7 rzeczy, które sprawiają, że Twojemu facetowi odechciewa się zdrady

Powinnaś wiedzieć, co uchroni Cię przed niewiernością partnera.
7 rzeczy, które sprawiają, że Twojemu facetowi odechciewa się zdrady
01.10.2015

Mężczyźni postrzegani są jako płeć niewierna. Znany amerykański psycholog David M. Buss przekonuje, że zdradza od 30 do 50 proc. mężczyzn. Tylko właściwie dlaczego to robią? Bo mają to w genach? Bo korzystają z okazji? Bo nie potrafią zapanować nad testosteronem?

U kobiet zazwyczaj seks jest nierozerwalnie złączony z uczuciem. U mężczyzn – niekoniecznie. Wystarczy jakiś wabik, gest, uwodzicielskie spojrzenie, by natychmiast zapragnął znaleźć się z nieznajomą w sypialni. Nie robi mu różnicy, czy idzie do łóżka z kobietą, którą kocha, czy z taką, na której mu kompletnie nie zależy. Powód? Bo uważa to po prostu za seks. Tylko seks. Sam seks.

Istnieją jednak czynniki, które odbierają facetom ochotę na skok w bok. Przeczytaj koniecznie, co sprawia, że twojemu partnerowi odechciewa się zdrady!

zdrada w związku

Emocjonalna równowaga

Mężczyzna najczęściej zdradza kobietę wtedy, gdy nie czuje się przez nią kochany i doceniany. Tych uczuć szuka więc u drugiej. Jeśli natomiast jego kobieta wie, jak się o niego zatroszczyć, umie go wysłuchać i okazać mu miłość, facet nawet nie myśli o skoku w bok.

zdrada w związku

Podobne zarobki

Naukowcy udowodnili, że jeśli mężczyzna zarabia więcej od swojej partnerki, istnieje spore ryzyko, że zacznie ją zdradzać. Jeśli zarabia od niej mniej, prawdopodobieństwo skoku w bok wzrasta jeszcze bardziej. Natomiast jeśli pensja partnerów jest mniej więcej na podobnym poziomie, facet powinien dochować wierności.

zdrada w związku

Wierni kumple

Na mężczyzn ogromny wpływ mają ich kumple. Jeśli wszyscy dookoła zdradzają swoje partnerki i prowadzą dość swobodny tryb życia, nie łudź się, że twój ukochany pozostanie ci wierny. Jeśli trafisz między wrony, musisz krakać tak jak one…

zdrada w związku

Spokojny charakter

Mężczyzna, który jest bardzo żywiołowy, stara się na każdym kroku dostarczać sobie licznych wrażeń. Lubi adrenalinę i ryzyko, bez którego przecież nie ma zabawy. Taki ktoś zdradzi partnerkę o wiele szybciej niż spokojny, wyważony facet.

zdrada w związku

Liczna rodzina

Swego czasu przeprowadzono badania, z których wynika, że jedynacy są bardziej niewierni od mężczyzn, którzy wychowali się w licznej rodzinie. Ci drudzy wiedzą, że innych należy traktować z szacunkiem. Ci pierwsi natomiast są bardziej egoistyczni, roszczeniowi i nastawieni na własne szczęście.

zdrada w związku

Pochodzenie

Mężczyźni ze środkowego Zachodu zdradzają ponoć częściej od facetów pochodzących z innych rejonów świata.

Muzyka

To może wydać ci się dziwne, ale naukowcy udowodnili, że mężczyźni, którzy słuchają heavy metalu, zdradzają swoje partnerki dużo rzadziej niż ci, którzy lubią inne rodzaje muzyki.

Co Wy na to?

 

 

Komentarze (28)

Ocena: 4.86 / 5
Anonim (Ocena: 5) 02.10.2015 21:34
A może po prostu dobry seks??
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 02.10.2015 13:06
co za gówno..
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 02.10.2015 09:17
Dokładnie!!! Tylko beznadziejni zdradzaja!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.10.2015 01:00
a co zrobic zeby kobiecie odechcialo sie zdrady?
zobacz odpowiedzi (1)
Anonimka (Ocena: 5) 01.10.2015 23:46
Wiekszosc to brednie. Dużo zależy tez od kobiety. Jeżeli jakas będzie chciała uwieść faceta w związku to i tak jej sie uda. Pracuje jako testerki wierności wiec wiem cos o tym.
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo