Faceci zdradzili nam, co niezwykłego zrobili dla kobiet, w których byli mocno zakochani (7 szalonych historii!)

Zazdrościmy tym dziewczynom. Partner, który w ten sposób okazuje miłość, to prawdziwy skarb.
Faceci zdradzili nam, co niezwykłego zrobili dla kobiet, w których byli mocno zakochani (7 szalonych historii!)
27.05.2015

Pamiętasz, jaka myśl towarzyszy Ci w momencie, gdy oglądasz komedię romantyczną i główny bohater zaskakuje ukochaną w nietypowy sposób? Wyznaje jej miłość w latającym balonie, przygotowuje wyśmienitą kolację na dachu urokliwej kamienicy lub kradnie w nocy kwiaty z czyjegoś ogrodu? Ja na takie sceny reaguję zawsze w podobny sposób, tzn. ogarnia mnie lekka zazdrość, że dla mnie nigdy żaden chłopak nie zrobił nic szalonego. Oczywiście część z Was uzna, że to przecież straszny kicz i w ogóle taka miłość na pokaz to wstyd, ale przyznajcie szczerze same przed sobą: nie chciałybyście choć przez chwilę poczuć się jak w filmie i doświadczyć na własnej skórze tego, co zazwyczaj widuje się tylko w kinie? Ja bym chciała.

Udało mi się dotrzeć do 7 mężczyzn, którzy z miłości do dziewczyny potrafili zdobyć się na niesamowite gesty. Przeczytajcie, co szalonego zrobili dla kobiet, w których byli mocno zakochani!

facet z kwiatami

Perfekcyjny Pan Domu

„Moja ukochana wyjechała na cztery dni w sprawach służbowych. Zostawiła mi klucze od mieszkania, żebym tam zajrzał i podlał jej kwiatki. Ponieważ ostatnio narzekała, że ma na głowie tyle obowiązków służbowych, że nie jest w stanie posprzątać domu, postanowiłem ją w tym wyręczyć pod jej nieobecność. Z wyjazdu wracała w niedzielę, więc w piątek i sobotę szorowałem jak wariat całe jej mieszkanie. Myłem okna, podłogi, wycierałem kurze, porządkowałem półki. Oprócz tego dokupiłem trzy wazony i wstawiłem w nie mnóstwo świeżych kwiatów. Dom lśnił.

Monika nie wierzyła własnym oczom, jak otworzyła drzwi. Zadzwoniła do mnie, powiedziała, że jestem totalnym wariatem i że mam natychmiast do niej przyjechać, bo należy mi się nagroda za cały wysiłek. Takie wynagrodzenie to ja za rozumiem!” – Tobiasz, 30 l.

facet z kwiatami

Relaksujący wieczór

„Iza miała taki rytuał, że zawsze w środy oglądała wieczorem swój ulubiony program. Ponieważ nie mieszkaliśmy wtedy razem, tego dnia tygodnia albo widywaliśmy się wcześniej, albo wcale. Raz postanowiłem jej zrobić niespodziankę. Wyszedłem z pracy pół godziny wcześniej, zaszedłem do sklepu i kwiaciarni i pojechałem do mieszkania Izy. Zostawiłem jej na wycieraczce różę i świeczkę o jej ulubionym aromacie. Dołączyłem liścik, w którym napisałem, że ją kocham i życzę jej przyjemnego wieczoru. Potem wróciłem do domu. Jak moja ukochana wróciła z pracy i zobaczyła to wszystko, od razu do mnie zadzwoniła. Była wzruszona i dziękowała mi za niespodziankę. Było warto się tak fatygować!” – Mariusz, 27 l.

facet z kwiatami

Śniadanie dla naszych pań

„Moja dziewczyna mieszkała na studiach z dwoma współlokatorkami, które również miały chłopaków. Problem był w tym, że tamci dwaj mieszkali w innych miastach, więc ciężko było nam się zgrać i spotkać w jednym terminie. Postanowiłem, że zrobię mojej ukochanej niespodziankę, skrzyknę chłopaków jej współlokatorek i zaproszę ich do Warszawy na ten sam weekend. Wszyscy przenocujemy w mieszkaniu dziewczyn, a rano zrobimy im własnoręcznie pyszne śniadanie.

To nie było łatwe zadanie. Kiedy jeden mógł przyjechać, drugiemu akurat coś wypadało. Po kilku tygodniach wreszcie udało się zgrać dogodny dla wszystkich termin. Dziewczyny nic nie podejrzewały. W piątek wieczorem wszyscy sobie wspólnie imprezowaliśmy, a w sobotę z samego rana ja i tamci dwaj zamknęliśmy się w kuchni i przygotowaliśmy suty posiłek. Robiliśmy pyszne śniadanie chyba z godzinę, a potem nakryliśmy do stołu. Jeden z nas pobiegł nawet po świeże kwiaty!

Mina dziewczyn, a zwłaszcza mojej ukochanej – bezcenna. Nie mogły uwierzyć własnym oczom. Wszystkie pytały, czyja to inicjatywa, a jak dowiedziały się, że moja, to gratulowały Pauli takiego fajnego chłopaka” – Paweł, 23 l.

facet z kwiatami

Romantyczne Walentynki

„W tym roku postanowiłem przygotować dla mojej dziewczyny coś specjalnego na Walentynki. W nocy z 13 na 14 lutego pojechałem pod jej blok i zawiesiłem tuż przed jej balkonem ogromną płachtę materiału, na której napisałem: „Kocham Cię rybko. Jesteś moim największym skarbem!”. Potem z samego rana zadzwoniłem do niej i powiedziałem, żeby wyjrzała przez okno. Rozpłakała się z radości, jak zobaczyła mój transparent” – Krzysiek, 22 l.

facet z kwiatami

Czerwone kubki

„W liceum spotykałem się ze świetną dziewczyną. Raz się okropnie pokłóciliśmy, ona się na mnie obraziła i nie chciała ze mną rozmawiać. Postanowiłem więc przeprosić ją na oczach całej szkoły. Do akcji zaangażowałem kilku kolegów. Pojechaliśmy do hurtowni i kupiliśmy kilkaset czerwonych kubków, które następnie ułożyłem na szkolnym boisku w napis: Wybacz mi. Oczywiście stało się to sensacją, zebrał się tłum uczniów i nauczycieli, a ja byłem wzywany do dyrektora. Ogólnie był dym, ale Ania mi wybaczyła i to liczyło się dla mnie najbardziej!” – Julek, 20 l.

facet z kwiatami

Prywatny seans w kinie

„Małgosia podobała mi się od dawna, więc kiedy wreszcie zgodziła się iść ze mną do kina, postanowiłem jej zaimponować. Zamiast kupić dwa bilety jak każdy normalny facet, ja wykupiłem miejsca… w całym kinie. Chciałem, żebyśmy byli na sali sami i żeby nikt nam nie przeszkadzał. Na szczęście kino nie było duże, bo chyba bym zbankrutował. Małgosia nie mogła uwierzyć własnym oczom. Bardzo jej się spodobał mój gest. W tym kinie pocałowaliśmy się po raz pierwszy. Było magicznie” – Tadeusz, 26 l.

facet z kwiatami

Wschód słońca

„Kiedyś obudziłem moją dziewczynę o 4:00 nad ranem tylko po to, żeby mogła zobaczyć niesamowity wschód słońca. Uznała, że jestem romantykiem i była moją wrażliwością zachwycona. Spędziliśmy na balkonie kilkanaście romantycznych minut, przytuleni i milczący, a potem wróciliśmy do łóżka” – Adam, 20 l.

Komentarze (14)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 28.05.2015 01:28
Za to budzenie o 4 rano bym udusiła! Transparent -wiocha, potem wszyscy sąsiedzi wiedzą, że tu mieszka "rybka". Mój facet przez długi czas robił mi codziennie śniadanie, obiad i kolację -więc opcja ze śniadaniem nie robi na mnie wrażenia. Pierwszy pomysł mi się podoba.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.05.2015 22:45
jeśli interesują Cię książki i czytanie...f a c e b o o k . c o m /literacki.glod zapraszam! :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.05.2015 14:17
Jedną z najbardziej szalonych rzeczy, którą zrobił mój ukochany była przeprowadzka do mnie po trzech miesiącach znajomości internetowej.
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 27.05.2015 09:33
Jakby facet wykupił dla mnie całe kino, to chyba popukałabym się w czoło. Co za bezsensowne wydawanie kasy
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 27.05.2015 08:13
Podrzucanie kwiatów, czy posprzątanie mieszkania faktycznie uznałam za urocze, ale akcja z jakim transparentem pod oknem albo kubami... trochę dziecinna
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo