Tego NIGDY nie rób, by zaimponować facetowi! (Spis zachowań zakazanych)

Zamiast zyskać – stracisz w jego oczach.
Tego NIGDY nie rób, by zaimponować facetowi! (Spis zachowań zakazanych)
11.09.2015

Kiedy bardzo zależy ci na mężczyźnie, jesteś w stanie zrobić wszystko, by mu zaimponować. W całym swoim miłosnym uniesieniu postaraj się jednak zachować logiczne myślenie. Na początku znajomości łatwo bowiem popełnić błędy, które mogą na dobre przekreślić wasze szanse na zbudowanie trwałej relacji.

Sprawdź, czego NIGDY nie powinnaś robić dla chłopaka, by mu zaimponować. To przyniesie odwrotny skutek. Zamiast zyskać, tylko stracisz w jego oczach.

couple date

Nie wysyłaj mu seksownych zdjęć

Czasem na pewno kusi cię, żeby zaprezentować się facetowi od tej wyzwolonej, niegrzecznej strony. Chcesz mu zaimponować swoją zgrabną figurą i dać do zrozumienia, że w łóżku z pewnością by się z tobą nie nudził. Jednak podsyłanie mu półnagich fotek, na których jesteś w bieliźnie (lub co gorsza – bez), to nie jest dobry pomysł. Takim posunięciem na pewno nie zyskasz w jego oczach. Dla niego komunikat będzie oczywisty: jesteś łatwa.

couple date

Nie zamawiaj w restauracji wyłącznie wody

Kobiety bardzo często popełniają ten błąd. Umawiają się z chłopakiem w restauracji, a potem zamawiają wyłącznie szklankę wody lub dietetyczną sałatkę. Facet myśli sobie wówczas: „To po co my tu w ogóle przyszliśmy, skoro ona nic nie chce zjeść? Kolejna na diecie…”. Pokaż mężczyźnie, że jedzenie sprawia ci przyjemność. Takim zachowaniem zyskasz u niego więcej punktów.

couple date

Nie zażywaj narkotyków

Trafiliście na imprezę, na której większość osób wspomaga się trawką, extasy lub dopalaczami? Nie odurzaj się narkotykami tylko dlatego, żeby zaimponować facetowi. Twoja stanowcza odmowa postawi cię w bardzo dobrym świetle. Chłopak uzna, że nie potrzebujesz takich wspomagaczy, żeby dobrze się bawić.

couple date

Nie obgaduj swojego byłego

W porządku – twój były okazał się kawałem drania, ale wszelkie obraźliwe słowa na jego temat zachowaj dla siebie. Twój przyszły facet nie powinien wysłuchiwać tych inwektyw, bo jeszcze dojdzie do wniosku, że jeśli wam również nie wyjdzie – obsmarujesz go za plecami przed kolejnym chłopakiem.

couple date

Nie udawaj nieporadnej

„Ojejku, nie umiem tego zrobić, pomożesz mi?” – w tym zdaniu nie ma nic niewłaściwego, dopóki nie powtarzasz go zbyt często. Nie udawaj osoby nieporadnej i niezaradnej tylko po to, by wzbudzić w chłopaku litość i zmusić go do opieki nad tobą. Pokaż mu, że potrafisz być niezależna – to spodoba mu się o wiele bardziej.

couple date

Nie zmieniaj dla niego stylu ubierania

Jeśli do tej pory ubierałaś się dziewczęco, nie kupuj sobie raptem tuzina rockowych ciuchów, bo „jemu podoba się taki styl”. Skoro zwrócił na ciebie uwagę to znaczy, że spodobałaś mu się taka, jaka jesteś. Nie zmieniaj się na siłę. Bądź sobą – on właśnie tego od ciebie oczekuje.

Polecane wideo

Komentarze (8)
Ocena: 4.88 / 5
Anonim (Ocena: 5) 11.09.2015 17:46
Ja na pierwszej randce z moim mężem byłam przed okresem i głodna jak wilk.. zamówiłam hamburgera i poprosiłam o dodatkowy majonez, czego normalnie nie robie.. do dziś mąż sie z tego śmieje ale jest mężem :)
odpowiedz
Clash (Ocena: 4) 11.09.2015 12:35
Znaczy się, mam zmieniać swoje przyzwyczajenia żywieniowe tylko po to, by zaimponować facetowi?
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 11.09.2015 11:37
Co do zdjęć - w związkach z kilkuletnim stażem to akurat fajna sprawa ;)
odpowiedz
expartner.info (Ocena: 5) 11.09.2015 07:34
Opisz lepiej byłego partnera na expartner.info pośmiejmy się z niego razem.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.09.2015 02:06
szczerze mówiac, z ta niezaleznoscia to bym też nie przesadzala w drugą stronę. kazda kobieta,ktora znam i ktora jest zbyt samodzielna,robi za duzo,taka zosia samosia,jest wykorzystywana przez swojego faceta,ktoremu jest to na rękę. chamstwo z jednej strony,a z drugiej strony troche taka kastracja faceta.lepiej chyba dawać im sie wykazywać
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie