7 niepozornych gestów, które rozbroją każdego faceta. Wypróbujesz?

On nigdy się do tego nie przyzna, ale BARDZO potrzebuje takich gestów i słów!
7 niepozornych gestów, które rozbroją każdego faceta. Wypróbujesz?
28.05.2015

Dla płci przeciwnej jesteśmy zazwyczaj bezwzględne. Facetów kojarzymy z najprostszymi instynktami. Przeciętny facet nie potrzebuje od życia nic, poza snem, seksem i jedzeniem. Doznania duchowe i romantyzm zarezerwowane są wyłącznie dla nas. Samiec nigdy się nad sobą nie rozczula i nie zdradza swoich słabości. Pewnie dlatego tak niewiele o nich wiemy...

W rzeczywistości panowie to kruche istoty, które bardzo łatwo rozłożyć na łopatki. Jeśli kochają, potrafią docenić nasze zaangażowanie i najdrobniejsze oznaki uczucia. Nie jest prawdą, że interesuje ich jedynie prosta przyjemność, która sprowadza się do wspólnej nocy albo sycącego posiłku. Niestety, rzadko się do tego przyznają. Zamiast czekać na przypływ jego szczerości, zainspiruj się naszym poradnikiem.

Oto 7 niepozornych sytuacji, które rozbroją nawet najbardziej przyziemnego faceta. Wystarczy spróbować!

udany związek

MÓW, ŻE JESTEŚ Z NIEGO DUMNA

Pozory mylą i zdecydowana większość przedstawicieli płci brzydkiej ma spory problem z pewnością siebie. Potrafią się doskonale maskować i udawać, ale w rzeczywistości na zawsze pozostają małymi chłopcami spragnionymi komplementów. Kiedy osiągnie jakiś sukces albo po prostu zachowa się przyzwoicie – doceń to. Pochwal go w cztery oczy, ale nie unikaj także publicznej aprobaty. On potrzebuje takiego dowartościowania, by być kimś jeszcze lepszym. 

udany związek

CHWAL SIĘ NIM

Wcale nie chodzi o wrodzoną męską próżność. Bardziej o podkreślenie tego, że jest dla Ciebie ważny i zwyczajnie się go nie wstydzisz. Wręcz przeciwnie – potrafisz przyznać się wszem i wobec, że oszalałaś na punkcie tego faceta i jest dla Ciebie najważniejszy. Jak to zrobić? Być może nie wygląda to do końca poważnie, ale nawet niewinna wzmianka na Facebooku doda mu mnóstwo pewności siebie.

udany związek

SŁUCHAJ GO UWAŻNIE

Panowie przyzwyczaili nas do tego, że należy oceniać ich po czynach, a nie słowach. To jednak nie powód, by wszystkich traktować dokładnie w ten sposób. Jeśli Ci na nim zależy – wsłuchaj się nie tylko w to, jak, ale i co mówi. Bardzo istotny jest kontakt wzrokowy w czasie rozmowy i szybka reakcja na jego przekaz. Niech wie, że jego słowa mają dla Ciebie znaczenie. Mężczyzna nie jest zainteresowany wyłącznie rolą kochanka lub ochroniarza, ale także intelektualnego partnera.

udany związek

POŁÓŻ GŁOWĘ NA JEGO BRZUCHU

Doznanie teoretycznie cielesne, ale w praktyce – bardzo emocjonalne. Wcale nie chodzi o bliskość przyrodzenia i element gry wstępnej. Ten niepozorny gest oznacza, że naprawdę go kochasz. A co najważniejsze – czujesz się przy nim bezpiecznie. W ten sposób symbolicznie pokazujesz, że liczysz na jego oparcie (i wsparcie). To wyraz zaufania i bliskości, których spragniony jest nawet podejrzewany o brak czułości facet.

udany związek

NAPISZ DO NIEGO PIERWSZA

Przyjęło się, że to płeć brzydsza ma pierwszeństwo w nawiązywaniu kontaktów. Jeśli go uprzedzisz – natychmiast wyjdziesz na desperatkę. To nieprawda! W rzeczywistości facet nie za bardzo wie jak i czy w ogóle powinien się odezwać. Nie chce wyjść na nachalnego, ani pokazać w ten sposób swojej słabości. Będzie Ci naprawdęwdzięczny, jeśli go wyręczysz. Niech wie, że myślisz o nim nawet wtedy, kiedy sam o sobie nie przypomina.

udany związek

BAW SIĘ JEGO WŁOSAMI

Wbrew pozorom, faceci mają kilka innych stref erogennych, niż tylko krocze. Szczególnie wyczuleni są na dotyk w okolicach głowy. Uwielbiają muskanie ich uszu, powiek, a także zabawy włosami. Kto wie, być może wynika to z tęsknoty za matczyną bliskością? To nie tylko doznanie fizyczne, ale także czysto emocjonalne. Każdy z nich potrzebuje drugiej połowy, która okazuje czułość i potrafi utulić do snu. W tym momencie może poczuć się jak bezbronny chłopiec i wcale nie będzie z tego powodu narzekał.

udany związek

NIE ZAPOMINAJ O NIM

Faceci są spragnieni uwagi, nawet jeśli głośno się do tego nie przyznają. Skoro Ci na nim zależy, powinnaś utwierdzać go w tym przekonaniu. Wychodzisz ze znajomymi? Wyjechałaś z miasta? To nie powód, by zupełnie go ignorować. Właśnie w takich momentach warto do niego napisać lub zadzwonić. Niech wie, że pomimo odległości wciąż o nim myślisz, a towarzystwo kogokolwiek innego nie może się równać z jego obecnością.

Komentarze (18)

Ocena: 4.78 / 5
dramat_masakra (Ocena: 4) 30.05.2015 16:01
Mój facet jest bardzo czuły. Kontakt fizyczny, przytulanie buziaki są obowiazkowe. To że nie widujemy się częściej niż 2 razy na tydzień wzmacnia chęc tego kontaktu. Jednakże trafiłam na takie który jest gatunkiem wymarłym.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.05.2015 02:01
ja zawsze mowialm facetom ze sa swietnymi kierowcami i czuje sie przy nich bezpiecznie, ojj ego roslo im niesamowicie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.05.2015 16:58
Zależy mi na dwóch facetach... Z jednym spotykałam się wcześniej, ale przez głupotę urwał nam się kontakt, a teraz znowu się pojawił, drugiego poznałam niedawno. Pierwszy nie jest typowym przystojniakiem, ale jest bardzo męski i kręci mnie fizycznie, a w łóżku jest mi z nim chyba najlepiej. Jest starszy i pewnie niedługo będzie chciał się ustabilizować, a ja mam dopiero 21 lat. Drugi to śliczny chłopak, bardzo rozrywkowy, z którym świetnie mi się spędza czas. Aczkolwiek nie wiem czy mogłabym mu zaufać... Teraz jestem w rozterce, nie wiem którego wybrać a z dwoma spotykać się nie mogę w nieskończoność, stabilizacja czy zabawa? :( help
zobacz odpowiedzi (3)
Anonim (Ocena: 5) 28.05.2015 16:26
co za bzdury
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.05.2015 13:45
Czy w każdym artykule na papilocie, który jest o mężczyznach musi się znaleźć podtekst seksualny? Może najlepiej nie róbmy nic innego niż tylko spędzanie czasu w łóżku.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo