7 rzeczy, przez które tracisz szanse u faceta

Jeśli chcesz go zdobyć, unikaj takich zachowań.
7 rzeczy, przez które tracisz szanse u faceta
31.05.2015

Początkowy etap znajomości z facetem jest zawsze ekscytujący. Żadne z was nie ma pewności, jak dalej potoczą się wasze relacje i czy wyjdzie z tego coś poważnego. Zdarzyć może się tak naprawdę wszystko. Albo będziecie razem, albo coś pójdzie nie tak i facet zapomni o tobie tak samo szybko, jak się tobą zauroczył.

Oto 7 rzeczy, przez które możesz stracić u niego szanse. Jeśli zależy ci na tym chłopaku, unikaj tych zachowań.

Miles Aldridge

Udawanie kogoś, kim nie jesteś

Nie oszukuj chłopaka w kwestii swoich poglądów, opinii, czy zdarzeń z przeszłości. Jeśli nie chcesz mu o czymś mówić lub dany temat mógłby was poróżnić, po prostu to przemilcz. Pamiętaj, że kłamstwo ma krótkie nogi i jeśli zaczęlibyście spotykać się na poważnie, prędzej czy później twoje oszustwa wyszłyby na jaw.

Miles Aldridge

Śledzenie każdego jego ruchu na Facebooku i Instagramie

Chłopak zamieszcza jakiś post lub zdjęcie na portalu spoełcznościowym, a ty za każdym razem jesteś pierwszą osobą, która je lajkuje i komentuje? Facet długo tego nie wytrzyma. Pomyśli, że go osaczyłaś i od teraz będziesz jego stalkerką. Niech cierpliwie poczeka na twoje lajki, a nawet niech zacznie się zastanawiać, czemu nie reagujesz na jego posty i fotografie. Potem każde twoje polubienie będzie dla niego na wagę złota.

Miles Aldridge

Potrzeba wyglądania perfekcyjnie na każdym spotkaniu

Wyskoczył ci pryszcz, więc odwołujesz spotkanie z facetem. Włosy nie ułożyły ci się tak, jak planowałaś, więc dzwonisz do niego z najgłupszą wymówką świata i rezygnujesz z randki. To najgorsze posunięcie pod słońcem. Jeśli nie będziesz na spotkaniu narzekać na wypryski, czy sterczące kosmyki, chłopak w ogóle nie zwróci na to uwagi. A jeśli wasza znajomość zaowocuje czymś poważnym, i tak będzie cię widywał zarówno w lepszych, jak i gorszych momentach.

Miles Aldridge

Wymuszanie na nim poważnych deklaracji

Pierwsze randki to nie jest najlepszy czas na to, by wypytywać chłopaka, ile chciałby mieć dzieci i czy myślał już o ich imionach. Kiedy facet wyczuje, że masz parcie na małżeństwo i zakładanie rodziny, czmychnie szybciej niż ci się wydaje. Nie wymuszaj na nim również poważnych deklaracji w stylu „obiecaj mi, że już zawsze będziemy razem”. To nie będzie dobre posunięcie.

Miles Aldridge

Ciągłe krytykowanie siebie i mówienie, jaki on jest wspaniały

To miłe, że chcesz powiedzieć chłopakowi coś miłego, ale nie umniejszaj przy tej okazji swojej osoby. Nie mów np.: „Zazdroszczę ci, że skończyłeś studia magisterskie. Ja byłam zbyt leniwa i zrobiłam tylko licencjat”. O wiele lepiej zabrzmiałoby: „Zastanawiałam się, czy też iść na studia magisterskie, ale w końcu stwierdziłam, że pójdę do pracy”. Nie krytykuj również swojego wyglądu, bo facet zacznie cię postrzegać przez pryzmat twoich kompleksów.

Miles Aldridge

Próba wzbudzenia w nim zazdrości poprzez flirt z kimś innym

Każdy facet uzna to za słabą zagrywkę, zwłaszcza na początku znajomości, kiedy jeszcze za mało o sobie wiecie i wyrabiacie o sobie nawzajem zdanie. Chyba nie chcesz, by uznał cię za niewierną flirciarę, która w przyszłości na pewno będzie skakać w bok, skoro już teraz kręci z chłopakami na kilka frontów? Jeśli mężczyzna dojdzie do takich wniosków, szybko zakończy waszą znajomość.

Miles Aldridge

Zasypywanie go wiadomościami

Zakończyliście randkę piętnaście minut temu, a ty już wysyłasz do faceta SMS, że spotkanie bardzo ci się podobało. Potem informujesz go, że dotarłaś do domu. A następnie, że chciałabyś znowu się z nim zobaczyć. To cudownie, że masz motyle w brzuchu i chciałabyś mieć z tym chłopakiem kontakt non stop, ale na początku daj mu się wykazać. Pozwól, by cię zdobywał i o ciebie zabiegał. Wtedy zauroczy się tobą szybciej niż myślisz.

Komentarze (15)

Ocena: 4.73 / 5
Anonim (Ocena: 5) 05.11.2015 21:48
Jeżeli naprawdę było się zakochanym, to nie można tego zapomnieć ot tak. Jedynie czas może pomóc, choć i to nie zawsze. Byłam ze swoim chłopakiem ponad 4 lata więc coś o tym wiem. Było wspaniale, miałam dla kogo żyć, starac się, wracać do domu. Rozstanie przezywałam straszliwie, szukając wszelkich sposobów na Jego powrót. No i i udało się. Wszystko dzięki urokowi miłosnemu ze strony urok-milosny.pl , po 3 miesiącach oczekiwania i huśtawki nastrojów, mój misiek znowu jest mój: )
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.06.2015 10:24
Spoko panno z pierwszego komenta. Ja też jestem taką terrorystką. On po prostu jest babą w tym związku. Niech siedzi z tobą a ty się ucz i tyle. Powoli się dotrzecie. Spróbuj go małymi kroczkami utemperować. Widać mu zależy tylko jest niepewny twoich uczuć.
odpowiedz
inferno (Ocena: 1) 01.06.2015 00:10
to chyba tylko pajace się tak zachowują :o
odpowiedz
Kasia (Ocena: 5) 31.05.2015 21:05
Poznałam miesiąc temu fajnego chłopaka, mieszka 50km ode mnie, piszemy ze sobą i jest fajnie. Zastanawiam się tylko czy mogę zaprosić go na wesele mojej przyjaciółki w lipcu? Jak myślicie?
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 31.05.2015 18:20
Ja mam wrażenie, że na starcie bardzo zniechęca mężczyzn wulgarny styl życia, klnięcie na każdym kroku (takie kobiety szybko są wrzucane do worka "kumpela"), narzucanie się, natrętne zaczepianie i wyzywający styl. Mężczyźni lubią dziewczyny śmiałe, ale nie narzucaące się, wesołe, ale nie głupkowate. Zadbane, ale nie przepięlęgnowane, po prostu takie, które we wszystkim potrafią umiar zachować.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo