Reguła dwóch pierwszych randek: Co odstrasza facetów? (7 rzeczy, które skazują Cię na miłosną porażkę)

Dwa pierwsze spotkania będą kluczowe dla rozwoju nowej znajomości. Przeczytaj, na które z Twoich zachowań facet zareaguje… ucieczką.
Reguła dwóch pierwszych randek: Co odstrasza facetów? (7 rzeczy, które skazują Cię na miłosną porażkę)
07.08.2015

Pierwsza randka z cudownym facetem już za tobą, a ty jesteś szczęśliwa, że wszystko poszło po twojej myśli? Zrobiłaś doskonałe pierwsze wrażenie, więc uważasz, że teraz wszystko potoczy się już gładko? Nie ciesz się zawczasu, bo jeszcze… wszystko możesz popsuć.

Tak naprawdę to dwa początkowe spotkania są kluczowe dla rozwoju nowej znajomości. Nawet jeśli chłopak jest tobą oczarowany po pierwszej randce, na kolejnej zwróci szczególną uwagę na kilka drobiazgów.

Co sprawi, że trzeciego spotkania nie będzie?

randka

Upijanie się

To dobrze, że czujesz się przy nowym chłopaku swobodnie, ale w kwestii picia alkoholu zachowaj umiar. Co za dużo, to niezdrowo. Jeśli chłopak zobaczy, że upiłaś się niemal do nieprzytomności, a potem wymiotowałaś w toalecie, nie spotka się z tobą kolejny raz.

randka

Nieuczciwość

Unikaj mówienia nieprawdy na swój temat na pierwszej randce. Kłamstwo ma krótkie nogi. Jeśli na drugim spotkaniu wyjdzie na jaw, że mijałaś się z prawdą, trzeciej randki nie będzie. Szczerość to podstawa udanego związku.

randka

Zazdrość

Wystarczyło, że facet uśmiechnął się do kelnerki, byś gorzko zwróciła mu uwagę? Moja droga, na sceny zazdrości jest jeszcze stanowczo za wcześnie. Mężczyźni bardzo tego nie lubią, dlatego jeśli zrobisz chłopakowi awanturę, on ucieknie gdzie pieprz rośnie. Udowodnij partnerowi, że na twoją zazdrość to trzeba sobie zapracować, tzn., że musi ci na kimś zależeć, abyś była zazdrosna. To spodoba mu się dużo bardziej.

randka

Za dużo, za szybko

Dopiero co skończyliście jeść przystawki, kelner nie zdążył jeszcze podać dania głównego, a ty już zdążyłaś zapytać chłopaka, ile chciałby mieć w przyszłości dzieci. Uznałaś, że skoro nie rozmawialiście o planach na życie na poprzedniej randce, teraz nadeszła na to odpowiednia pora. Nie, nie i jeszcze raz nie! Posiadanie rodziny to drażliwa kwestia. Facet pomyśli, że chcesz go usidlić. Postanowi uciec, zanim zarzucisz na niego sidła.

randka

Łzy

Pamiętałaś doskonale, aby na pierwszej randce nie poruszać tematu eks. Teraz jednak poznajesz się z nowym facetem coraz lepiej. Zapragnęłaś więc na drugim spotkaniu otworzyć przed nim serce i wyjawić mu traumatyczne szczegóły na temat swojego ostatniego rozstania. Mówiłaś, płakałaś, ba! zanosiłaś się szlochem! On co prawda słuchał i pocieszał, ale nie licz na jego wrażliwą duszę. Taka dawka emocji to dla niego stanowczo za dużo jak na początek nowej znajomości. Pomyśli, że wciąż jesteś zraniona i potrzebujesz czasu, zanim wejdziesz w nowy związek. Wycofa się.

randka

Obsesja wyglądu

Wiesz, co bardziej kręci facetów, niż idealny makijaż i perfekcyjnie zrobiona fryzura? Pewność siebie! Dla chłopaka nie będzie ważne to, czy wystaje ci jakiś niesforny kosmyk z koka lub czy kreska, zrobiona eyelinerem, jest równa. Pewnie nawet tego nie zauważy. Zwróci natomiast uwagę na twoje zachowanie. Im pewniejsza siebie będziesz (nie myl tego z zarozumiałością), tym seksowniejsza mu się wydasz.

randka

Kontrola

Nie znosisz zapewne, gdy ktoś dyktuje ci, jak masz się ubierać i jak zachowywać. Faceci również tego nie lubią. Jeśli nie odpowiada ci coś w postępowaniu tego chłopaka, być może nie jest osobą, z którą powinnaś się spotykać. Nie wychowuj go, a już zwłaszcza nie rób tego na pierwszych randkach.

Komentarze (7)

Ocena: 5 / 5
Agnieszka (Ocena: 5) 08.08.2015 15:56
Dobrze znać te zasady umawiając się z facetem poznanym na darmowym portalu dyskoteka.co :) zajrzyjcie, czekam tam mnóstwo interesujących osób. Pozdrawiam
odpowiedz
Kasia (Ocena: 5) 08.08.2015 13:02
A u mnie była pierwsza randka, po kilku dniach następna i kolejna... I tak przez ponad 2 miesiące. A teraz on się w ogóle do mnie nie odzywa. Jak napisalam do niego to pisaliśmy całkiem normalnie a na koniec "będziemy w kontakcie" i cisza... A tak fajnie sie dogadywaliśmy...
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 08.08.2015 08:43
E tam, ja nie robię tych wszystkich rzeczy, a i tak jestem sama.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 07.08.2015 19:07
chcialabym pojsc na randke :( jakakolwiek
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.08.2015 01:18
ostatnie spotkanie jest najwzaniejsze, najwiecej dowiadujemy sie wtedy o czlowieku. ludzi poznaje sie po tym jak koncza a nie jak zaczynaja
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo