Sygnały, że Tobie zależy bardziej niż jemu…

Pora spojrzeć prawdzie w oczy. Kto w Waszym związku kocha bardziej: Ty czy facet?
Sygnały, że Tobie zależy bardziej niż jemu…
01.07.2015

Być może czytając ten artykuł zrobi Ci się przykro. Zamiast się obrażać i naburmuszać, podejdź do sprawy na zimno. Ten tekst ma na celu jedno: uświadomić Ci, że być może dajesz od siebie facetowi więcej niż otrzymujesz w zamian. Twojemu partnerowi zapewne to odpowiada, ale czy do końca życia chcesz tkwić w związku, w którym to Ty kochasz bardziej?

Spójrz prawdzie w oczy i przeanalizuj dokładnie wszystkie podpunkty z naszej listy. Wypisałyśmy 7 sygnałów, które świadczą o tym, że Tobie zależy na tym związku bardziej niż Twojemu chłopakowi. Ile z nich dotyczy właśnie Ciebie..?

love

Ty zawsze piszesz do niego pierwsza

Codziennie wysyłasz mu SMS na dzień dobry i na dobranoc. W ciągu dnia pytasz go, jak się czuje i jak mu mija czas. Do tego zagadujesz go na Facebooku i wysyłasz zabawne maile. On chętnie odpisuje, ale… praktycznie nigdy nie zagaja rozmowy jako pierwszy. Ten krok zawsze należy do ciebie. Jeśli ty się nie odezwiesz, on także milczy. Nie uważasz, że to nieuprzejme z jego strony?

love

Wszystko kręci się wokół niego

Rozemocjonowana opowiadasz ukochanemu, że dostałaś w pracy awans. Chcesz mu streścić całą rozmowę z szefem, wszystkie komplementy, które usłyszałaś pod swoim adresem i gratulacje ludzi z firmy. Tymczasem już po trzech pierwszych zdaniach facet ci przerywa, bo koniecznie musi się pochwalić, że na siłowni udało mu się zrobić 90 pompek. Temat twojego awansu niepostrzeżenie znika, a rozmowa toczy się już wyłącznie o rzeczach związanych z twoim chłopakiem.

love

Zmieniasz swoje plany

Po pracy umówiłaś się na kawę z przyjaciółką. W międzyczasie twój facet napisał, żebyście spotkali się o 17:00, a nie o 20:00, tak jak planowaliście pierwotnie, bo wieczorem wpada do niego na piwo kumpel. Potulnie odwołujesz więc spotkanie z przyjaciółką. Robisz to zresztą nie pierwszy raz. Jesteś mistrzynią zmieniania własnych planów. W przeciwieństwie do twojego faceta, który kompletnie nie szanuje twojego czasu.

love

Inicjujesz czułość

Nawet jeżeli twój partner inicjuje seks, powinnaś mieć powód do zmartwień. Zwłaszcza jeżeli intymne pieszczoty to jedyna forma czułości, którą reflektuje ten facet. Przytulanie, pocałunki i słowa „kocham cię” to zawsze twoja działka? Niedobrze.

love

Zgadzasz się na wszystko

Nigdy nie odmawiasz swojemu facetowi, ponieważ boisz się, że to sprawi mu przykrość. Bez względu na to, czy jego pomysły są ci na rękę, czy nie, reagujesz na nie z entuzjazmem. Uważasz, że powinnaś być na każde zawołanie partnera.

love

Inicjujesz rozmowy o przyszłości

Jedyną osobą, która chce rozmawiać o przyszłości waszego związku, jesteś ty. Co pewien czas zagajasz pogawędkę o ślubie, dzieciach, wspólnym mieszkaniu, ale twój facet mruczy jedynie pod nosem „uhm, pomyślimy”. To zły znak. On zapewne nie jest pewien, czy w ogóle będziecie razem za kilka tygodni, a co dopiero lat.

love

Zawsze przepraszasz jako pierwsza

Każda wasza kłótnia przebiega identycznie. Krzyczycie na siebie, ty płaczesz, jest trzaskanie drzwiami i wzajemne oskarżenia. Potem to ty wyciągasz rękę na zgodę i przepraszasz faceta jako pierwsza – nawet wtedy, gdy to on coś przeskrobał. Nie tędy droga. Powinnaś mieć swoją godność, a nie prosić faceta o wybaczenie ze strachu, że odejdzie.

Komentarze (9)

Ocena: 4.78 / 5
Anonim (Ocena: 5) 05.11.2015 21:42
Jeżeli naprawdę było się zakochanym, to nie można tego zapomnieć ot tak. Jedynie czas może pomóc, choć i to nie zawsze. Byłam ze swoim chłopakiem ponad 4 lata więc coś o tym wiem. Było wspaniale, miałam dla kogo żyć, starac się, wracać do domu. Rozstanie przezywałam straszliwie, szukając wszelkich sposobów na Jego powrót. No i i udało się. Wszystko dzięki urokowi miłosnemu ze strony urok-milosny.pl , po 3 miesiącach oczekiwania i huśtawki nastrojów, mój misiek znowu jest mój: )
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.07.2015 01:21
Myślisz ze jestem ładna? - zapytała. On powiedział "nie". Zapytała wiec jeszcze raz: " Jestem w twoim sercu? Powiedział "nie". Na koniec się zapytała: "Jakbym odeszła, to byś płakał za mną? Powiedział, ze "nie". Smutne - pomyślała i odeszła. Złapał ja za rękę i powiedział: "Nie lubię Cię, kocham Cię. Dla mnie nie jesteś ładna, tylko piękna. Nie jesteś w moim sercu, jesteś moim sercem. Nie płakałbym za Tobą, tylko umarłbym z tęsknoty." Dziś o północy twoja prawdziwa miłość zauważy, że Cię kocha. Coś ładnego jutro miedzy 13-16 się zdarzy w Twoim życiu, obojętnie gdzie będziesz w domu,przy telefonie albo w szkole. Jeśli zatrzymasz ten łańcuszek, nie podzielisz się tą piękną historią - to nie znajdziesz szczęścia w 10 najbliższych związkach, nawet przez 10 lat. Jutro rano ktoś Cię pokocha. Stanie się to równo o 12.00. Będzie to ktoś znajomy. Wyzna Ci miłość o 16.00 Jeśli ci się nie uda wysłać tego do 20 komentarzy zostaniesz na zawsze samsama
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.07.2015 14:56
Bzdura, opisaliście mojego faceta w sensie, że niby ja go olewam.. bo on wszystko inicjuje itp. ale to kwestia naszych osobowości. Oboje się kochamy, a teraz on to przeczyta i pomyśli że jest niekochany. Nie wszystko jest tym na co wygląda.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.07.2015 10:50
Mam syndrom z 7strony :) ale to chyba normalne po 4latach?? Czasami uwazam się za winna że tak go naciskam zwłaszcza że nic z tego nie wynika.:(
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.07.2015 02:37
lepsze to, niż nic. ja jestem brzydkim pasztetem,więc nie zasługuję na miłość :) zabiłabym się,ale nie chcę narażac na stresy mojej rodziny
zobacz odpowiedzi (4)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo