7 sygnałów, że najlepszy kumpel Twojego faceta podkochuje się w Tobie!

On może być w Tobie zakochany, a Ty nawet się tego nie domyślasz…
7 sygnałów, że najlepszy kumpel Twojego faceta podkochuje się w Tobie!
13.09.2015

Choć wśród mężczyzn panuje niepisana zasada „dziewczyny kumpla nie tykam”, fakty są takie, że wielu facetów skrycie fantazjuje o partnerkach swoich przyjaciół. Czasami zwykłe pożądanie zamienia się nawet w wyjątkowo silne uczucie, które ukrywane jest latami przed wszystkimi wokół. Być może również przed Tobą.

Jesteś ciekawa, czy najlepszy kumpel Twojego chłopaka podkochuje się w Tobie? Oto sygnały, które niezbicie o tym świadczą. Przeczytaj, a jeśli okaże się, że masz cichego wielbiciela – sama zdecydujesz, co zrobić z tą wiedzą.

pamiętniki wampirów

Kiedy kłócisz się z partnerem, jego kolega zawsze stoi po Twojej stronie

Kłótnie zdarzają się nawet w najlepszych związkach. Zazwyczaj jednak koledzy faceta stoją po jego stronie, podburzając go dodatkowo przeciwko przedstawicielkom płci żeńskiej. Jeśli zauważysz, że kumpel twojego chłopaka - za każdym razem, kiedy posprzeczasz się z ukochanym – wspiera ciebie, a nie jego, coś może być na rzeczy. Ten facet może czuć do ciebie coś dużo więcej niż tylko sympatię.

pamiętniki wampirów

Zwierza Ci się

Kiedy kolega twojego faceta ma jakiś problem i zwierza się z niego tobie, zamiast swojemu kumplowi, przygotuj się na to, że on może darzyć cię cieplejszymi uczuciami. Być może uważa cię za swoją bratnią duszę i twoja opinia na wszelkie kwestie jest dla niego najważniejsza.

pamiętniki wampirów

Prawi Ci sekretne komplementy

Kupiłaś sobie nowe perfumy, a kolega twojego faceta natychmiast to zauważył. Kiedy byliście sami wyszeptał ci, że ładnie wyglądasz i ładnie pachniesz, jednocześnie dodając, abyś nie mówiła o tym komplemencie swojemu facetowi… Nie oszukuj się – ten chłopak się w tobie zadurzył i coraz trudniej mu to ukryć.

pamiętniki wampirów

Zawsze ma dla Ciebie czas

Potrzebujesz jak najszybciej dostać się na drugi koniec miasta, ale twój ukochany akurat nie może cię podwieźć. Z pomocą oferuje się więc jego najlepszy przyjaciel… W dodatku nie chce nic w zamian. Wystarczy mu sama świadomość, że jakoś mógł ci pomóc. Chyba wiesz, co to oznacza..?

pamiętniki wampirów

Pisze do Ciebie wiadomości i SMS-y

Tak właściwie nie ma dnia, żeby przyjaciel twojego chłopaka nie wysłał ci czegoś śmiesznego na Facebooku lub w SMS-ie. Utrzymujecie ze sobą bardzo intensywny kontakt, choć na pierwszy rzut oka wydaje się on pozbawiony flirtu. Nie łudź się jednak. Ten facet musi coś do ciebie czuć, skoro woli pośmiać się i porozmawiać z tobą niż ze swoim najlepszym kumplem.  

pamiętniki wampirów

Lajkuje wszystkie Twoje zdjęcia

Bez względu na to, czy zamieścisz na Instagramie swoje selfie, czy zdjęcie bałaganu na własnym biurku, kolega twojego partnera zawsze, ale to zawsze to polajkuje. Od czasu do czasu zamieszcza również ciepłe komentarze, choć stara się nigdy nie przekroczyć cienkiej granicy. Boi się zdemaskowania.

pamiętniki wampirów

Wpatruje się w Ciebie

Kumpel twojego ukochanego wciąż się w ciebie wpatruje? Przyłapujesz go na ukrytych spojrzeniach nawet wtedy, gdy obok jest twój facet lub gdy umówiliście się na podwójną randkę? To nie jest przypadek. Ten chłopak wiele by dał, żebyś została jego dziewczyną. Wie jednak, że dopóki spotykasz się z jego przyjacielem, jest to niemożliwe.

Polecane wideo

Komentarze (3)
Ocena: 4.33 / 5
Anonim (Ocena: 5) 13.09.2015 21:05
Na szczęście wśród kolegów mojego chłopaka nie ma takiej rywalizacji. Wiem, że wielu z nich uważa mnie za atrakcyjną, ale to tyle. Dla niego to też komplement, że koledzy uważają, że ma ładną dziewczynę, ale żaden do mnie nie zarywa, bo nie ma u nich takiej głupie rywalizacji :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 3) 13.09.2015 10:52
Ja się podobam... bratu mojego faceta. To jest dopiero okropne :/ Najgorsze jest to, że jesteśmy kumplami od 15 lat i nie mam pojęcia co mu powiedzieć, żeby go nie zranić i nie stracić przyjaciela
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.09.2015 08:11
to musi byc so akward
odpowiedz

Polecane dla Ciebie