7 typowych rzeczy, które mówią kobietom zakochani w nich mężczyźni (Usłyszałaś to już?)

Te zdania brzmią dla Ciebie znajomo?
7 typowych rzeczy, które mówią kobietom zakochani w nich mężczyźni (Usłyszałaś to już?)
25.09.2015

W jaki sposób sprawdzić, czy facet zakochał się w tobie po uszy?  Wystarczy, że dobrze nadstawisz uszu i uważnie przysłuchasz się temu, co mężczyzna do ciebie mówi. Jeśli w jego wypowiedziach wciąż powtarza się 7 zdań z naszej listy, gratulacje. Właśnie skradłaś mu serce!

„Hej śliczna!”

Istnieje niewielkie prawdopodobieństwo (ale jednak!), że facet, który wita się z tobą w ten sposób, zwraca się tak również do innych dziewczyn. Zazwyczaj jednak mężczyzna, który w kółko powtarza dziewczynie, jak bardzo jest atrakcyjna, naprawdę tak uważa. W dodatku nie dostrzega w niej żadnych wad. Jest dla niego ucieleśnieniem kobiecego piękna i uważa ją za swój ideał.

zakochana para

„Lubię, kiedy się uśmiechasz”

Pod tym niepozornym zdaniem kryje się komunikat: „Uwielbiam cię rozweselać i chcę, żebyś przy mnie zawsze była szczęśliwa!”. Czy takie myśli może mieć facet, któremu nie zależy? Oczywiście, że nie. Jest w tobie zakochany, i to bardzo.

zakochana para

„Nigdy nie potraktowałbym swojej dziewczyny w ten sposób”

Opowiedziałaś znajomemu, że twój eks nie zachował się wobec ciebie w porządku (zdradził cię, upokorzył, wyśmiał, obrzucił obelgami), na co kolega spojrzał wymownie w twoje oczy i rzekł: „Ja nigdy nie potraktowałbym swojej dziewczyny w ten sposób!”? To oczywisty komunikat! Ten chłopak chce z tobą być i traktować cię jak księżniczkę!

zakochana para

„Twoje oczy są takie piękne…”

Komplement na temat twoich oczu, ust, słodkiego noska, uśmiechu czy jakiejkolwiek innej rzeczy, związanej z tobą, to znak, że ten facet bacznie ci się przygląda i w dodatku bardzo podoba mu się to, co widzi. Gdyby tylko mógł, nie odrywałby od ciebie wzroku. On CHCE, żebyś wiedziała, jak piękna dla niego jesteś!

zakochana para

„Pozwól, że ja się tym zajmę”

To oczywiście możliwe, że chłopak wyrywa ci z rąk ciężkie siatki z zakupami tylko dlatego, że nie chce patrzeć na kruchą kobietę dźwigającą ciężary. Może być jednak również tak, że jest w tobie po uszy zakochany i chce ci pomagać na każdym kroku. Jeśli odnotujesz, że facet pojawia się w kryzysowych dla ciebie sytuacjach niczym rycerz-wybawiciel, tak – on cię kocha!

zakochana para

„Masz chłopaka?”

Drogie panie, nie da się zasygnalizować kobiecie swoich uczuć prościej niż właśnie poprzez takie pytanie. Ten chłopak koniecznie chce wiedzieć, czy jesteś w związku, bo pragnie mieć jasną sytuację. Zastanawia się, czy furtka jest otwarta i czy będzie mógł cię zdobywać. Jeśli usłyszy, że jesteś wolna, spodziewaj się w krótkim czasie zaproszenia na kawę. On rozpoczął ofensywę!

zakochana para

„Czego szukasz w facecie?”

Kiedy mężczyzna pyta kobietę o coś takiego, jest nią poważnie zainteresowany. Chce wybadać jej potrzeby, a potem wcielić się w rolę Tego Jedynego. Będzie na pewno usiłował sprostać twoim oczekiwaniom, więc zastanów się poważnie nad swoją odpowiedzią!

Słyszałyście od facetów te słowa, drogie Papilotki? Jesteśmy głodne szczegółów. Czekamy na Wasze komentarze!

Komentarze (23)

Ocena: 4.52 / 5
m (Ocena: 1) 28.09.2015 19:16
tragedia
odpowiedz
Anonim (Ocena: 3) 26.09.2015 14:32
To typowe dla gimbazów, dorosły mężczyzna trochę inaczej pokazuje swoje zainteresowanie kobietą. I nie zgadzam się z komentarzem, że przez net nie można nikogo fajnego poznać, ja poznałam chłopaka na sympatii i się spotykamy od 2 lat:)
odpowiedz
mery (Ocena: 5) 26.09.2015 10:44
Wypisujecie takie bebły, a pozniej małolaty myślą,że spotkały miłośc swojego życia.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 25.09.2015 22:00
wszystko to slyszalam juz od mojego chlopaka. jest . cudowny. kocham goa
odpowiedz
Ona (Ocena: 4) 25.09.2015 21:02
Wydaje mi sie, ze nie zawsze tk działa w ten sposób. Wg mnie ktoś może się bardzo szybko zauroczyć. Jednak pamiętajmy, przez internet nie ma sensu zaczynać jakichkolwiek bliższych znajomości...
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo