Udaremnij atak rywalki

Jesteś zaniepokojona, bo widzisz, że jakaś kobieta próbuje ci odebrać faceta, a on niemalże je z jej ręki? Nie martw się - na nią też są sposoby.
Udaremnij atak rywalki
20.06.2008

Typ Kobiety-Rybaka, która chętnie łowi cudzych facetów, nie trudno rozpoznać. Zazwyczaj to koleżanka z pracy albo tak zwana „przyjaciółka”. Zawsze jest do usług, zawsze ma czas i zawsze znajdzie powód, by zwabić do siebie twojego mężczyznę. A to potrzebuje pomocy przy naprawie komputera, a to ma depresję i czuje się samotna, a to skręci sobie nóżkę i tak dalej… Nie masz już do tego cierpliwości, pewnie tym bardziej, że twój facet tak zaciekle jej broni i zdaje się nie dostrzegać, że ona stara się zrzucić cię z piedestału. Jedyne rozwiązanie to odzyskanie zainteresowania ukochanego.

Jak to zrobić, radzi dr Don-Davis Lusterman w swojej książce „Niewierność: podręcznik przetrwania”.

Przede wszystkim powiedz facetowi otwarcie, że zauważyłaś to i owo. Niech wie, że nie jesteś ślepa i doskonale widzisz, że ktoś bezczelnie go podrywa oraz z nim flirtuje. Dr Lusterman radzi: Powiedz: „Nie podoba mi się, że (tu wymieniasz fakty). Mam nadzieję, że uszanujesz moje uczucia”. Tym sposobem rzucisz na całą sytuację światło dziennie, więc twoja rywalka stanie się dla faceta mniej atrakcyjna. Pamiętaj, że „zdrada rozkwita w tajemnicy”.

Ważne, abyś zachowała umiar w tej „walce” o faceta. Jeśli przesadzisz, wyjdziesz na wariatkę, na dodatek obsesyjnie zazdrosną. Możesz za to skonfrontować się z rywalką. Zaproponuj facetowi, że pojedziesz razem z nim naprawić jej kran. A potem nie odstępuj go na krok - pokaż jej, kto tu rządzi.

Na zakończenie dr Lusterman radzi: „Nie każ mu wybierać między wami obiema, bo w chwili złości może wybrać ją”. Gdy Kobieta-Rybak poczuje, że jesteście zgraną parą, na pewno da wam święty spokój.

Polecane wideo

Komentarze (49)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 19.02.2019 19:36
Polecam forum urokimilosne.fora.pl
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.07.2015 13:32
A ja używam feromonów do przyciągnięcia mężczyzn ( ze sklepu pherowin.pl) i chwalę sobie ich skuteczność. Widzę że naprawdę mierzą mnie wzrokiem i podobam się im.
odpowiedz
Cleo (Ocena: 5) 23.06.2015 21:19
Spotkałam się z takim Przypadkiem Kiedy Charlotte mi chciała odebrać Lewisa
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.03.2015 14:38
Kiedy byłem samotny było mi strasznie ciężko. Na szczęście dzięki rytuałowi ze strony urokmilosny24.pl odzyskałem ukochaną. Jestem najszczęśliwszy na ziemi.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.01.2015 03:48
też zamawiałam urok z tej strony. Mi także pomógł.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie