7 rzeczy, których Twój facet NIGDY nie powinien Ci mówić

Jeśli jest inaczej – współczujemy.
7 rzeczy, których Twój facet NIGDY nie powinien Ci mówić
28.06.2015

Poważny związek powinien opierać się na szczerości. Z tą tezą zapewne zgodzi się każda z was. Istnieje jednak szereg rzeczy, których twój mężczyzna nigdy nie powinien ci mówić. Jeżeli kocha cię naprawdę, a do tego szanuje i ma wobec ciebie poważne plany, nigdy od niego nie usłyszysz słów, które znalazły się na naszej liście.

Oto ona…

zakochana para

Nienawiść

Twojemu facetowi zdarza się powiedzieć podczas kłótni, że cię nienawidzi? To powinien być dla ciebie sygnał ostrzegawczy. Nienawiść jest uczuciem zarezerwowanym dla najgorszego wroga lub osoby, która celowo nas zraniła, a nie dla naszej drugiej połówki.

zakochana para

Wytykanie ci wad

Jeżeli na każdym kroku chłopak strofuje cię i wytyka ci wady charakteru (np. zarzuca, że jesteś leniwa, mało ambitna, naiwna), poważnie zastanów się nad tym, czy wasz związek ma przyszłość. Przecież facet wiedział, z kim się wiąże. Teraz raptem chce cię całkowicie zmienić? Możesz oczywiście wziąć sobie kilka jego uwag do serca, jeśli uznasz, że faktycznie powinnaś nad sobą popracować, ale jeśli jego zarzuty są wyssane z palca lepiej zmień partnera, a nie siebie.

zakochana para

Manifestowanie wyższości nad tobą

„Jestem od ciebie lepszy, bo więcej zarabiam”; „moje mieszkanie jest ładniejsze od twojego”; „mam fajniejszych znajomych niż ty” – jeśli kiedykolwiek usłyszysz podobne słowa z ust swojego faceta, podziękuj mu za dotychczasowo spędzony razem czas i rozejrzyj się za kimś, kto na ciebie zasługuje. Przecież nie jest ci potrzebny ktoś, kto celowo umniejsza twoją wartość, by wyleczyć swoje frustracje i kompleksy.

zakochana para

Straszenie cię

Żaden normalny facet nie będzie groził kobiecie, którą kocha. Jeśli zdarzyło się, że twój partner straszył cię umyślnie (np., że zrobi ci krzywdę, jeśli od niego odejdziesz; że rozpuści na twój temat nieprawdziwe plotki; że popełni samobójstwo, jeśli dowie się o twojej zdradzie), uciekaj! Ten chłopak to wariat, a ty znajdujesz się w niebezpieczeństwie.

zakochana para

Porównania do jego byłej

Żadna dziewczyna nie chce być porównywana do eks-kochanki swojego faceta. Jeżeli twój partner ma wyczucie, nigdy cię w ten sposób nie skrzywdzi. Nie usłyszysz od niego, że tamta była lepsza w łóżku, miała fajniejszy styl ubierania się i przyjaźniejszych rodziców. Teraz spotyka się z tobą, więc to ty jesteś dla niego numerem jeden.

zakochana para

Wyśmiewanie twojej wagi

Rzadko kiedy kobiety są zadowolone ze swojej wagi. Przejmujemy się nawet jednym nadprogramowym kilogramem. Z tego względu najłatwiej nas zranić, naśmiewając się z tego, ile ważymy i jak prezentuje się nasza sylwetka. Jeżeli partner wciąż szydzi z twojej figury, zastanów się, czy chcesz być z kimś takim. Co innego motywowanie ukochanej do ćwiczeń, a co innego psychiczne pastwienie się i wpędzanie kobiety w kompleksy.

zakochana para

Nieprzychylne uwagi na temat twojego wyglądu

Nie ma nic złego w tym, jeśli zapytasz ukochanego o zdanie w kwestii swojego makijażu, uczesania czy ubioru, a on skrytykuje to, jak wyglądasz. Prosiłaś o opinię, a on szczerze odpowiedział, wyjaśniając ci dodatkowo, w jakim wydaniu podobasz mu się dużo bardziej.

Natomiast jeżeli chłopak co chwilę naśmiewa się z twojej aparycji i wytyka zbyt dużą pupę lub zbyt małe piersi, nie jest to miłe. Ten facet nie dostrzega twojej wartości, dlatego na ciebie nie zasługuje.

Komentarze (10)

Ocena: 4.3 / 5
Anonim (Ocena: 5) 04.07.2015 01:21
Myślisz ze jestem ładna? - zapytała. On powiedział "nie". Zapytała wiec jeszcze raz: " Jestem w twoim sercu? Powiedział "nie". Na koniec się zapytała: "Jakbym odeszła, to byś płakał za mną? Powiedział, ze "nie". Smutne - pomyślała i odeszła. Złapał ja za rękę i powiedział: "Nie lubię Cię, kocham Cię. Dla mnie nie jesteś ładna, tylko piękna. Nie jesteś w moim sercu, jesteś moim sercem. Nie płakałbym za Tobą, tylko umarłbym z tęsknoty." Dziś o północy twoja prawdziwa miłość zauważy, że Cię kocha. Coś ładnego jutro miedzy 13-16 się zdarzy w Twoim życiu, obojętnie gdzie będziesz w domu,przy telefonie albo w szkole. Jeśli zatrzymasz ten łańcuszek, nie podzielisz się tą piękną historią - to nie znajdziesz szczęścia w 10 najbliższych związkach, nawet przez 10 lat. Jutro rano ktoś Cię pokocha. Stanie się to równo o 12.00. Będzie to ktoś znajomy. Wyzna Ci miłość o 16.00 Jeśli ci się nie uda wysłać tego do 20 komentarzy zostaniesz na zawsze samsama
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.06.2015 10:22
didnt read loooool
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 29.06.2015 00:26
A co jeśli facet toleruje wszystko,a kobieta 10lat wspomia o byłym jaki to cham był.... czy nie czas zapomnieć drogie panie??
odpowiedz
Anonim (Ocena: 2) 28.06.2015 21:11
Wychodzi na to ze nie nadaje sie na partnerke. Ja swojemu chlopakowi powiedzialam ze jesli mnie kiedykolwiek zdradzi to Go zniszcze i wykastruje, a jesli chce isc do innej to droga wolna nikt nikogo nie trzyma na sile w zwiazku.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.06.2015 15:06
ja ciagle slyszalam ze studia ktore skonczylam sa totalnie beznadziejne i bez sensu. mnie krytykowal rzadko ale czesto moja rodzine. potrafiil powiedziej do mnie ze moja mama jest gruba i nie potrafi gotowac (a gotuje fantastycznie za to jego tata way 150kg), ze moja siostra to słodka żmija a moj szwagier to gej. Podziekowalismy sobie dosc szybko
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo