12 cech idealnej partnerki. Jeśli je posiadasz, facet nigdy od Ciebie nie odejdzie!

Czego mężczyzna szuka w kobiecie? Sprawdź!
12 cech idealnej partnerki. Jeśli je posiadasz, facet nigdy od Ciebie nie odejdzie!
10.07.2015

Każdy człowiek, bez względu na swoje pochodzenie, orientację czy płeć, szuka swojej drugiej połówki. Jednym udaje się to szybciej, innym wolniej, ale większość z nas niemal natychmiast potrafi stwierdzić, że oto spotkaliśmy kogoś, z kim chcielibyśmy spędzić resztę życia.

Kobiety są pod tym względem dużo bardziej wymagające niż mężczyźni. Nasze oczekiwania naprawdę trudno spełnić. Z jednej strony mężczyzna powinien być bad boy`em, a z drugiej okazywać nam szacunek i mieć nienaganne maniery. Powinien być twardy i wrażliwy jednocześnie. Szanować tradycyjny podział ról w domu, ale nie dopuszczać kobiety do kuchni i gotować jej posiłki.

Faceci nie mają tak absurdalnych wymagań względem idealnej partnerki. Jakich cech oczekują od swojej kobiety, by być z nią na dobre i na złe? Sprawdźcie!

Jon Kortajarena

Uroda

Mężczyźni bardzo mocno zwracają uwagę na to, jak wygląda kobieta. Nie zwiążą się z kimś, kto nie pociąga ich fizycznie. Patrząc na swoją dziewczynę, za każdym razem chcą utwierdzać się w przekonaniu: „Ona jest śliczna! Jest najładniejszą laską spośród wszystkich swoich koleżanek i dziewczyn, które znam!”. Im bardziej podobasz się swojemu mężczyźnie, tym mocniej będzie cię kochał.

Mądrość

Nie chodzi o to, byś była drugim Einsteinem i obudzona w środku nocy potrafiła rozwiązać skomplikowane zadanie matematyczne. Faceci bardzo lubią dziewczyny, które mają coś ciekawego do powiedzenia, a nie tylko szczebiocą o ciuchach i kosmetykach. Żaden z nich nie chciałby zostać posądzony przez kumpli, że spotyka się z kretynką.

Jon Kortajarena

Opiekuńczość

Facet chce czuć, że kiedy zajdzie taka potrzeba – jego kobieta umiejętnie się nim zaopiekuje. Pomoże w potrzebie, nakarmi, powie ciepłe słowo. Mężczyźni uwielbiają być rozpieszczani.

Pełnia życia

Facetów irytują dziewczyny, które zachowują się jak mimozy. Są wiecznie ospałe, niezadowolone z życia i na nic nie mają energii, ani ochoty. Od takich kobiet wolą trzymać się z daleka. Lubią za to, gdy dziewczyna tryska dobrym humorem i jest optymistką.

Jon Kortajarena

Lojalność

Mężczyźni są świadomi tego, że zdarza im się popełniać błędy. Nikt przecież nie jest doskonały. Od swojej kobiety oczekują jednak lojalności i całkowitej akceptacji. Nawet jeśli powinie im się noga lub zrobią coś głupiego, chcą czuć się kochani całym sercem.

Ugodowość

Jeśli uwielbiasz za wszelką cenę przekonywać wszystkich do swojego zdania i nie jesteś w stanie iść na jakikolwiek kompromis, twój mężczyzna długo z tobą nie wytrzyma. Przedstawiciele płci męskiej cenią ugodowe partnerki, które nie znoszą awantur.

Jon Kortajarena

Podobieństwo do mamy

Gdy mężczyzna czuje, że spotkał kobietę, która jest ciepła, opiekuńcza, kocha go całym sercem i potrafi stworzyć przytulną atmosferę w domu, nie zawaha się być z nią na dobre i na złe.

Szczerość

Idealna partnerka jest zdaniem mężczyzn także szczera. Czasami do bólu. Powie bez ogródek, kiedy facet zrobi coś głupiego, ale nie odwróci się do niego plecami, tylko doradzi mu, jak ma naprawić sytuację.

Jon Kortajarena

Siła i kobiecość równocześnie

Dziewczyna, z którą warto być na dobre i na złe, potrafi być silna, kiedy wymaga tego sytuacja. Nie załamuje się np., kiedy jej mężczyzna traci pracę, tylko na jakiś czas przejmuje obowiązki głowy rodziny. Z drugiej strony nie traci jednak nic ze swojej kobiecości. Jest krucha i delikatna.

Namiętność

Chodzi tu nie tylko o namiętność w sypialni, ale także pasję do życia. Przebywanie z kobietą, która jest nudziarą bez jakichkolwiek zainteresowań, dla każdego faceta byłoby nie do wytrzymania.

Jon Kortajarena

Pracowitość

Gdy mężczyzna wyczuje, że kobieta związała się z nim tylko dla pieniędzy, nie będzie chciał z nią być w poważnym związku. Panowie cenią partnerki, które nie boją się pracy i pragną dokładać się do domowego budżetu.

To coś

Najtrudniejsza cecha do zdefiniowania, bo dla każdego mężczyzny oznacza ona coś innego. Facet będzie jednak wiedział, że jesteś kimś wyjątkowym. Podpowie mu to serce!

Komentarze (29)

Ocena: 4.45 / 5
Anonim (Ocena: 5) 05.11.2015 21:40
Jeżeli naprawdę było się zakochanym, to nie można tego zapomnieć ot tak. Jedynie czas może pomóc, choć i to nie zawsze. Byłam ze swoim chłopakiem ponad 4 lata więc coś o tym wiem. Było wspaniale, miałam dla kogo żyć, starac się, wracać do domu. Rozstanie przezywałam straszliwie, szukając wszelkich sposobów na Jego powrót. No i i udało się. Wszystko dzięki urokowi miłosnemu ze strony urok-milosny.pl , po 3 miesiącach oczekiwania i huśtawki nastrojów, mój misiek znowu jest mój: )
odpowiedz
Aaaa (Ocena: 5) 25.07.2015 23:49
Myślisz ze jestem ładna? - zapytała. On powiedział "nie". Zapytała wiec jeszcze raz: " Jestem w twoim sercu? Powiedział "nie". Na koniec się zapytała: "Jakbym odeszła, to byś płakał za mną? Powiedział, ze "nie". Smutne - pomyślała i odeszła. Złapał ja za rękę i powiedział: "Nie lubię Cię, kocham Cię. Dla mnie nie jesteś ładna, tylko piękna. Nie jesteś w moim sercu, jesteś moim sercem. Nie płakałbym za Tobą, tylko umarłbym z tęsknoty." Dziś o północy twoja prawdziwa miłość zauważy, że Cię kocha. Coś ładnego jutro miedzy 13-16 się zdarzy w Twoim życiu, obojętnie gdzie będziesz w domu,przy telefonie albo w szkole. Jeśli zatrzymasz ten łańcuszek, nie podzielisz się tą piękną historią - to nie znajdziesz szczęścia w 10 najbliższych związkach, nawet przez 10 lat. Jutro rano ktoś Cię pokocha. Stanie się to równo o 12.00. Będzie to ktoś znajomy. Wyzna Ci miłość o 16.00 Jeśli ci się nie uda wysłać tego do 20 komentarzy zostaniesz na zawsze samsama
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.07.2015 08:03
Co mogę dla Ciebie jeszcze zrobić ???????
odpowiedz
kasia (Ocena: 1) 11.07.2015 15:16
Co wy macie ludzie w tych głowach? Tworzycie artykuły i opowiadacie brednie, którymi potem przejmują się małolaty i budzą w sobie kompleksy. Co mnie obchodzi jakie kobiety faceci lubia, a jakie nie, to są porady jak grać przed drugą osobą i wtłaczać się w konkretny szablon. Piszecie do kobiet głupoty, a żyjemy w czasach, w których wiele z was jest w stanie w te bzdury uwierzysz. Kobieto, mężczyzno, bądź sobą, bo słuchając tego będziesz zimą w laczkach chodził...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.07.2015 00:10
Co za bełkot...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo