7 facetów, 7 historii: Jak okazują miłość kobietom, w których są naprawdę zakochani?

Nawet jeśli nie usłyszałaś jeszcze z jego ust magicznego „kocham Cię”, możesz w inny sposób przekonać się, czy mu na Tobie zależy.
7 facetów, 7 historii: Jak okazują miłość kobietom, w których są naprawdę zakochani?
27.04.2015

Kocham Cię. Dla wielu osób są to najpiękniejsze słowa na świecie. Dla innych najbardziej upragnione, które chcieliby usłyszeć z ust tej jednej, jedynej osoby. Czasami jednak niektórym ludziom – a zwłaszcza mężczyznom – wyznanie miłości nie przechodzi przez gardło. Być może się wstydzą? Albo boją się, że zbyt wczesne obnażenie się ze swoimi uczuciami tylko ich ośmieszy w oczach dziewczyny? O wiele łatwiej wyrazić im więc to, co czują do ukochanej kobiety, w inny sposób.

Jaki? Listę metod pomogli nam stworzyć zaprzyjaźnieni faceci. Przeczytajcie, jak oni okazują swoim partnerkom miłość.

zakochana para

Troszczę się o nią, gdy jest chora

Chłopak, który jest zakochany w swojej dziewczynie, troszczy się o nią. Zwłaszcza wtedy, gdy ta choruje.

- Dla mnie miłość jest równoznaczna z troską. Kiedy moja Ania leży przeziębiona w łóżku, spełniam wszystkie jej zachcianki. Kupuję smakołyki w sklepie, mierzę jej temperaturę, podaję lekarstwa, a nawet gotuję rosół – opowiada Jacek, lat 26.

zakochana para

Jestem uprzejmy dla jej rodziny

Jeżeli rodzina jest dla ciebie bardzo ważna, zakochany w tobie chłopak uszanuje to. Nawet jeśli nie przepada za twoim ojcem, bratem, czy kimkolwiek, kto jest ci bliski.

- Mama mojej dziewczyny jest najbardziej irytującą osobą pod słońcem. Ciągle wtrąca się w nasze sprawy, jest ciekawska i apodyktyczna. Mimo to co niedzielę przychodzę do niej potulnie na obiad. Kocham moją dziewczynę i wiem, że sprawia jej to wiele przyjemności – tłumaczy Michał z Warszawy.

zakochana para

Staję w jej obronie

Zakochany mężczyzna zawsze będzie stał po stronie swojej dziewczyny i w razie potrzeby bronił jej przed wszelkimi nieprzyjemnościami.

- Pamiętam taką sytuację, jak stałem z Moniką na przystanku, kiedy nagle jakiś idiota na rowerze omal w nią nie wjechał. Mocno otarł się o jej rękę tak, że bardzo ją to zabolało. Zachwiał się na tym rowerze, ale pojechał dalej i nawet jej nie przeprosił. Spojrzałem tylko, jak Monika rozmasowuje sobie ramię i aż się we mnie zagotowało. Natychmiast pobiegłem za tym gościem. Dorwałem go, kazałem mu zawrócić i ją przeprosić. Omal mu wtedy nie przyłożyłem – opowiada 28-letni Robert.

zakochana para

Wspieram ją

Mężczyzna, który kocha swoją partnerkę, będzie ją wspierał w każdej sytuacji i motywował do samorozwoju.

- Moja Ola chciała jakiś czas temu zmienić pracę, ale na nowym stanowisku wymagali od niej prawa jazdy, którego nie miała. Pomogłem jej więc załatwić wszystkie formalności, a nawet sam udzieliłem jej kilku lekcji na mało ruchliwej ulicy, żeby było jej potem łatwiej. Zdała egzamin za pierwszym razem i dostała się do nowej firmy na upragnione stanowisko – wyjaśnia Rafał, lat 27.

zakochana para

Planuję z nią przyszłość

Twój facet uwzględnia cię w swoich planach na przyszłość? W takim razie to najlepszy dowód na to, że bardzo mu na tobie zależy i nie wyobraża sobie życia bez ciebie.

- Kocham moją dziewczynę, dlatego nie mam problemu z tym, żeby już teraz planować, co będziemy razem robić w grudniu. Wiem, że nie rozstaniemy się do tego czasu, bo to, co jest miedzy nami, to coś poważnego – twierdzi Szymon z Warszawy.

zakochana para

Uważnie słucham tego, co ma do powiedzenia

Facet, który cię kocha, zawsze będzie brał pod uwagę to, co masz do powiedzenia. Na każdy temat.

- Jakiś czas temu dostałem propozycję pracy w Niemczech. Moja dziewczyna nie chciała jednak przeprowadzić się tam ze mną. W Polsce ma swoją pracę, rodzinę, mieszkanie. Nie chciała tego zostawiać. Długo na ten temat rozmawialiśmy i w końcu podjęliśmy decyzję, że zostaję. Ja bez problemu mogę znaleźć dobre stanowisko wszędzie, a jej w Niemczech byłoby dużo trudniej – mówi Radek, lat 31.

zakochana para

Pamiętam o naszych rocznicach

Czy mężczyzna, który kocha, mógłby zapomnieć o ważnej rocznicy swojego związku? Na pewno nie.

- Ja i Martyna jesteśmy razem od półtora roku. Do tej pory moja dziewczyna dostaje ode mnie kwiaty na każdą naszą miesięcznicę. Uwielbiam rozpieszczać ją w ten sposób. Widzę, że sprawia jej to wiele przyjemności – cieszy się 23-letni Damian.

Jedno jest pewne. Jeśli twój partner naprawdę cię kocha, będziesz to wiedzieć. Po prostu.

Komentarze (21)

Ocena: 3.86 / 5
super (Ocena: 5) 28.04.2015 17:29
mam problem muj facet mnie zdradza z inna siksa nie wiem co mam zrobic pomudszcie blagam
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 27.04.2015 20:21
olej kolesia, nie daj się szantażować
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 27.04.2015 19:45
Ja poznałam pół roku temu na internecie super faceta, niedługo mamy zamiar się spotkać. Ja czuję jakbym znała go całe życie, on również odnosi takie wrażenie.. Często gadamy na fb, skypie, przez telefon. Nasza relacja jest dosyć intymna bo oboje mamy na siebie ochotę, cyberseks też jest ( jakkolwiek to brzmi).. Wiem że jak się spotkamy, to na pewno do czegoś dojdzie... I tu moje pytanie: czy chodzi mu tylko o seks? W końcu ma go jak w banku.. Ja się zauroczyłam, ale nie wiem jakie on ma intencje.. To że mnie lubi, wiem na pewno. Gdy zapytałam, jakbyś się przespali ze sobą, to czy nadal byśmy się przyjaźnili, on odpowiedział że tak.. Nie wiem co o tym wszystkim myslec. On jest starszy ode mnie o 10 lat. Wiem że miał wiele kobiet.. Boję się, że będę tylko jedną z wielu ;) kolejną zaliczoną.
zobacz odpowiedzi (2)
lexi (Ocena: 5) 27.04.2015 19:18
dziewczyny, mam problem. już nawet nie wiem, czy dalej kocham mojego faceta, rozstaliśmy się na ok 2 tyg (naprawdę się już męczyłam) jakieś 2 miesiące temu, obiecał, że będzie się starać. przez pierwszy tydzień po powrocie było super... a później? znowu słyszę chamskie teksty, najbardziej wkurza mnie jego ton przy mojej rodzinie. wiem, że się znowu męczę, ale też wiem, że znowu będzie tak jak wcześniej, że mi powie "wcale sie nie wypaliło, kochasz mnie", a ja znowu powiem, że nie wiem. więcej bliskości czułam z kumplem, którego nie widziałam dwa lata niż z nim.. co mam zrobić..
zobacz odpowiedzi (4)
Miszka (Ocena: 5) 27.04.2015 17:19
Ok, to jeszcze napiszcie gdzie znaleźć takiego faceta... :(
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo