7 powodów, dlaczego powrót do byłego to wcale nie musi być zły pomysł

To, że kiedyś Wam nie wyszło, wcale nie oznacza, że powinnaś go skreślić.
7 powodów, dlaczego powrót do byłego to wcale nie musi być zły pomysł
03.09.2015

Mówi się, że nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki. Jeśli zamykamy w życiu jakiś rozdział, to znaczy, że tak właśnie miało być. Nie warto wracać do czegoś, z czego świadomie zrezygnowałaś. Nawet wtedy, kiedy wydaje Ci się, że nie ma innego wyjścia i nic lepszego już Cię nie spotka. Powrót do byłego chłopaka to najgorsza z możliwych opcji. Czy aby na pewno?

Panuje powszechne przekonanie, że lepiej być samą, niż naiwnie wierzyć w przemianę eks-kochanka. Czasami jednak, wbrew zdrowemu rozsądkowi i radom najbliższych, podejmujemy to ryzyko. Otwieramy na nowo zamknięty wcześniej rozdział, licząc na to, że uda się dopisać do niego jeszcze coś dobrego. A to wcale nie jest niemożliwe.

Istnieje przynajmniej kilka powodów, dlaczego warto się nad tym zastanowić. Były partner nie musi być przykrym wspomnieniem. Może naprawdę jesteście sobie pisani?

powrót do byłego

ON MÓGŁ SIĘ ZMIENIĆ

Ludzie się nie zmieniają? To nie jest do końca prawda. Traumatyczne przeżycia potrafią zrobić przemeblowanie w głowie nawet najtwardszego człowieka. Jeśli rozstanie wynikało z Twojej decyzji, on mógł to bardzo przeżyć (nawet jeśli udawał, że kompletnie go to nie rusza). Odrobina rozpaczy i przemyśleń jeszcze nikomu nie zaszkodziła. Tak, on mógł się zmienić i najprawdopodobniej zrobił to dla Ciebie.

powrót do byłego

PODŚWIADOMIE CZUJESZ, ŻE TO „TEN”

Gdyby było inaczej, nawet byś się nad tym nie zastanawiała. To prawda, że za pierwszym razem Wam nie wyszło, ale to nie powód, żeby przekreślać faceta raz na zawsze. Najwyraźniej wciąż między Wami iskrzy i wcale nie jest powiedziane, że powrót do siebie będzie wyłącznie powtórką z rozrywki. Czasami warto zaufać przeczuciu i nie słuchać złotych rad w stylu „były powinien zostać byłym”. Obudowa związku to nie desperacja, ale szansa, którą wzajemnie sobie dajecie.

powrót do byłego

COŚ MUSI WAS ŁĄCZYĆ

Zdarzają się związki oparte wyłącznie na fizycznej fascynacji, ale jeśli nazywałaś go kiedyś swoim chłopakiem i wytrwaliście ze sobą jakiś czas, musiało chodzić o coś więcej. Nikt nie mówi, że na pewno była to miłość, ale to nie oznacza, że prawdziwe uczucie nie może rozkwitnąć właśnie teraz. Ty myślisz o powrocie do niego, on nie ma nic przeciwko... Czy tak zachowują się ludzie, którzy są sobie zupełnie obojętni?

powrót do byłego

DOBRZE SIĘ ZNACIE

Skoro byliście już kiedyś ze sobą, to znaczy, że zdążyliście się poznać. Były chłopak najprawdopodobniej niczym Cię już nie zaskoczy, ale to wcale nie musi być takie złe. Przynajmniej wiesz, czego możesz się po nim spodziewać. Pamiętasz doskonale, co Ci się w nim podobało, on dobrze wie, czym zdążył Cię kiedyś zranić. Burzliwa przeszłość może być zapowiedzią stabilnej przyszłości. Unikniecie błędów z przeszłości.

powrót do byłego

MACIE WSPÓLNYCH ZNAJOMYCH

Z jednej strony to przeszkoda, bo zaraz mogą pojawić się głosy, że to kiepski pomysł, wcale do siebie nie pasowaliście i nie powinniście być razem. Z drugiej – unikniecie sytuacji, kiedy trzeba wejść w nowe otoczenie i dopasować się do przyjaciół partnera. Macie to już dawno za sobą, a to na pewno ułatwi życie towarzyskie. Nie wspominając o tym, że nie będziesz już musiała się zastanawiać, czy wypada Ci się do kogoś odezwać, skoro poznałaś go przez byłego chłopaka. On już nie będzie były i wszystko wróci do normy.

powrót do byłego

NIE MUSISZ ZACZYNAĆ WSZYSTKIEGO OD NOWA

Każdy nowy związek dzieli się na wiele etapów. Poznawanie siebie, swoich znajomych, rodzin, odkrywanie wzajemnych pragnień, pierwsze nieśmiałe rozmowy o planach na przyszłość, wyznawanych wartościach. W najmniej oczekiwanym momencie może się okazać, że daleko Wam do pełnej zgodności i nic z tego nie wychodzi. Nie trudno wtedy o depresję, bo sporo zainwestowałaś i wszystko poszło na marne. W tej sytuacji będzie łatwiej, bo macie to już za sobą.

powrót do byłego

JESTEŚ BOGATSZA O DOŚWIADCZENIE ROZSTANIA

Teoretycznie nie ma w tym nic dobrego, ale prawda jest taka, że najwięcej uczą nas sytuacje niezbyt przyjemne. To właśnie w takich momentach przekonujemy się, kim tak naprawdę jesteśmy i czego oczekujemy od życia. W przypadku rozstania może się także okazać, że chociaż miałaś mu wiele do zarzucenia, zwyczajnie nie potrafisz bez niego funkcjonować. Jest Ci bliższy, niż wcześniej myślałaś. Skoro to przetrwaliście i myślicie o powrocie do siebie – już nic Was nie złamie.

Polecane wideo

Komentarze (20)
Ocena: 4.75 / 5
Doreen (Ocena: 5) 10.01.2022 17:38
przede wszystkim pozwól mi zacząć od stwierdzenia, że nadal nie mogę uwierzyć moim oczom, że mój były, który zostawił mnie dla innej kobiety, wrócił do moich ramion, co było możliwe dzięki pomocy tego wielkiego człowieka zwanego greatmutaba i jestem tutaj, pozwalając całemu światu wiedzieć, co ten wielki człowiek jest w stanie zrobić, ponieważ zastąpił mnie swoimi mocami, jeśli jesteś tam, mając problemy z uzyskaniem twojego ex back lub jesteś pacjentem z rakiem lub masz jakikolwiek inny problem lub byłeś bezdzietny, możesz dodać go na WhatsApp + 2348054681416
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.11.2021 16:55
Widziałam w sieci komentarz, jak UDAMA ADA sprowadziła swojego męża, który wyjechał na tygodnie. Skontaktowałem się z Buddą, powiedział mi co mam robić i zrobiłem zgodnie z jego instrukcjami. To wszystko, nagle wszystko się zmieniło. Teraz znów jestem szczęśliwy. Jeśli przeżywasz trudne chwile w swojej rodzinie, firmie i życiu, możesz skontaktować się z UDAMA ADA poprzez e-mail: ( udamaada @ gmail com ) Tekst WhatsApp +27 (658) 978-226
odpowiedz
Andrea Santa (Ocena: 5) 03.06.2020 03:40
Chcę skorzystać z okazji, aby podziękować chubygreat za to, co zrobił dla mnie i mojej rodziny za przywrócenie spokoju w moim domu. chubygreat przywrócił męża, który zostawił mnie innej kobiecie przy pomocy pracy z zaklęciami. możesz skontaktować się z chubgreat, podając następujące dane, e-mail chubygreat at g mail .com lub whatsapp 2348165965904.
odpowiedz
mareij (Ocena: 5) 03.05.2020 02:49
Dzięki zaklęciom wiążącym miłość, które zrobił dla mnie Dr Kwale, udało mi się odzyskać moją żonę i dwoje nastoletnich dzieci. Jestem dzisiaj bardzo szczęśliwy i chcę po prostu udostępnić to online, abyś mógł otrzymać zaklęcie zjednoczenia, aby odzyskać swoich bliskich. Skontaktuj się z Dr.Kwale za pośrednictwem jego adresu e-mailowego [email protected] gmail. com lub Whats-App Dr Kwale na 002348056141089.
odpowiedz
Plotkowiak (Ocena: 4) 15.02.2020 13:56
co za niesamowity dar od Boga. Jestem zaskoczony mocą, jaką posiada rzucający zaklęcia. chubygreat to bardzo dobry i zaufany Mag, który dokonał cudów i zmienił życie. pomógł wielu w ich związku żyć i inne problemy zdrowotne, a nawet problemy społeczne, nazywam go lekarzem wszystkich. spotkałem go, gdy desperacko chciałem zwrócić męża, który zostawił mi parę miesięcy temu. udałem się w kilka miejsc w poszukiwaniu pomocy bezskutecznie, dopóki nie przeszedłem przez Google i spotkałem jego zeznanie, w jaki sposób pomógł komuś zdobyć pewną sumę pieniędzy, która była jego własnością przez jego poprzednią firmę. chociaż ten problem nie jest związany z moim, ale bazuję na tym, że robi cuda, postanowiłem się z nim skontaktować, ponieważ jego adres e-mail i numer WhatsApp zostały wyraźnie napisane. skontaktowałem się z nim i powiedziałem mu o moim problemie, a on obiecał mi pomóc. a kiedy zrobiłem wszystko, co powiedziałem, że powinienem zrobić i zapewnić, powiedział mi, że za dwa dni mój mąż wróci, ale wątpiłem, czy tak będzie. ale ku memu największemu zdziwieniu nadszedł dwa dni i w południe o godzinie 13, kiedy ktoś zapukał do moich drzwi i oto był to mój mąż Maxwell. możesz skontaktować się z tym wspaniałym człowiekiem za pomocą następującego ..... WhatsApp 2348165965904, możesz również wysłać e-mail na adres chubygreat @gmail. com.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie