6 prostych kroków, aby stać się dziewczyną jego marzeń (Nie będziesz zachwycona!)

Miało być zabawnie, a wyszło bardzo przygnębiająco. Naprawdę tego od nas oczekują?
6 prostych kroków, aby stać się dziewczyną jego marzeń (Nie będziesz zachwycona!)
05.08.2015

Chyba każda z nas zastanawia się na tym, jak zaimponować mężczyźnie, a później zatrzymać go przy sobie na długie lata. Wkrótce dochodzimy do wniosku, że nie będzie to takie proste. Idealna kandydatka powinna być piękna, zgrabna, mądra, wyrozumiała, namiętna, odpowiedzialna, a momentami także nieprzewidywalna. Sporo, jak na jedną drobną istotę, którą jesteś. Zanim jednak popadniesz w depresję i stwierdzisz, że nic z tego nie będzie, powinnaś to przeczytać...

Okazuje się, że sprawa wcale nie jest beznadziejna. Dziennikarki portalu BuzzFeed twierdzą nawet, że ideałem może stać się każda z nas. Co ciekawe, obędzie się bez wizyty u chirurga plastycznego i psychologa, który wyprostuje naszą osobowość. Wystarczy 6 prostych kroków!

Publikacja pt. „Jak stać się dziewczyną marzeń dla swojego faceta” miała być tylko niewinną satyrą, ale poruszyła kilka fundamentalnych kwestii. Nagle okazuje się, że na nic nasze dotychczasowe starania. Faceci oczekują od nas czegoś innego...

x

KROK 2

Nie pokazuj się nigdy w przepoconej koszuli nocnej, wyciągniętych getrach, ani poplamionym podkoszulku. Już od rana zachwyć go widokiem Twojej krótkiej spódniczki i dopasowanego topu, który podkreśli to, co trzeba. Od świtu powinnaś przypominać jego własną lalkę Barbie.

love

KROK 4

Zainwestuj w dobre kosmetyki przeciwzmarszczkowe, które powinnaś nakładać na twarz każdego dnia. Nawet jeśli wciąż wyglądasz jak dziecko. Facet musi mieć pewność, że dbasz o siebie i będziesz broniła się rękami i nogami przed pierwszymi objawami starzenia. To da mu pewność, że jeszcze przez kilka lat Twoja twarz się nie rozsypie.

x

KROK 3

Kiedy spożywacie razem posiłki, powinnaś bardzo uważać na to, co spożywasz. Autorki publikacji twierdzą, że najlepszym wyborem będzie kawałek selera naciowego. W ten sposób utwierdzisz go w przekonaniu, że jesteś jego małym aniołkiem z jeszcze mniejszym żołądkiem. Kaloryczne przekąski nie wchodzą w grę, bo tym możesz go zniesmaczyć i zaniepokoić.

x

KROK 1

Autorki zachęcają do tego, abyś wstała już o 3 nad ranem. Wszystko po to, abyś mogła zachwycić go swoim naturalnym wyglądem po kilku godzinach spania na twarzy. Masz wyglądać sexy, ale on nie może się zorientować, że to zasługa makijażu. Ta kwestia nie istnieje i zawsze powinnaś wykonywać go w tajemnicy. Tych kilka godzin, zanim on wstanie, powinno wystarczyć.

 

love

KROK 5

Komora do krioterapii powinna być Twoją nową ulubioną miejscówką na spędzanie wolnego czasu. Najlepiej zainwestuj w karnet uprawniający Cię do systematycznych wizyt. W końcu, im bardziej zamrozisz swoje ciało, tym mniejsze prawdopodobieństwo, że za kilka lat będziesz wyglądała jak własna matka. Gdyby to zależało od facetów, nie wypuszczaliby nas stamtąd. Chyba, że na kilka minut do sypialni, ale po wszystkim powinnaś tam wrócić.

love

KROK 6

Autorki humorystycznego poradnika (po przeczytaniu którego wcale nie jest nam do śmiechu) zalecają, abyś towarzyszyła mu przy piciu piwa. Możesz trzymać butelkę w dłoni, a nawet sączyć złocisty napój, ale pod żadnym pozorem go nie połykaj. Niech wie, że jesteś fajną dziewczyną, która lubi piwo, ale bez ryzyka, że od niego przytyje.

To byłoby całkiem zabawne, gdyby nie było chociaż trochę prawdziwe...

Komentarze (39)

Ocena: 3.15 / 5
beka (Ocena: 5) 06.01.2016 17:28
"To byłoby całkiem zabawne, gdyby nie było chociaż trochę prawdziwe..." Autorki postanowiły sobie zażartować i to jest widoczne właśnie w tym zdaniu. Dokładnie chodzi o słowo "chodziaż" bo każdy mężczyzna jak i kobieta chcą ideału, ale jednak to charakter decyduje o przyszłości związku ;) Pozdrawiam
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.12.2015 11:43
Tytuł tego artykułu powinien brzmieć: "Chcesz zostać własną niewolnicą to mamy dla Ciebie 6 rad" a podtytuł powinien brzmieć:"Dzięki tym trikom nie tylko zostaniesz własną niewolnicą, ale także będziesz mogła: udawać kogoś kim nie jesteś, pokazać że nie masz własnej wartości(bo wszystko robisz pod faceta) i uzależnisz się i swojego chłopaka do trwania w toksycznym związku, no to do dzieła!"
odpowiedz
DOMI (Ocena: 1) 10.08.2015 01:01
NA 2 SKONCZE BO TO JAKAŚ PORAŻKA, ŻENADA I NIE WIEM JAK JESZCZE TO OKREŚLIĆ.... TAK... TO TRZEBA PRZEKAZAĆ WIELKIMI LITERAMI :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 07.08.2015 22:27
to jest straszne, jakaś żenada
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 07.08.2015 01:10
...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo