8 SMS-ów, które facet wysyła kobiecie TYLKO WTEDY, gdy jest w niej zakochany

Dostałaś już od niego którąś z tych wiadomości?
8 SMS-ów, które facet wysyła kobiecie TYLKO WTEDY, gdy jest w niej zakochany
14.07.2015

Miłość jest jedną z tych rzeczy, którą można zrozumieć dopiero wówczas, gdy się jej doświadczy. Na początku związku może ci się wydawać, że jesteś w swoim partnerze zakochana, ale rok później dochodzisz do wniosku, że dopiero teraz kochasz go naprawdę.  Wtedy było to tylko zauroczenie. Nie łączyło was przecież tyle wspomnień i tyle wspólnych spraw – z każdym dniem angażowaliście się uczuciowo coraz mocniej.

O ile swoje uczucia możesz rozszyfrować łatwo, o tyle tego, co czuje do ciebie partner, możesz się tylko domyślać. Podpowiemy ci jednak dzisiaj, po czym poznasz, czy on jest w tobie zakochany po uszy.Oto 8 SMS-ów które facet wysyła do dziewczyny TYLKO WTEDY, gdy bardzo ją kocha.

Dostałaś już którąś z tych wiadomości?

zakochany mężczyzna

„Jestem z Ciebie taki dumny”

Duma wynika z miłości. Jeżeli mężczyzna pisze coś takiego swojej partnerce, oznacza to, że nie tylko jest bardzo zaangażowany w tę znajomość, ale również podświadomie czuje, że trafił na wyjątkową kobietę.

zakochany mężczyzna

„To będzie świetna nocna randka”

Chłopak, który jest do szaleństwa zakochany w dziewczynie, chce ją zaskakiwać na każdym kroku. Zamiast na zwykłe spotkanie w restauracji, zaprosi ją więc na nocną randkę, na której będzie zapewniał niezliczone atrakcje. I nie chodzi tutaj o seks. Spodziewaj się raczej opowieści o gwiazdach, księżycu lub spaceru w urokliwe miejsce, które wygląda bajkowo wyłącznie nocą.

zakochany mężczyzna

„Tęsknię za Tobą”

Tęsknię za tobą = myślę o tobie = chciałbym, żebyś była obok = kocham cię. Kiedy facet ciągle ci pisze, że tęskni, możesz być pewna, że się w tobie zakochał. Skoro wysyła SMS o takiej treści, oznacza to, że ciągle siedzisz mu w głowie.

zakochany mężczyzna

„Jadłaś już?”

Niby nic takiego, a znaczy tak wiele. Facet troszczy się, czy przypadkiem nie jesteś głodna, a jeśli twoja odpowiedź będzie twierdząca, albo zaprosi cię na obiad, albo… sam go dla ciebie przygotuje!

zakochany mężczyzna

„Nie musisz iść na siłownię!”

Co najgorszego może usłyszeć kobieta od swojego chłopaka? Że powinna przejść na dietę i popracować nad swoją sylwetką. Jeżeli natomiast facet zapewnia cię, że wyglądasz doskonale nawet jeśli twoja figura znacznie odbiega od ideału, oznacza to, że dla niego jesteś perfekcyjna. Kocha cię taką, jaka jesteś.

zakochany mężczyzna

„Ta książka / płyta / film przypomina mi Ciebie”

Facet myśli o tobie na okrągło i każda drobnostka przypomina mu twoją osobę. Usłyszał jakąś piosenkę i skojarzył ją z tobą. Przeczytał fragment książki lub obejrzał film i pierwszą dziewczyną, która przyszła mu do głowy, byłaś właśnie ty. Informując cię o tym, chce ci przekazać między wierszami, że się w tobie zakochał.

zakochany mężczyzna

„Chciałbym, żebyś tu była”

Chłopak nie jest w stanie wytrzymać bez ciebie ani minuty. Najchętniej spędzałby z tobą 24 godziny na dobę, a przebywanie w twoim towarzystwie jest dla niego ważniejsze niż wypad z kumplami na piwo. To jawny sygnał, że się w tobie zakochał bez pamięci.

zakochany mężczyzna

„Moja mama nalega na spotkanie z Tobą”

Facet nie przedstawia rodzicom dziewczyny, z którą nie wiąże poważnych planów. Kiedy więc dostaniesz SMS o powyższej treści, wiedz, że:

A. Ten chłopak opowiada o tobie swojej rodzinie i to wyłącznie w samych superlatywach

B. Jesteś dla niego kimś wyjątkowym

C. Kocha cię!

Polecane wideo

Komentarze (27)

Ocena: 4.44 / 5
Anonim (Ocena: 5) 17.07.2015 00:28
dalibyscie sobie spokoj z tworzeniem tak baznadziejnych tekstów.co za poziom;/
odpowiedz
aaa (Ocena: 5) 17.07.2015 00:27
sciemy jakich mało
odpowiedz
szczęśliwa (Ocena: 5) 16.07.2015 23:46
A ja jestem tą nastolatką, do której przyjechał książe na białym rumaku i wiem,że nie ma zamiaru odjechać...pomimo wszystko.
odpowiedz
Joko (Ocena: 5) 15.07.2015 09:57
teks napisany przez nastolatkę dla innych nastolatek, które jeszcze chyba nigdy nie miały faceta, albo dalej żyją przeświadczeniem księcia z bajki. Wygrał sms:„Moja mama nalega na spotkanie z Tobą”. Raczej bym się bała co naopowiadał niż się cieszyła bo to brzmi prawie jak groźba hahahaha.
zobacz odpowiedzi (1)
Rozbawiona (Ocena: 1) 14.07.2015 23:20
Czytając ten artykuł byłam jednocześnie zdumiona oraz rozbawiona po pachy żenadą jaką tu ktoś napisał. Artykuł jest typowym szmatławcem, skierowanym do dzieci w wieku 14-17 lat, które to myślą, że książę przyjedzie na białym rumaku albo i na jednorożcu. Wiedzcie tylko, że tak się nie stanie, a kiepskie artykuły tylko utwierdzają małolatów w przekonaniu, że jeśli nie dostanie "słitaśnego" esemesa od "drugiej połówki" to relacje jakie są pomiędzy nimi nie mają sensu.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie