet zerwie ze mną po 5 – jak mi się wydawało – udanych latach związku. A jednak Szymon pewnego wieczoru stwierdził, że nie może już dłużej być z dziewczyną, która w sypialni jest totalną nudziarą. Dodam tylko, że zawsze godziłam się na najróżniejsze gadżety, a pozycje z Kamasutry przerobiliśmy od A do Z. Nie zgodziłam się tylko na jedno: trójkąt. I to był powód, przez który zostałam porzucona. Mojemu szanownemu partnerowi zamarzył się numerek z dwoma dziewczynami. Odmówiłam, bo dla mnie to jak zdrada. No i mnie zostawił – wyznaje Agnieszka.

koniec miłości

Zostawił mnie, bo wszystkie moje koleżanki były już zaręczone

- To zabrzmi absurdalnie, ale mój facet zostawił mnie przez to, że nie miałam już wolnych koleżanek. Wszystkie były albo zaręczone, albo po ślubie. Niektóre miały już dzieci. Robert uznał, że on nie jest jeszcze gotowy na małżeństwo, a „poczuł, że ja tego już bardzo chcę”. Bzdura, nie przeszkadzało mi to, że żyjemy na kocią łapę. Wolał jednak ode mnie odejść niż spotykać się ze mną i czuć presję nie tyle z mojej strony, co ze strony moich znajomych. Popapraniec – denerwuje się Marta.

koniec miłości

Odszedł, bo jestem za ładna

- Mam 175 centymetrów wzrostu, długie, kręcone włosy i figurę klepsydry. Wiem, że podobam się facetom, a jednak kiedy byłam w związkach, nigdy na boku nie flirtowałam z żadnym chłopakiem. Jestem po prostu wierna. Mój eks nie mógł jednak znieść tego, że inni oglądają się za mną na ulicy. Był chorobliwie zazdrosny o to, że faceci się do mnie uśmiechają lub puszczają oczko. Zerwał więc ze mną, mówiąc: „Jesteś za ładna. Dłużej tego nie wytrzymam” – mówi Iza.

koniec miłości

Odszedł, bo po ciąży byłam „za luźna”

- Nienawidzę mężczyzn z całego serca. Przysięganie przed ołtarzem nic dla nich nie znaczy. To, że rodzi się im dzieci, również mają w d… I niech mi nikt nie mówi, że nie wolno uogólniać. Wszyscy faceci są tacy sami. Prędzej czy później zdradzą, bo niewierność mają we krwi. Mój mężulek odszedł ode mnie, kiedy nasz syn skończył rok. Wygarnął mi, że seks ze mną jest paskudny, bo po ciąży jestem za luźna i nie dostarczam mu przyjemności. Poza tym jestem grubasem z rozstępami. To jego słowa. Wychowuję dziecko sama, a jego przyszłej żonie z całego serca współczuję – mówi gorzko Karolina.

koniec miłości

Zostawił mnie, bo zakochał się w mojej matce

- Moja mama urodziła mnie, kiedy miała 17 lat. Od zawsze byłyśmy więc bardziej jak kumpelki niż matka i córka. Znajomi ją uwielbiali, bo zawsze siedziała z nami w pokoju, a nawet imprezowała. Miałam do tego totalny dystans, a wręcz cieszyła mnie jej otwartość, dopóki mój chłopak nie wyznał mi, że się w niej zakochał. Płakał i przepraszał, ale postanowił, że nie chce być ze mną i pragnie spróbować szczęścia z nią. Moja mama oczywiście go pogoniła i już nigdy więcej nie pojawił się w naszym domu – wspomina Magdalena.

koniec miłości

Odszedł, bo zarabiałam więcej od niego

- Trzykrotnie byłam porzucana przez to, że bardzo dobrze zarabiam i pracuję na kierowniczym stanowisku. Chcę jednak wyjaśnić, że nigdy żadnemu z moich facetów nie wypominałam niskiej pensji. Dla mnie nie jest ważne to, co ludzie mają w portfelu, tylko w głowie. Nie rzucę jednak dobrze płatnej posady tylko dlatego, że partnerzy wpadali przeze mnie w kompleksy. To ich problem, nie mój – twierdzi Agata.

A Wy z jakich powodów byłyście porzucane, dziewczyny?

Polecane wideo

Komentarze (85)
Ocena: 4.69 / 5
gość (Ocena: 4) 15.03.2021 22:21
Np. o przemocy w rodzinie.
odpowiedz
Pipi (Ocena: 5) 24.06.2019 06:21
Kobiety tak samo potrafią zostawiać mężczyzn z byle powodu, nawet częściej. W dzisiejszym nowoczesnym świecie wyzwolone panie mają niebotyczne wymagania co do facetów, hipergamia się to nazywa, dobrze zbadane zjawisko. 4 na 5 rozwodów inicjują kobiety, o czymś to świadczy.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.01.2016 02:03
moj odszedl po przeszlo 2 latach...bo spalam za dlugo w weekendy ..za pozno kladlam sie spac...chodzilam tylko na godzinne spacery,...a gdy chcialam uprawiac sex chociaz raz w tygodniu...mowil ze czuje sie pod presja...coz moje kochane ...jezeli to sa powody do odejscia...to bardzo prosze panowie...droga wolna!!!!
odpowiedz
Anonimowo (Ocena: 5) 21.10.2015 18:55
były stwierdził z dnia na dzień że mu się znudziłam. ;o
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.10.2015 03:51
Mnie facet zostawił po roku udanego związku (mieszkaliśmy razem) w dniu moich urodzin. Stwierdził że musi się jeszcze wyszaleć...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie