8 znaków świadczących o tym, że jesteś z właściwym facetem!

Szukanie odpowiedniego partnera nie jest łatwe. Czy Ty już go znalazłaś?
8 znaków świadczących o tym, że jesteś z właściwym facetem!
12.04.2015

Szukanie odpowiedniego partnera nie jest łatwe. Kiedy wydaje nam się, że to ten, nagle przestajemy się dogadywać albo nasze uczucia gasną. Niekiedy błędnie je weryfikujemy, a innym razem po prostu czas weryfikuje związek. Jeśli tym razem czujesz, że jest inaczej, powinnaś sprawdzić, czy jesteś z właściwym facetem!

Oto 8 znaków świadczących o tym, że to ten jedyny!

1. Odpowiedni facet nigdy nie pozwala ci zapomnieć o tym, że cię kocha

Twój partner powinien sprawiać, że będziesz czuła się kochana, doceniana i pożądana, dlatego jeśli te słowa dokładnie opisują twój stan, możesz być pewna, że to właściwy mężczyzna!

 

happy couple

3. Inspiruje cię

Twój partner ma swoje pasje, ale stale inspiruje cię do twoich własnych zainteresowań. Dzięki niemu rozwijasz się i dostrzegasz rzeczy, których nie widziałaś do tej pory. Za jego sprawą zauważyłaś w sobie cechy, o których nie wiedziałaś wcześniej, a okazały się niezwykle pomocne. To działa jednak w obie strony, dlatego ty chętnie wspierasz go w jego zamiłowaniach i pomagasz, kiedy tylko możesz.

 

happy couple

4. Zdobywa twoje zaufanie

Wie, że związek polega przede wszystkim na wzajemnym zaufaniu, dlatego nie daje ci powodów do tego, żebyś mu nie ufała. Dzięki temu nie macie przed sobą tajemnic i wiecie, że naprawdę możecie polegać na sobie w każdej, nawet bardzo niecodziennej sytuacji.

 

happy couple

5. Sprawia, że czujesz się piękna

Wiesz, że jego komplementy są szczere, nawet jeśli prawi ci je codziennie. Z każdego jednak cieszysz się tak samo, ponieważ on dostrzega twoje starania i zauważa, że zmieniłaś fryzurę, masz inny makijaż czy nowe ubrania. Dzięki niemu czujesz się spełniona i po prostu piękna!

 

happy couple

6. Robi małe rzeczy, które mają ogromne znaczenie

Czujesz się kochana nie dlatego, że z uporem maniaka powtarza ci, co do ciebie czuje, ale dlatego, że widzisz, do jakich poświęceń jest zdolny. Kiedy widzi, że się spieszysz, pakuje ci do pracy kanapki. Bez problemu ugotuje obiad, jeśli jesteś zajęta, a nawet przyniesie ci do łóżka śniadanie. Pamięta, jakie filmy lubisz, dlatego jeśli zabiera cię do kina, wiesz, że to będzie udany wieczór.

 

happy couple

7. Nigdy nie przekracza linii

Szanuje cię i nigdy nie nadużywa twojego zaufania. Jest wobec ciebie lojalny i szczery, rozumie, że czasami możesz nie mieć ochoty na wspólne spędzanie czasu czy seks i nie robi ci z tego powodu wymówek.

 

happy couple

8. Zawsze jest z tobą szczery

Ufasz mu, bo wiesz, że zawsze jest z tobą szczery. Mówi ci nawet o tych rzeczach, które wolałby przemilczeć. Dzięki temu jednak masz pewność, że nigdy się na nim nie zawiedziesz. 

 

happy couple

2. Zawsze cię wspiera

Niezależnie od tego, co wydarzyło się w twoim życiu, on zawsze stoi po twojej stronie i wspiera cię. Straciłaś pracę? Nie musisz się martwić, bo on o ciebie zadba do czasu, aż znajdziesz kolejną. Pokłóciłaś się z przyjaciółką? Wytłumaczy ci, gdzie popełniłaś błąd i gdzie leży jej wina. Taki facet to prawdziwy skarb!

 

Komentarze (17)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 21.04.2015 18:50
U mnie to wyglądało tak, że ja się zmieniłam dla niego, w sumie ja byłam na poczatku bardziej z dystansem, on pragnął ode mnei ciepła, ciągłej bliskości, spedzania razem każdej wolnej chwili.... a teraz - ja pragne od niego tego same. Niestety on juz zmienil zdanie. Rzucił mnie. Zamowilam urok na urokmilosny24.pl żeby go odzyskać. I nagle dziś pojawił się u mnie z kwiatami. Dam mu szansę.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.04.2015 22:44
Myślisz ze jestem ładna? - zapytała. On powiedział "nie". Zapytała wiec jeszcze raz: " Jestem w twoim sercu? Powiedział "nie". Na koniec się zapytała: "Jakbym odeszła, to byś płakał za mną? Powiedział, ze "nie". Smutne - pomyślała i odeszła. Złapał ja za rękę i powiedział: "Nie lubię Cię, kocham Cię. Dla mnie nie jesteś ładna, tylko piękna. Nie jesteś w moim sercu, jesteś moim sercem. Nie płakałbym za Tobą, tylko umarłbym z tęsknoty." Dziś o północy twoja prawdziwa miłość zauważy, że Cię kocha. Coś ładnego jutro miedzy 13-16 się zdarzy w Twoim życiu, obojętnie gdzie będziesz w domu,przy telefonie albo w szkole. Jeśli zatrzymasz ten łańcuszek, nie podzielisz się tą piękną historią - to nie znajdziesz szczęścia w 10 najbliższych związkach, nawet przez 10 lat. Jutro rano ktoś Cię pokocha. Stanie się to równo o 12.00. Będzie to ktoś znajomy. Wyzna Ci miłość o 16.00 Jeśli ci się nie uda wysłać tego do 20 komentarzy zostaniesz na zawsze samsama
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.04.2015 22:02
ja mam takiego mężczyznę :) jesteśmy już ponad 7 lat razem :) jakie mam szczęście, że jest Mój :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.04.2015 21:25
8/8 ♥
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.04.2015 08:02
zaden punkt nie pasuje do mojego chlopa...
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo