Czemu faceci kochają kretynki?

Mężczyźni wolą związać się z idiotką niż mądrą dziewczyną. Dlaczego?
Czemu faceci kochają kretynki?
03.07.2015

Siedzisz na Facebooku i nagle lawinowo dostajesz powiadomienia o tym, że kilka koleżanek ze szkoły właśnie się zaręczyło. „Ale jak to?” – buntujesz się w duchu. – „Przecież one mają zerowy iloraz inteligencji. Kto je w ogóle chciał?”. A jednak. Smutna prawda jest taka, że mężczyźni lubią związywać się z dziewczynami, które nie grzeszą mądrością.

Dlaczego? Już wyjaśniamy.

bubble gum

Facet może ją sobie podporządkować

Dziewczyna o niskim ilorazie inteligencji nigdy nie będzie miała własnego zdania. Pozwoli się prowadzić za rękę jak dziecko. Mężczyzna będzie miał ochotę na to, by siedzieć w domu? Ona wiernie dotrzyma mu towarzystwa. Będzie wolał iść na imprezę sam? Puści go bez mrugnięcia okiem.

bubble gum

Jest lepsza w łóżku

Mężczyźni uwielbiają mało inteligentne kobiety za to, że są doskonałymi kochankami. Co dokładnie oznacza tutaj termin „doskonała”? To, że dziewczyna zgadza się absolutnie na wszystko, czego żąda jej „mentor”. Łatwo nakłonić ją do eksperymentowania w sypialni, ponieważ asertywność jest jej obca. Zrobi wszystko, co każe jej partner.

bubble gum

Facet może błyszczeć na jej tle

Mężczyźni mają gigantyczne ego. We wszystkim chcą być najlepsi, najszybsi, najmądrzejsi. Lubią błyszczeć w towarzystwie, a zwłaszcza na tle własnej kobiety. Związek ze słodką idiotką im to zapewnia. Taka kobieta nigdy nie wpędzi go w kompleksy, bo on zawsze będzie od niej lepszy.

bubble gum

Facet może nią manipulować

Inteligentna kobieta natychmiast wyczuje, że partner nią manipuluje. W przeciwieństwie do idiotki, którą będzie można zwodzić, oszukiwać i zdradzać, a ona i tak się w niczym nie zorientuje. To bardzo wygodne dla mężczyzny.

bubble gum

Nie ma wygórowanych oczekiwań

Inteligentna kobieta zazwyczaj dokładnie wie, czego oczekuje od swojego partnera. Chce być rozpieszczana i czuć się w związku najważniejsza. Nie będzie tolerować braku szacunku wobec siebie, zaniedbań, skoków w bok, awantur. Nie zwiąże się z kimś, kto nie myśli poważnie o przyszłości z nią i kto traktuje ją jak zabawkę. Słodka idiotka natomiast nie ma wygórowanych oczekiwań względem partnera. Przy niej facet nie musi się dwoić i troić. Wystarczy, że będzie sobą.

bubble gum

Nie nalega na ślub i dzieci

Słodka idiotka żyje z dnia na dzień. Nie myśli o tym, co będzie jutro, za miesiąc, czy za rok. Spędzanie z nią czasu to jedna wielka zabawa, bez zobowiązań i poważnych rozmów o wspólnej przyszłości. A – jak wiadomo – składanie obietnic na temat ślubu i dzieci jest tym, czego każdy facet panicznie się boi.

Polecane wideo

Komentarze (55)
Ocena: 4.76 / 5
opj (Ocena: 5) 04.06.2018 16:38
Bo je łatwo wziąć na stół i od tyłu dlatego.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.07.2015 21:03
odkad przestalam siedziec na fb polepszyla mi sie jakosc zycia, serio. juz nie widze ktora to malo bystra kolezanka wyszla za maz, ktora sie rozmnozyla, zyje swoim rytmem i nie patrze na fb w ogole zeby nie meczyc psychiki
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.07.2015 03:21
Wcale nie jest tak, że głupia partnerka nie nalega na ślub i dzieci. Z moich znajomych te najgłupsze rozmnożyły się najszybciej, najbardziej liczebnie i najszybciej wzięły ślub. Ma to kilka przyczyn: 1) kobiety te jako bezmyślne, nie myślą o konsekwencjach stosunku a w najlepszym razie jeśli świadomie decydują się na dzieci również nie przewidują konsekwencji bycia matką, dlatego decyzja ta przychodzi im łatwo. Podobnie jak ślub -też brak pomyślunku odnośnie tego jaka to wiążąca decyzja. Dobry moment dla osoby bezmyślnej jest wtedy kiedy ktoś ją chce -pierwszy lepszy. Taka osoba nie myśli na tyle żeby dokonać selekcji partnerów, nie zauważa ich wad itd. 2) Z ewolucyjnego punktu widzenia głupie osobniki rozmnażają się bardziej liczebnie i szybciej, są na ten temat badania, pewnie to kwestia tego, że w danych czasach przez głupotę szybko ginęły więc musiały się sprężać z przekazywaniem genów 3) głupia partnerka z oczywistych przyczyn nic mądrego w życiu nie robi, więc jedyne w czym się może spełniać to jako żona i matka. Stąd może to być dla niej bardzo ważne i może na to bardziej nalegać niż przeciętna kobieta, czy tym bardziej któraś z inteligentnych.
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 03.07.2015 17:56
Odpowiedź na pytanie tytułowe: bo wiedzą, że kretynka szybciej i chętniej da d*py:)
zobacz odpowiedzi (3)
Anonim (Ocena: 5) 03.07.2015 16:11
Nie chciałabym mieć takiego typu faceta, o jakim piszecie powyżej. Zakompleksiony z totalnym brakiem poczucia własnej wartości, myślący, że jest głupi... Potrzebujący więc kogoś, kto będzie ewidentnie słabszy pod każdym względem, żeby mógł sobie tę osobę podporządkować i by mógł czuć się jak macho i geniusz. No kurde, serio ludzie? Nie, dzięki, wolałabym być sama.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie