12 rzeczy, które odstraszą każdego faceta

Jeśli masz którąś z nich na sumieniu, on szybko od Ciebie ucieknie. Tak twierdzą specjaliści zajmujący się związkami.
12 rzeczy, które odstraszą każdego faceta
30.07.2015

Psychologowie z uporem maniaka przekonują nas, że powinnyśmy być zawsze sobą. Nie warto podążać za ustalonym wcześniej scenariuszem, ani pozować na kogoś, kim nie jesteśmy. Naturalność broni się sama. Brzmi świetnie, ale nie zawsze się sprawdza. W relacjach z płcią przeciwną warto czasami schować język za zębami i nie wykonywać zbyt gwałtownych ruchów. Chyba, że chcesz spłoszyć wymarzonego faceta.

Eksperci zajmujący się relacjami damsko-męskimi zalecają powściągliwość. Obiekt naszych westchnień nie musi wiedzieć o nas wszystkiego. Nie powinien być także świadkiem naszych irracjonalnych zachowań. Grunt, to postępować zgodnie z tym, czego same oczekujemy od partnera. Poradnik autorstwa Laury Yates and Genevieve Zawady, który ukazał się na łamach „Daily Mail”, pomoże Ci osiągnąć mistrzostwo w podrywie.

Autorki, na podstawie własnych doświadczeń i obserwacji, wskazały na 12 rzeczy, które najbardziej irytują mężczyzn. Jeśli masz którąkolwiek z nich na sumieniu – nie dziw się, że do tej pory faceci od Ciebie uciekali...

x

NIE MASZ PRZYJACIÓŁ

Faceci uwielbiają kobiety, które wiodą aktywne życie towarzyskie. Obawiają się tych z nas, które siedzą całymi dniami w domu, a ich jedynym towarzystwem jest ukochany kot. Znajomi i przyjaciele to doskonały temat do rozmowy, a kiedy ich zabraknie, Ty nie za bardzo masz o czym opowiadać. Wieje nudą.

JESTEŚ PRZESADNIE ZAZDROSNA

Panowie lubią czuć, że są dla nas ważni, ale bez przesady. Z reguły nie czerpią żadnej przyjemności ze scen zazdrości, zwłaszcza jeśli te nie mają żadnych podstaw. Pociągają ich kobiety pewne swojej wartości i stabilne emocjonalnie. Czasami warto wręcz przybrać pozę kogoś, komu na niczym i na nikim nie zależy. To znacznie lepsze od nadwrażliwości.

x

WYSYŁASZ ZA DUŻO SMS-ÓW

Jedna, dwie wiadomości dziennie zupełnie wystarczą. Mężczyźni nie przepadają za tą formą kontaktu, więc kiedy zasypujesz go kilkudziesięcioma SMS-ami dziennie, może tego nie wytrzymać. Jeśli masz coś ważnego do powiedzenia – zadzwoń. Biedak nie będzie musiał dobierać słów i zastanawiać się, jak odczytasz jego krótką wiadomość.

NIE MASZ ŻADNYCH PASJI

Czytanie książek, oglądanie filmów i zakupy zupełnie się nie liczą. Chodzi o aktywności, które wykonujesz na świeżym powietrzu. Płeć przeciwna uwielbia kobiety, które uprawiają sport, spacerują, wspinają się po górach, żeglują lub cokolwiek, przy czym można poczuć wiatr we włosach. Jeśli rzadko wychodzisz z domu – to może być dla niego podejrzane.

x

DZIECIĘCY TON

Czasami robimy to zupełnie bezwiednie, ale czas zacząć się kontrolować. Faceci nie znoszą kobiet, które podwyższają głos, zdrabniają słowa i traktują swojego partnera jak małe dziecko. Ty też nie udawaj bobasa, bo to wcale nie jest dla nikogo słodkie. Wręcz przeciwnie – raczej niepokojące.

JESTEŚ ZABORCZA

Coś z tego wyszło, jesteście razem, nie widzisz poza nim świata, ale... to nie powód, aby i on musiał ze wszystkiego rezygnować. Mężczyzna to istota niezależna, która powinna mieć pełną swobodę działania. Nie pozwól na to, aby musiał z Twojego powodu rezygnować ze swoich pasji albo odcinał się od swoich znajomych. Nie będzie wtedy szczęśliwy, a to odbije się też na Tobie.

x

OCZERNIASZ INNE KOBIETY

Mamy do tego słabość i wydaje nam się, że facetom jest wszystko jedno, jak wyrażamy się o swoich koleżankach. Błąd! Oni bardzo nie lubią, kiedy przejawiamy nienawiść do kogokolwiek. Chamskie komentarze i oskarżenia wobec innych kobiet są dla nich ostrzeżeniem – być może robisz to samo w stosunku do niego, kiedy on tego nie słyszy.

DRAMATYZUJESZ

Płaczesz z byle powodu i ciągle jesteś z czegoś niezadowolona? Odmawiasz wyjścia do kina, bo nie radzisz sobie z włosami i nie masz się w co ubrać? Szukasz problemu we wszystkim, byle tylko się nad sobą poużalać? Mamy złą wiadomość – na dłuższą metę on tego nie wytrzyma i podziękuje Ci za znajomość.

x

WYWIERASZ NA NIM PRESJĘ

Na deklaracje przyjdzie kiedyś czas. Najważniejsze, aby marzenia dotyczące przyszłości były Waszymi wspólnymi. Nie dopuść do sytuacji, kiedy on poczułby się do czegoś zmuszony. Ciągłe rozmowy o ślubach i dzieciach wyprowadzą z równowagi nawet największego twardziela. Zwłaszcza, jeśli jeszcze słabo się znacie.

JESTEŚ ZBYT SZCZERA

Nikt nie mówi o tym, abyś kłamała czy zatajała prawdę, ale facet nie musi wiedzieć o wszystkim. Przynajmniej na początku znajomości. Pozwól, aby poznawał Cię etapami. Jeśli od razu zaczniesz mu opowiadać o swoich doświadczeniach, chorobach, planach i innych dolegliwościach, może stracić ochotę na ciąg dalszy.

x

JESTEŚ NADOPIEKUŃCZA

Kolejny raz przypominamy, że mężczyzną naprawdę trudno sterować. Panowie muszą mieć swobodę działania, bo w przeciwnym razie zaczynają się w związku dusić. Co innego dbać o swojego partnera, a co innego go ubezwłasnowalniać. Nie mów mu, co powinien jeść, nie kupuj mu ubrań, nie dobieraj znajomych. Możesz coś delikatnie zasugerować, ale nigdy nie stawiaj twardych warunków.

OCZEKUJESZ, ŻE ZA WSZYSTKO ZAPŁACI

Czym innym jest pokrycie rachunku za jedną kolację, a czym innym fundowanie każdej innej przyjemności. Zaproponuj od czasu do czasu, że to Ty zapłacisz albo podzielicie się wydatkami. Najprawdopodobniej nie będziesz musiała tego robić, ale przynajmniej daj mu do zrozumienia, że jesteś na to gotowa.

Komentarze (14)

Ocena: 3.71 / 5
wrrrr (Ocena: 1) 03.08.2015 15:37
ale pierdoły....
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.08.2015 17:41
wiecie co, wydaje mi sie, ze bylabym naprawde dobra partnerka :) moze juz czas sie w koncu zakochac :)
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 31.07.2015 18:40
Ten artykuł chyba pisał jakiś facet który jest zasranym egoistą nie szanujacym kobiet
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.07.2015 14:59
Dobre! Artykuł radzi jak przestać być kobietą! Myślę, że chociaż jedna z tych rzeczy pasuje do każdej z nas. To wszystko jest normalne. Faceci też nie są idealni, dajcie spokój. Jestem w szczęśliwym związku już 3 lata, a większość z tych rzeczy odnosi się/odnosiło do mnie i do mojego faceta TEŻ. A przyszłości bez bycia ze sobą sobie oboje nie wyobrażamy. Po prostu bądźcie sobą dziewczyny, a znajdzie się taki, który pokocha was bezgranicznie :) czy robicie te rzeczy, czy nie... On was pokocha z całym waszym wachlarzem wad no i oczywiście zalet :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.07.2015 23:36
każdy powod jest dobry aby odejść od dziewczyny czy na odwrot,a niektórzy to maja wymagania tylko nie swoim kosztem
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo